Amelia - en to lt_LT translation catalogue (3477 entries)

en:  (Incl. Tax)
lt_LT:  (su mokesčiais)

en: "Book now" Button Type
lt_LT: „Užsisakykite dabar“ mygtuko tipas

en: "Go back" Button Type
lt_LT: „Grįžti atgal“ mygtuko tipas

en: "I'm not a robot" checkbox
lt_LT: „Aš ne robotas“ žymės langelis

en: "Paying now" Button Type
lt_LT: „Mokėti dabar“ mygtuko tipas

en: "Payment Method" View
lt_LT: „Mokėjimo būdas“ peržiūra

en: # of Hours in appointment
lt_LT: Valandų skaičius

en: # of appointments
lt_LT: Rezervacijų skaičius

en: # of bookings
lt_LT: Užsakymų skaičius

en: 'Back' button style
lt_LT: „Atgal“ mygtuko stilius

en: 'Book another' button style
lt_LT: „Užsisakyti kitą“ mygtuko stilius

en: 'Book now' button style
lt_LT: „Užsisakyti dabar“ mygtuko stilius

en: 'Book' button style
lt_LT: „Knyga“ mygtuko stilius

en: 'Booking Date and Time' sets the limit based on when the booking is made, regardless of the appointment date. 'Appointment Date and Time' sets the limit based on the scheduled appointment itself.
lt_LT: „Užsakymo data ir laikas“ nustato ribą pagal užsakymo datą, neatsižvelgiant į susitikimo datą. „Susitikimo data ir laikas“ nustato ribą pagal numatytą susitikimo datą.

en: 'Bringing anyone with you' popup
lt_LT: „Atsiveskite bet ką“ iškylančio lango

en: 'Cancel' button style
lt_LT: „Atšaukti“ mygtuko stilius

en: 'Change password' button style
lt_LT: „Keisti slaptažodį“ mygtuko stilius

en: 'Close' button style
lt_LT: „Uždaryti“ mygtuko stilius

en: 'Confirm' button style
lt_LT: „Patvirtinti“ mygtuko stilius

en: 'Continue' button style
lt_LT: „Tęsti“ mygtuko stilius

en: 'Customer panel' button style
lt_LT: „Kliento skydelio“ mygtuko stilius

en: 'Delete' button style
lt_LT: „Naikinti“ mygtuko stilius

en: 'Filter' button style
lt_LT: „Filtruoti“ mygtuko stilius

en: 'Finish' button style
lt_LT: „Baigti“ mygtuko stilius

en: 'Join waiting list' button style
lt_LT: „Prisijungti prie laukiančiųjų sąrašo“ mygtuko stilius

en: 'Learn more' button
lt_LT: „Sužinokite daugiau“ mygtukas

en: 'Learn more' button style
lt_LT: „Sužinokite daugiau“ mygtuko stilius

en: 'New Event' button style
lt_LT: „Naujas renginys“ mygtuko stilius

en: 'New appointment' button style
lt_LT: „Naujas susitikimas“ mygtuko stilius

en: 'Read more' button style
lt_LT: „Skaityti daugiau“ mygtuko stilius

en: 'Save changes' button style
lt_LT: „Išsaugoti pakeitimus“ mygtuko stilius

en: 'Scan e-ticket' button
lt_LT: Mygtukas „Skenuoti e. bilietą“

en: 'Send' button style
lt_LT: „Siųsti“ mygtuko stilius

en: 'Set password' button style
lt_LT: „Nustatyti slaptažodį“ mygtuko stilius

en: 'Sign in' button style
lt_LT: „Prisijungti“ mygtuko stilius

en: 'View employee' button style
lt_LT: „Peržiūrėti darbuotoją“ mygtuko stilius

en: 'View in package' button
lt_LT: Mygtukas „Peržiūrėti pakete“

en: (Paying now)
lt_LT: (Mokėjimas dabar)

en: +more
lt_LT: Plačiau

en: +{count} more
lt_LT: +{count} daugiau

en: 1 day
lt_LT: 1 diena

en: 1 week
lt_LT: 1 savaitė

en: 1 year
lt_LT: 1 metai

en: 1/1 width
lt_LT: 1/1 plotis

en: 1/2 width
lt_LT: 1/2 pločio

en: 10min
lt_LT: 10 min.

en: 12h
lt_LT: 12 val.

en: 12min
lt_LT: 12 min.

en: 15min
lt_LT: 15 min.

en: 1h
lt_LT: 1 val.

en: 1h 30min
lt_LT: 1 val. 30 min.

en: 1min
lt_LT: 1 min.

en: 2 days
lt_LT: 2 dienos

en: 2 weeks
lt_LT: 2 savaitės

en: 2 years
lt_LT: 2 metai

en: 20min
lt_LT: 20 min.

en: 2min
lt_LT: 2 min.

en: 3 days
lt_LT: 3 dienos

en: 3 months
lt_LT: 3 mėnesiai

en: 3 weeks
lt_LT: 3 savaitės

en: 3 years
lt_LT: 3 metai

en: 30min
lt_LT: 30 min.

en: 3h
lt_LT: 3 val.

en: 4 days
lt_LT: 4 dienos

en: 4 weeks
lt_LT: 4 savaitės

en: 45min
lt_LT: 45 min.

en: 4h
lt_LT: 4 val.

en: 5 days
lt_LT: 5 dienos

en: 5min
lt_LT: 5 min.

en: 6 days
lt_LT: 6 dienos

en: 6 months
lt_LT: 6 mėnesiai

en: <p>The <strong>Amelia</strong> plugin requires PHP version 5.5 or greater.</p>
lt_LT: <p>„ <strong>“ „Amelia</strong> “ papildiniui reikalinga PHP versija 5.5 ar naujesnė.</p>

en: A percentage deposit is calculated based on the total booking price. A fixed amount can either be multiplied by the number of people or applied as a single total amount.
lt_LT: Procentinis užstatas skaičiuojamas pagal bendrą užsakymo kainą. Fiksuota suma gali būti dauginama iš žmonių skaičiaus arba taikoma kaip viena bendra suma.

en: A server error occurred. Please try again later.
lt_LT: Įvyko serverio klaida. Prašome pabandyti vėliau.

en: A single booking may include multiple attendees (spots).
lt_LT: Vienas užsakymas gali apimti kelis dalyvius (vietas).

en: AM - Booking view
lt_LT: AM – Užsakymų peržiūra

en: AM - Catalog Booking
lt_LT: AM – Katalogas Rezervavimas

en: AM - Catalog view
lt_LT: AM - Katalogas

en: AM - Customer Panel
lt_LT: AM – Klientų panelė

en: AM - Employee Panel
lt_LT: AM – Darbuotojų skydelis

en: AM - Events Calendar Booking
lt_LT: AM – Renginių kalendoriaus užsakymas

en: AM - Events List Booking
lt_LT: AM - Renginių sąrašas Rezervavimas

en: AM - Events view
lt_LT: AM - Renginių peržiūra

en: AM - Search view
lt_LT: AM – Paieškos rodinys

en: AM - Step Booking
lt_LT: AM – Žingsnis Užsakymas

en: API Key
lt_LT: API raktas

en: API Key copied to clipboard.
lt_LT: API raktas nukopijuotas į iškarpinę.

en: API base URL:
lt_LT: API bazinis URL:

en: API setup
lt_LT: API nustatymas

en: About
lt_LT: Apie

en: About Event
lt_LT: Redaguoti renginį

en: About Package
lt_LT: Apie paketą

en: About Service
lt_LT: Pridėti paslaugą

en: About event
lt_LT: Apie renginį

en: About package
lt_LT: Apie paketą

en: About service
lt_LT: Apie paslaugą

en: About this Event
lt_LT: Apie šį renginį

en: About this event
lt_LT: Apie šį renginį

en: Accent
lt_LT: Akcentas

en: Accent text
lt_LT: Akcento tekstas

en: Accept payments for bookings and services via PayPal.
lt_LT: Priimkite mokėjimus už užsakymus ir paslaugas per PayPal.

en: Accept payments seamlessly through the Mollie payment gateway.
lt_LT: Priimkite mokėjimus sklandžiai per „Mollie“ mokėjimo šliuzą.

en: Accept payments via Razorpay, ideal for Indian businesses.
lt_LT: Priimkite mokėjimus per Razorpay, idealiai tinkamą Indijos įmonėms.

en: Access link
lt_LT: Prieigos nuoroda

en: Access link success
lt_LT: Prieigos nuoroda sėkminga

en: Access your financial data in seconds
lt_LT: Prieiga prie savo finansinių duomenų per kelias sekundes

en: Account ID
lt_LT: Suma

en: Action
lt_LT: Veiksmas

en: Action Triggered
lt_LT: Veiksmas suaktyvintas

en: Action-based notification
lt_LT: Veiksmais pagrįstas pranešimas

en: Actions
lt_LT: Veiksmai

en: Activate
lt_LT: Aktyvuoti

en: Activate with Envato
lt_LT: Aktyvuokite su Envato

en: Activated with Envato
lt_LT: Aktyvuota su Envato

en: Activation
lt_LT: Aktyvacija

en: Activation settings
lt_LT: Aktyvavimo nustatymai

en: Active
lt_LT: Aktyvus

en: Add
lt_LT: Pridėti

en: Add Attendee
lt_LT: Pridėti dalyvius

en: Add Break
lt_LT: Pridėti pertrauką

en: Add Coupon
lt_LT: Nuolaidos kodas

en: Add Customer
lt_LT: Pridėti klientą

en: Add Date
lt_LT: Pridėti datą

en: Add Date Range
lt_LT: Pridėti datų intervalą

en: Add Day Off
lt_LT: Pridėti nedarbo dieną

en: Add Extra
lt_LT: Pridėti papildomą paslaugą

en: Add Google Maps API Key to show Google static map on "Locations" page.
lt_LT: Pridėkite „Google Maps“ API raktą, kad puslapyje „Vietos“ būtų rodomas statinis „Google“ žemėlapio vaizdas.

en: Add Meta Pixel to track ad conversions and optimize marketing.
lt_LT: Pridėkite „Meta Pixel“, kad galėtumėte stebėti reklamos konversijas ir optimizuoti rinkodarą.

en: Add Period
lt_LT: Pridėti laikotarpį

en: Add Pricing Category
lt_LT: Pridėti kainų kategoriją

en: Add Special Day
lt_LT: Pridėti specialiąją dieną

en: Add Stripe address fields
lt_LT: Pridėti „Stripe“ adreso laukelius

en: Add Webhook
lt_LT: Pridėti „Webhook“

en: Add a Google Analytics tracking code to your booking page to gain insights into visitor behavior.
lt_LT: Pridėkite „Google Analytics“ sekimo kodą į savo užsakymų puslapį, kad galėtumėte gauti informacijos apie lankytojų elgesį.

en: Add a redirect URL for cases when a customer attempts to book a time slot that has already been taken.
lt_LT: Pridėti nukreipimo URL adresą tais atvejais, kai klientas bando užsisakyti jau užimtą laiko intervalą.

en: Add another account
lt_LT: Pridėti dar vieną paskyrą

en: Add appointment
lt_LT: Pridėti susitikimą

en: Add booking
lt_LT: Pridėti užsakymą

en: Add calendar
lt_LT: Pridėti kalendorių

en: Add category
lt_LT: Pridėti kategoriją

en: Add custom field
lt_LT: Pridėti pasirinktinį lauką

en: Add custom notification
lt_LT: Pridėti pasirinktinį pranešimą

en: Add customer
lt_LT: Pridėti klientą

en: Add date range
lt_LT: Pridėti datų intervalą

en: Add day off
lt_LT: Pridėti laisvadienį

en: Add day(s)
lt_LT: Pridėti dieną (-as)

en: Add duration
lt_LT: Pridėti trukmę

en: Add element (button, link...) ID, that will manually load amelia shortcode content
lt_LT: Pridėti elemento (mygtuko, nuorodos...) ID, kuris rankiniu būdu įkels „Amelia“ trumpojo kodo turinį.

en: Add event
lt_LT: Pridėti įvykį

en: Add event attendees
lt_LT: Pridėti renginio dalyvius

en: Add extra
lt_LT: Pridėti papildomų paslaugų

en: Add more Appointments
lt_LT: Pridėti daugiau susitikimų

en: Add more appointments
lt_LT: Pridėti daugiau susitikimų

en: Add multiple employees to your booking system, manage their schedules, and assign them to services or events, making it easy to scale your business and coordinate your team.
lt_LT: Pridėkite kelis darbuotojus į savo užsakymų sistemą, tvarkykite jų tvarkaraščius ir paskirkite juos paslaugoms ar renginiams, kad būtų lengviau plėsti savo verslą ir koordinuoti komandą.

en: Add option
lt_LT: Pridėti parinktį

en: Add package
lt_LT: Pridėti paketą

en: Add period
lt_LT: Pridėti tašką

en: Add pricing category
lt_LT: Pridėti kainų kategoriją

en: Add rule
lt_LT: Pridėti taisyklę

en: Add services
lt_LT: Pridėti paslaugas

en: Add special day
lt_LT: Pridėti ypatingą dieną

en: Add to Calendar
lt_LT: Įtraukti į mano kalendorių

en: Add to calendar
lt_LT: Įtraukti į kalendorių

en: Add tracking
lt_LT: Pridėti sekimą

en: Add work hours
lt_LT: Pridėti darbo valandas

en: Additional information
lt_LT: Papildoma informacija

en: Additional people
lt_LT: Papildomi žmonės

en: Address
lt_LT: Adresas

en: Advanced
lt_LT: Išplėstinis

en: After
lt_LT: Po

en: After account activation, subscribers will be created as customers in Amelia
lt_LT: Po paskyros aktyvinimo abonentai bus sukurti kaip klientai Amelia sistemoje.

en: After with space
lt_LT: Po tarpo

en: Agencies
lt_LT: Agentūros

en: Alert content
lt_LT: Įspėjimo turinys

en: Alert message
lt_LT: Įspėjamasis pranešimas

en: All
lt_LT: Visi

en: All Locations
lt_LT: Visos vietos

en: All Services
lt_LT: Visos paslaugos

en: All appointments are selected
lt_LT: Visi susitikimai yra atrinkti

en: All appointments will be scheduled with the status selected here.
lt_LT: Visi susitikimai bus planuojami pagal čia pasirinktą statusą.

en: All appointments will be selected later
lt_LT: Visi susitikimai bus atrinkti vėliau

en: All assigned services
lt_LT: Visos priskirtos paslaugos

en: All bookings
lt_LT: Visos vietos

en: All customers
lt_LT: Visi klientai

en: All employees
lt_LT: Visi darbuotojai

en: All events
lt_LT: Visi įvykiai

en: All extras
lt_LT: Visi priedai

en: All locations
lt_LT: Visos vietos

en: All packages
lt_LT: Visi paketai

en: All services
lt_LT: Visos paslaugos

en: All services are booked separately
lt_LT: Visos paslaugos užsakomos atskirai

en: All services are booked separately.
lt_LT: Visos paslaugos užsakomos atskirai.

en: All slots are selected
lt_LT: Visi lizdai yra atrinkti

en: All tickets have already been scanned
lt_LT: Visi bilietai jau nuskaityti

en: Allow additional people
lt_LT: Leisti papildomus žmones

en: Allow admin to book appointment at any time
lt_LT: Leisti administratoriui bet kuriuo metu užsisakyti susitikimą

en: Allow admin to book over an existing appointment
lt_LT: Leisti administratoriui užsisakyti esamą susitikimą

en: Allow booking above maximum capacity
lt_LT: Leisti rezervuoti viršijant maksimalią talpą

en: Allow booking without a prior login
lt_LT: Leisti užsisakyti be išankstinio prisijungimo

en: Allow bringing more people
lt_LT: Leisti pritraukti daugiau žmonių

en: Allow clients to secure bookings with partial payments.
lt_LT: Leisti klientams užsitikrinti užsakymus daliniais mokėjimais.

en: Allow customers and employees to quickly sign in using their Facebook account, making the login process faster, simpler, and more secure.
lt_LT: Leiskite klientams ir darbuotojams greitai prisijungti naudodami savo „Facebook“ paskyrą, kad prisijungimo procesas būtų greitesnis, paprastesnis ir saugesnis.

en: Allow customers and employees to quickly sign in using their Google account, making the login process faster, simpler, and more secure.
lt_LT: Leiskite klientams ir darbuotojams greitai prisijungti naudodami savo „Google“ paskyrą, kad prisijungimo procesas būtų greitesnis, paprastesnis ir saugesnis.

en: Allow customers to book multiple services in a single transaction for a streamlined experience.
lt_LT: Leiskite klientams užsisakyti keletą paslaugų vienu sandoriu, kad patirtis būtų sklandesnė.

en: Allow customers to book repeating appointments with customizable recurrence.
lt_LT: Leisti klientams užsisakyti pasikartojančius susitikimus su pritaikoma pasikartojimo dažnumu.

en: Allow customers to cancel packages
lt_LT: Leisti klientams atšaukti paketus

en: Allow customers to choose employee on the customer panel
lt_LT: Leisti klientams pasirinkti darbuotoją klientų skydelyje

en: Allow customers to delete their profile
lt_LT: Leisti klientams ištrinti savo profilį

en: Allow customers to pay full amount
lt_LT: Leisti klientams sumokėti visą sumą

en: Allow customers to pay total appointment amount
lt_LT: Leisti klientams sumokėti visą susitikimo sumą

en: Allow customers to pay total event amount
lt_LT: Leisti klientams sumokėti visą renginio sumą

en: Allow customers to reschedule their own appointments
lt_LT: Leisti klientams patiems keisti savo susitikimų grafiką

en: Allow customers to see other attendees
lt_LT: Leisti klientams matyti kitus dalyvius

en: Allow employees to manage appointments and events with ease. Customize colors to match your branding and improve usability.
lt_LT: Leiskite darbuotojams lengvai valdyti susitikimus ir renginius. Pritaikykite spalvas, kad jos atitiktų jūsų prekės ženklą, ir pagerinkite naudojimo patogumą.

en: Allow employees to manage customers
lt_LT: Leisti darbuotojams valdyti klientus

en: Allow employees to manage their appointments
lt_LT: Leisti darbuotojams valdyti savo susitikimus

en: Allow employees to manage their days off
lt_LT: Leisti darbuotojams valdyti savo atostogas

en: Allow employees to manage their events
lt_LT: Leisti darbuotojams valdyti savo renginius

en: Allow employees to manage their schedule
lt_LT: Leisti darbuotojams valdyti savo tvarkaraštį

en: Allow employees to manage their services
lt_LT: Leisti darbuotojams valdyti savo paslaugas

en: Allow employees to manage their special days
lt_LT: Leisti darbuotojams valdyti savo ypatingas dienas

en: Allow employees to view all customers
lt_LT: Leisti darbuotojams matyti visus klientus

en: Allow multiple bookings per customer
lt_LT: Leisti vienam klientui atlikti kelis užsakymus

en: Allow payment via Payment Link
lt_LT: Leisti mokėjimą per mokėjimo nuorodą

en: Allow the same customer to book more than once
lt_LT: Leisti tam pačiam klientui užsisakyti daugiau nei vieną kartą

en: Allow the short description below the booking form to support Amelia Booking Plugin and spread the word about it.
lt_LT: Leiskite trumpą aprašymą po užsakymo forma, kad būtų galima naudoti „Amelia Booking Plugin“ ir paskleisti žinią apie jį.

en: Alpha sender ID
lt_LT: Alfa siuntėjo ID

en: Alpha sender ID can't be empty
lt_LT: Alfa siuntėjo ID negali būti tuščias

en: Already Paid
lt_LT: Jau apmokėta

en: Already have an account?
lt_LT: Jau turite paskyrą?

en: Also cancel and delete future events
lt_LT: Taip pat atšaukti ir ištrinti būsimus renginius

en: Also cancel future events
lt_LT: Taip pat atšaukti būsimus renginius

en: Also delete future events
lt_LT: Taip pat ištrinti būsimus įvykius

en: Also open future events
lt_LT: Taip pat atidaryti būsimus renginius

en: Amelia - Booking Button
lt_LT: Amelia - Rezervavimo mygtukas

en: Amelia - Booking view
lt_LT: Amelia – Užsakymų peržiūra

en: Amelia - Catalog Booking
lt_LT: Amelia – Katalogas Rezervavimas

en: Amelia - Catalog view
lt_LT: Amelia – Katalogas

en: Amelia - Customer Panel
lt_LT: Amelia – klientų panelė

en: Amelia - Employee Panel
lt_LT: Amelia – Darbuotojų skydelis

en: Amelia - Events
lt_LT: Amelia - Renginiai

en: Amelia - Events Calendar
lt_LT: Amelia – Renginių kalendorius

en: Amelia - Events List
lt_LT: Amelia – Renginių sąrašas

en: Amelia - Events List Button
lt_LT: Amelia – Renginių sąrašo mygtukas

en: Amelia - Search view
lt_LT: Amelia – Paieškos rodinys

en: Amelia - Step-By-Step Booking
lt_LT: Amelia – žingsnis po žingsnio užsakymas

en: Amelia Add to calendar page
lt_LT: Amelia Pridėti į kalendorių puslapį

en: Amelia Events List Booking Settings
lt_LT: Amelia renginių sąrašo rezervavimo nustatymai

en: Amelia Events List Booking Shortcode
lt_LT: Amelia renginių sąrašo rezervavimo trumpasis kodas

en: Amelia Profile Settings
lt_LT: Amelia profilio nustatymai

en: Amelia Step Booking Settings
lt_LT: Amelia „Step Booking“ nustatymai

en: Amelia Step Booking Shortcode
lt_LT: Amelia „Step Booking“ trumpasis kodas

en: Amelia Users Settings
lt_LT: Amelia vartotojų nustatymai

en: Amount
lt_LT: Suma

en: An email with details of your booking has been sent to you.
lt_LT: Rezervacijos informaciją Jums išsiuntėme nurodytu el. pašto adresu.

en: An unexpected error occurred. Please try again later.
lt_LT: Įvyko netikėta klaida. Prašome pabandyti vėliau.

en: Any
lt_LT: Papildomų paslaugų nėra

en: Any Employee
lt_LT: Bet kuris

en: Any Employee Option Visibility:
lt_LT: Bet kokios darbuotojo parinkties matomumas:

en: Any Location
lt_LT: Bet kuri vieta

en: Apple Calendar
lt_LT: Pasirinkite kalendorių

en: Apple Calendar (Personal)
lt_LT: „Apple“ kalendorius (asmeninis)

en: Apple Calendar setup
lt_LT: „Apple“ kalendoriaus nustatymas

en: Application (client) ID
lt_LT: Programos (kliento) ID

en: Application fee amount (%)
lt_LT: Paraiškos mokesčio suma (%)

en: Applied for all assigned services
lt_LT: Pritaikytas visoms priskirtoms paslaugoms

en: Apply
lt_LT: Taikyti

en: Apply 'Booking close' settings to all recurring events
lt_LT: Taikyti „Užsakymų uždarymo“ nustatymus visiems pasikartojantiems renginiams

en: Apply 'Booking open' settings to all recurring events
lt_LT: Taikyti „Rezervacijos atidarymas“ nustatymus visiems pasikartojantiems renginiams

en: Apply Changes to Events
lt_LT: Taikyti pakeitimus įvykiams

en: Apply on
lt_LT: Taikyti

en: Apply this to all recurring events
lt_LT: Taikyti tai visiems pasikartojantiems įvykiams

en: Apply to All Days
lt_LT: Kopijuoti visoms dienoms

en: Apply to all days
lt_LT: Taikyti visoms dienoms

en: Apply to future recurring events
lt_LT: Taikyti būsimiems pasikartojantiems įvykiams

en: Appointment
lt_LT: Susitikimo rezervacija

en: Appointment Canceled
lt_LT: Rezervacija atšaukta

en: Appointment Date:
lt_LT: Susitikimo data:

en: Appointment ID
lt_LT: Susitikimo ID

en: Appointment Info
lt_LT: Detali informacija

en: Appointment Repeats
lt_LT: Paskyrimų kartojimai

en: Appointment booked
lt_LT: Rezervacija patvirtinta

en: Appointment can't be rescheduled
lt_LT: Susitikimo negalima perkelti į kitą datą

en: Appointment canceled
lt_LT: Susitikimas atšauktas

en: Appointment date
lt_LT: Susitikimo data

en: Appointment date & time
lt_LT: Susitikimo data ir laikas

en: Appointment deposit
lt_LT: Paskyrimo užstatas

en: Appointment details
lt_LT: Susitikimo detalės

en: Appointment duration
lt_LT: Susitikimo trukmė

en: Appointment end time
lt_LT: Susitikimo pabaigos laikas

en: Appointment has been created.
lt_LT: Susitikimas sukurtas.

en: Appointment has been deleted
lt_LT: Rezervacija ištrinta

en: Appointment has been deleted.
lt_LT: Susitikimas buvo ištrintas.

en: Appointment has been rescheduled
lt_LT: Susitikimas buvo perkelta

en: Appointment has been saved
lt_LT: Rezervacija išsaugota

en: Appointment has been updated.
lt_LT: Susitikimas buvo atnaujintas.

en: Appointment information
lt_LT: Informacija apie susitikimus

en: Appointment initial date
lt_LT: Pradinė susitikimo data

en: Appointment initial date & time
lt_LT: Pirmosios vizito datos ir laiko

en: Appointment initial end time
lt_LT: Pradinis susitikimo pabaigos laikas

en: Appointment initial start time
lt_LT: Susitikimo pradinis laikas

en: Appointment is removed from the cart.
lt_LT: Susitikimo rezervacija pašalinta iš jūsų krepšelio.

en: Appointment management guide
lt_LT: Susitikimų tvarkymo vadovas

en: Appointment not found.
lt_LT: Paskyrimas nerastas.

en: Appointment note
lt_LT: Susitikimo užrašas

en: Appointment note has been updated.
lt_LT: Susitikimo pastaba buvo atnaujinta.

en: Appointment notes
lt_LT: Susitikimų užrašai

en: Appointment price
lt_LT: Paskyrimo kaina

en: Appointment repeats
lt_LT: Paskyrimų kartojimas

en: Appointment space name
lt_LT: Susitikimo vietos pavadinimas

en: Appointment start time
lt_LT: Susitikimo pradžios laikas

en: Appointment status
lt_LT: Susitikimo statusas

en: Appointment status has been changed to
lt_LT: Rezervacijos būsena pakeista į

en: Appointment status has been updated.
lt_LT: Susitikimo statusas buvo atnaujintas.

en: Appointment title
lt_LT: Susitikimo pavadinimas

en: Appointments
lt_LT: Rezervacijos

en: Appointments booked
lt_LT: Rezervacijos

en: Appointments from the first package expire on:
lt_LT: Rezervacija išsaugota

en: Appointments in this package
lt_LT: Rezervacija išsaugota

en: Appointments in this service
lt_LT: Susitikimai šioje tarnyboje

en: Appointments to book
lt_LT: Rezervuotini susitikimai

en: Appointments waiting list
lt_LT: Susitikimų laukimo sąrašas

en: Approve appointment link
lt_LT: Patvirtinti susitikimo nuorodą

en: Approved
lt_LT: Patvirtinta

en: Are you sure you want to block this customer?
lt_LT: Ar tikrai norite padaryti šią paslaugą matoma?

en: Are you sure you want to cancel and delete this event?
lt_LT: Ar tikrai norite atšaukti ir ištrinti šį renginį?

en: Are you sure you want to cancel this appointment?
lt_LT: Ar tikrai norite atšaukti šį susitikimą?

en: Are you sure you want to cancel this event?
lt_LT: Ar tikrai norite atšaukti šį renginį?

en: Are you sure you want to cancel this package?
lt_LT: Ar tikrai norite pašalinti šią kategoriją?

en: Are you sure you want to cancel your attendance?
lt_LT: Ar tikrai norite atšaukti savo dalyvavimą?

en: Are you sure you want to close this event?
lt_LT: Ar tikrai norite uždaryti šį įvykį?

en: Are you sure you want to delete selected attendee?
lt_LT: Ar tikrai norite ištrinti pasirinktą dalyvių?

en: Are you sure you want to delete selected attendees?
lt_LT: Ar tikrai norite ištrinti pasirinktus dalyvius?

en: Are you sure you want to delete these items?
lt_LT: Ar tikrai norite ištrinti šiuos elementus?

en: Are you sure you want to delete this appointment?
lt_LT: Ar tikrai norite pašalinti šią rezervaciją?

en: Are you sure you want to delete this block time?
lt_LT: Ar tikrai norite ištrinti šį užblokuotą laiką?

en: Are you sure you want to delete this category?
lt_LT: Ar tikrai norite pašalinti šią kategoriją?

en: Are you sure you want to delete this coupon?
lt_LT: Ar tikrai norite ištrinti šį kuponą?

en: Are you sure you want to delete this customer?
lt_LT: Ar tikrai norite ištrinti šį klientą?

en: Are you sure you want to delete this employee?
lt_LT: Ar tikrai norite pašalinti šį darbuotoją?

en: Are you sure you want to delete this event booking?
lt_LT: Ar tikrai norite ištrinti šį renginio užsakymą?

en: Are you sure you want to delete this event?
lt_LT: Ar tikrai norite ištrinti šį įvykį?

en: Are you sure you want to delete this location?
lt_LT: Ar tikrai norite pašalinti šią vietą?

en: Are you sure you want to delete this notification?
lt_LT: Ar tikrai norite ištrinti šį pranešimą?

en: Are you sure you want to delete this package booking?
lt_LT: Ar tikrai norite ištrinti šį paketo užsakymą?

en: Are you sure you want to delete this package?
lt_LT: Ar tikrai norite ištrinti šį paketą?

en: Are you sure you want to delete this resource?
lt_LT: Ar tikrai norite pašalinti šią paslaugą?

en: Are you sure you want to delete this service?
lt_LT: Ar tikrai norite pašalinti šią paslaugą?

en: Are you sure you want to delete this tax?
lt_LT: Ar tikrai norite pašalinti šią vietą?

en: Are you sure you want to delete your profile? You will lose access to all your bookings and access to the customer panel.
lt_LT: Ar tikrai norite ištrinti savo profilį? Jūs prarasite prieigą prie visų savo užsakymų ir prieigą prie klientų skydo.

en: Are you sure you want to duplicate this appointment?
lt_LT: Ar tikri norite sukurti šios rezervacijos duplikatą?

en: Are you sure you want to duplicate this category?
lt_LT: Ar tikrai norite dubliuoti šią kategoriją?

en: Are you sure you want to duplicate this coupon?
lt_LT: Ar tikrai norite dubliuoti šį kuponą?

en: Are you sure you want to duplicate this employee?
lt_LT: Ar tikrai norite duplikuoti šį darbuotoją?

en: Are you sure you want to duplicate this event?
lt_LT: Ar tikrai norite dubliuoti šį įvykį?

en: Are you sure you want to duplicate this location?
lt_LT: Ar tikrai norite duplikuoti šią vietą?

en: Are you sure you want to duplicate this package?
lt_LT: Ar tikrai norite dubliuoti šį paketą?

en: Are you sure you want to duplicate this resource?
lt_LT: Ar tikrai norite duplikuoti šią paslaugą?

en: Are you sure you want to duplicate this service?
lt_LT: Ar tikrai norite duplikuoti šią paslaugą?

en: Are you sure you want to hide this coupon?
lt_LT: Ar tikrai norite paslėpti šį kuponą?

en: Are you sure you want to hide this employee?
lt_LT: Ar tikrai norite paslėpti šį darbuotoją?

en: Are you sure you want to hide this event?
lt_LT: Ar tikrai norite paslėpti šį įvykį?

en: Are you sure you want to hide this location?
lt_LT: Ar tikrai norite paslėpti šią vietą?

en: Are you sure you want to hide this package?
lt_LT: Ar tikrai norite paslėpti šį paketą?

en: Are you sure you want to hide this resource?
lt_LT: Ar tikrai norite paslėpti šią paslaugą?

en: Are you sure you want to hide this service?
lt_LT: Ar tikrai norite paslėpti šią paslaugą?

en: Are you sure you want to hide this tax?
lt_LT: Ar tikrai norite paslėpti šią vietą?

en: Are you sure you want to open this event?
lt_LT: Ar tikrai norite atidaryti šį įvykį?

en: Are you sure you want to refund this payment?
lt_LT: Ar tikrai norite paslėpti šį darbuotoją?

en: Are you sure you want to reset your form settings?
lt_LT: Ar tikrai norite iš naujo nustatyti formos parametrus?

en: Are you sure you want to show this coupon?
lt_LT: Ar tikrai norite parodyti šį kuponą?

en: Are you sure you want to show this employee?
lt_LT: Ar tikrai norite padaryti šį darbuotoją matomu?

en: Are you sure you want to show this event?
lt_LT: Ar tikrai norite rodyti šį įvykį?

en: Are you sure you want to show this location?
lt_LT: Ar tikrai norite rodyti šią vietą?

en: Are you sure you want to show this package?
lt_LT: Ar tikrai norite rodyti šį paketą?

en: Are you sure you want to show this resource?
lt_LT: Ar tikrai norite padaryti šią paslaugą matoma?

en: Are you sure you want to show this service?
lt_LT: Ar tikrai norite padaryti šią paslaugą matoma?

en: Are you sure you want to show this tax?
lt_LT: Ar tikrai norite rodyti šią vietą?

en: Are you sure you want to skip the setup? Once skipped, the guided setup will no longer be available. All settings will need to be configured later.
lt_LT: Ar tikrai norite praleisti sąranką? Praleidus sąranką, vedama sąranka nebus prieinama. Visi nustatymai turės būti konfigūruojami vėliau.

en: Are you sure you want to unblock this customer?
lt_LT: Ar tikrai norite duplikuoti šią paslaugą?

en: Are you sure? This action can't be undone.
lt_LT: Ar esate tikras? Šio veiksmo negalima atšaukti.

en: Assigned
lt_LT: Priskirta

en: Assigned Services
lt_LT: Priskirtos paslaugos

en: Assigned employee full name
lt_LT: Paskirto darbuotojo vardas ir pavardė

en: Attachment
lt_LT: Priedas

en: Attachment upload path
lt_LT: Priedų įkėlimo kelias

en: Attendee
lt_LT: Dalyvis

en: Attendee Asc
lt_LT: Dalyvis Asc

en: Attendee Desc
lt_LT: Dalyvio aprašymas

en: Attendee code
lt_LT: Dalyvio kodas

en: Attendee has been saved
lt_LT: Dalyvis buvo išsaugotas

en: Attendee have been deleted
lt_LT: Dalyviai buvo ištrinti

en: Attendee have not been deleted
lt_LT: Dalyviai nebuvo ištrinti

en: Attendees
lt_LT: Dalyviai

en: Attendees Allowed
lt_LT: Leidžiami dalyviai

en: Attendees Export Format
lt_LT: Dalyvių eksporto formatas

en: Attendees have been deleted
lt_LT: Dalyviai buvo ištrinti

en: Attendees have not been deleted
lt_LT: Dalyviai nebuvo ištrinti

en: Auto-Reply Message
lt_LT: Automatinis atsakymo pranešimas

en: Auto-approve booking after payment
lt_LT: Automatiškai patvirtinti užsakymą po apmokėjimo

en: Auto-fill your details using:
lt_LT: Automatiškai užpildykite savo duomenis naudodami:

en: Automate communication with notifications triggered by booking status, time, or custom rules
lt_LT: Automatizuokite komunikaciją su pranešimais, kuriuos sukelia užsakymo statusas, laikas arba pasirinktos taisyklės.

en: Automated invoices for a smoother payment experience
lt_LT: Automatinės sąskaitos faktūros užtikrina sklandesnį mokėjimo procesą

en: Automatically calculate and apply taxes for hassle-free compliance and accurate billing.
lt_LT: Automatiškai apskaičiuokite ir pritaikykite mokesčius, kad būtų užtikrintas sklandus atitikimas reikalavimams ir tikslus atsiskaitymas.

en: Automatically calculate and apply taxes to your services and events, ensuring accurate billing and hassle-free compliance with every transaction.
lt_LT: Automatiškai apskaičiuokite ir pritaikykite mokesčius savo paslaugoms ir renginiams, užtikrindami tikslų atsiskaitymą ir nesudėtingą atitiktį kiekvienai transakcijai.

en: Automatically create Amelia Customer user
lt_LT: Automatiškai sukurti „Amelia Customer“ vartotoją

en: Automatically create Amelia Customers from WP Users
lt_LT: Automatiškai kurti „Amelia“ klientus iš WP naudotojų

en: Automatically create Zoom meetings for bookings and notify customers and employees.
lt_LT: Automatiškai kurkite „Zoom“ susitikimus užsakymams ir praneškite apie juos klientams bei darbuotojams.

en: Automatically generate invoices for every booking, making payments easier, more transparent, and fully streamlined for both you and your clients.
lt_LT: Automatiškai generuokite sąskaitas už kiekvieną užsakymą, kad mokėjimai būtų lengvesni, skaidresni ir visiškai supaprastinti tiek jums, tiek jūsų klientams.

en: Automatically update the booking status to "Approved" after a successful payment is completed through the payment link.
lt_LT: Po sėkmingo mokėjimo per mokėjimo nuorodą automatiškai atnaujinkite užsakymo statusą į „Patvirtintas“.

en: Availability
lt_LT: Prieinamumas

en: Available
lt_LT: Dirba

en: Available date background
lt_LT: Galima data fonas

en: Available date text
lt_LT: Galima data tekstas

en: Available from Pro license
lt_LT: Nuotraukos

en: Available from Standard license
lt_LT: Nuotraukos

en: Available from Starter license
lt_LT: Nuotraukos

en: Available in Elite licence
lt_LT: Galima naudoti su „Elite“ licencija

en: Available in package
lt_LT: Galima rasti pakete

en: Avoid double-booking by automatically coordinating shared rooms, equipment, or tools
lt_LT: Venkite dvigubo užsakymo, automatiškai koordinuodami bendrus kambarius, įrangą ar įrankius.

en: Away
lt_LT: Nedirba

en: Back
lt_LT: Atgal

en: Back button
lt_LT: Atgal mygtukas

en: Back to
lt_LT: Atgal į

en: Back to appointments
lt_LT: Grįžti į susitikimus

en: Back to packages
lt_LT: Atgal į paketus

en: Back to recurring settings
lt_LT: Grįžti prie pasikartojančių nustatymų

en: Background
lt_LT: Fonas

en: Background Color
lt_LT: Fono spalva

en: Background Gradient Angle
lt_LT: Fono gradientas Kampas

en: Background Gradient Color 1
lt_LT: Fono spalvų gradientas 1

en: Background Gradient Color 2
lt_LT: Fono spalvų gradientas 2

en: Badge
lt_LT: Ženklelis

en: Badge color
lt_LT: Ženklo spalva

en: Badge label
lt_LT: Ženklo etiketė

en: Badges setup
lt_LT: Ženklelių nustatymas

en: Balance
lt_LT: Balansas

en: Base Price:
lt_LT: Suma:

en: Basic
lt_LT: Pagrindinis

en: Beauty
lt_LT: Grožis

en: Before
lt_LT: Prieš

en: Before enabling the recurring option, ensure that all required fields are set, including the service, employee, date, time, and location (if applicable).
lt_LT: Prieš įjungiant pasikartojančią parinktį, įsitikinkite, kad visi privalomi laukai yra užpildyti, įskaitant paslaugą, darbuotoją, datą, laiką ir vietą (jei taikoma).

en: Before with space
lt_LT: Anksčiau su tarpu

en: Begins
lt_LT: Pradžia

en: Birthday
lt_LT: Gimtadienis

en: Birthday greeting
lt_LT: Sveikinimas gimtadienio proga

en: Block
lt_LT: Blokas

en: Block booking times that overlap with busy events in the employee’s Outlook Calendar.
lt_LT: Blokuokite rezervacijų laiką, kuris sutampa su užimtais renginiais darbuotojo „Outlook“ kalendoriuje.

en: Block booking times that overlap with events in the employee’s Apple Calendar.
lt_LT: Blokuoti rezervacijos laikus, kurie persidengia su renginiais darbuotojo Apple kalendoriuje.

en: Block customer
lt_LT: Blokuoti klientą

en: Block time
lt_LT: Blokuoti laiką

en: Block time from calendars
lt_LT: Blokuoti laiką pagal kalendorius

en: Block time has been added.
lt_LT: Užblokuotas laikotarpis sėkmingai pridėtas.

en: Block time has been deleted.
lt_LT: Laiko blokas ištrintas.

en: Block time has been updated.
lt_LT: Laiko blokas atnaujintas.

en: Blog
lt_LT: Tinklaraštis

en: Body text
lt_LT: Teksto kūnas

en: Book
lt_LT: Knyga

en: Book Appointment
lt_LT: Rezervuoti susitikimą

en: Book Now
lt_LT: Užsisakykite dabar

en: Book Package
lt_LT: Knygų rinkinys

en: Book This Package
lt_LT: Užsisakykite šį paketą

en: Book This Service
lt_LT: Redaguoti paslaugą

en: Book another
lt_LT: Užsisakykite kitą

en: Book appointment
lt_LT: Užsisakyti vizitą

en: Book event
lt_LT: Knygos renginys

en: Book next appointment
lt_LT: Užsisakyti kitą vizitą

en: Book now
lt_LT: Užsisakykite dabar

en: Book option on employee dialog
lt_LT: Knygos pasirinkimas darbuotojo dialogo lange

en: Book package
lt_LT: Knygų rinkinys

en: Book subtab name
lt_LT: Knygos pakartotinio skirtuko pavadinimas

en: Book this event
lt_LT: Užsisakykite šį renginį

en: Book this service
lt_LT: Užsisakykite šią paslaugą

en: Book time-based appointments with configurable durations, prices, and availability.
lt_LT: Užsisakykite laiko pagrįstus susitikimus su konfigūruojama trukme, kainomis ir prieinamumu.

en: Booked
lt_LT: Jūs jau esate užsisakę šį laiką

en: Booked Appointments
lt_LT: Rezervuoti susitikimą

en: Booked customer (full name, email, phone)
lt_LT: Užsakęs klientas (pilnas vardas, pavardė, el. paštas, telefonas)

en: Booking
lt_LT: Dėkojame! Jūsų rezervacija gauta.

en: Booking #{count}
lt_LT: Užsakymo numeris{count}

en: Booking Appointment
lt_LT: Rezervacijos paskyrimas

en: Booking Approved with Issues
lt_LT: Užsakymas patvirtintas su problemomis

en: Booking Canceled
lt_LT: Užsakymas atšauktas

en: Booking Closes
lt_LT: Užsakymų priėmimas baigtas

en: Booking Closes Asc
lt_LT: Užsakymų priėmimas baigiamas Asc

en: Booking Closes Desc
lt_LT: Užsakymų priėmimas baigtas Aprašymas

en: Booking Confirmed
lt_LT: Užsakymas patvirtintas

en: Booking Details
lt_LT: Užsakymo detalės

en: Booking Failed
lt_LT: Rezervacija nepavyko

en: Booking Form
lt_LT: Užsakymo forma

en: Booking Forms 1.0
lt_LT: Užsakymo formos 1.0

en: Booking ID
lt_LT: Dėkojame! Jūsų rezervacija gauta.

en: Booking Opens
lt_LT: Rezervacijos pradžia

en: Booking Opens Asc
lt_LT: Rezervacijos pradžia Asc

en: Booking Opens Desc
lt_LT: Rezervacijos pradžia Aprašymas

en: Booking Overview
lt_LT: Užsakymų apžvalga

en: Booking Processed
lt_LT: Užsakymas apdorotas

en: Booking Rejected
lt_LT: Užsakymas atmestas

en: Booking added
lt_LT: Užsakymas pridėtas

en: Booking can't be canceled
lt_LT: Rezervacijos negalima atšaukti

en: Booking canceled
lt_LT: Užsakymas atšauktas

en: Booking closes
lt_LT: Rezervacijos uždarymas

en: Booking closes when event starts
lt_LT: Rezervacijos uždaromos, kai prasideda renginys

en: Booking date
lt_LT: Užsakymo data

en: Booking form on customer profile enabled
lt_LT: Užsakymo forma kliento profilyje įjungta

en: Booking form on employee profile enabled
lt_LT: Įjungta užsakymo forma darbuotojo profilyje

en: Booking form tab enabled
lt_LT: Įjungta užsakymo formos kortelė

en: Booking form type
lt_LT: Užsakymo formos tipas

en: Booking form type on employee profile page
lt_LT: Užsakymo formos tipas darbuotojo profilio puslapyje

en: Booking has been updated.
lt_LT: Užsakymas buvo atnaujintas.

en: Booking invoice
lt_LT: Užsakymo sąskaita faktūra

en: Booking is canceled
lt_LT: Šis laiko tarpas užimtas

en: Booking is currently unavailable. Please try again later.
lt_LT: Rezervacija šiuo metu nėra galima. Prašome pabandyti vėliau.

en: Booking is unavailable
lt_LT: Šis laiko tarpas užimtas

en: Booking not found
lt_LT: Pasirinkite klientą ir paslaugą

en: Booking not paid
lt_LT: Pasirinkite klientą ir paslaugą

en: Booking on employee page tab name
lt_LT: Užsakymas darbuotojo puslapio skirtuke

en: Booking opens
lt_LT: Rezervacijos pradžia

en: Booking opens immediately
lt_LT: Rezervacijos pradedamos priimti iš karto

en: Booking price
lt_LT: Užsakymo kaina

en: Booking rescheduled
lt_LT: Rezervacija perkelta

en: Booking source
lt_LT: Užsakymo šaltinis

en: Booking start
lt_LT: Užsakymo pradžia

en: Booking status changed
lt_LT: Užsakymo statusas pasikeitė

en: Booking status has been changed to
lt_LT: Užsakymo statusas pakeistas į

en: Booking tab name
lt_LT: Užsakymo skirtuko pavadinimas

en: Booking time slots will depend on the service duration
lt_LT: Rezervacijos laikas priklausys nuo paslaugos trukmės.

en: Booking type
lt_LT: Užsakymo tipas

en: Bookings
lt_LT: Užsakymai

en: Boost engagement by reaching clients instantly on a platform they use every day
lt_LT: Padidinkite klientų įsitraukimą, iš karto pasiekdami juos platformoje, kurią jie naudoja kasdien.

en: Boost revenue with bundled service packages
lt_LT: Padidinkite pajamas su komplektiniais paslaugų paketais

en: Boost revenue with valuable extras
lt_LT: Padidinkite pajamas naudodami vertingas papildomas funkcijas

en: Boost team productivity with automated updates and fewer manual tasks.
lt_LT: Padidinkite komandos produktyvumą naudodami automatinius atnaujinimus ir sumažindami rankinių užduočių skaičių.

en: Border color
lt_LT: Ribos spalva

en: Break Hours
lt_LT: Pertraukos

en: Breaks
lt_LT: Pertraukos

en: Bringing Anyone With You
lt_LT: Atvyksiu ne vienas

en: Bringing anyone with you
lt_LT: Pasiimti bet ką su savimi

en: Bringing anyone with you?
lt_LT: Atvyksiu ne vienas

en: Buffer Time
lt_LT: Rezervuoti po

en: Buffer Time After: {value}
lt_LT: Buferio laikas po: {value}

en: Buffer Time Before: {value}
lt_LT: Buferio laikas prieš: {value}

en: Buffer time after
lt_LT: Buferio laikas po

en: Buffer time before
lt_LT: Buferio laikas prieš

en: Build tailored forms across services, events, and customer profiles using custom fields. Capture exactly the details you need with checkboxes, text areas, and more, turning every booking and registration into a powerful intake process.
lt_LT: Naudodami pasirinktinius laukelius, kurkite pritaikytas formas paslaugoms, renginiams ir klientų profiliams. Užfiksuokite būtent tą informaciją, kurios jums reikia, naudodami žymimuosius langelius, tekstinius laukelius ir kt., taip kiekvieną užsakymą ir registraciją paverčiant galingu priėmimo procesu.

en: Bundle multiple appointments or services at discounted rates to encourage customers to book more.
lt_LT: Sujunkite kelis susitikimus ar paslaugas su nuolaida, kad paskatintumėte klientus užsisakyti daugiau.

en: Busy
lt_LT: Užimtas

en: Busy slots
lt_LT: Užimti laiko tarpsniai

en: Button
lt_LT: Mygtukas

en: Button Type
lt_LT: Mygtuko tipas

en: Button style
lt_LT: Mygtuko stilius

en: Buttons
lt_LT: Mygtukai

en: By booking this time slot you will book appointment on top of existing group appointment!
lt_LT: Užsisakydami šį laiko intervalą, užsisakysite susitikimą papildomai prie esamo grupės susitikimo!

en: By continuing, you will set the appointment to a time slot that already has an existing appointment!
lt_LT: Tęsdami nustatysite susitikimą laiko tarpsniu, kuriame jau yra numatytas susitikimas!

en: By entering your phone number you agree to receive messages via WhatsApp
lt_LT: Įvedę savo telefono numerį, sutinkate gauti pranešimus per „WhatsApp“.

en: Calculated
lt_LT: Apskaičiuota

en: Calculated package price
lt_LT: Apskaičiuota paketo kaina

en: Calendar
lt_LT: Kalendorius

en: Camera not supported by this browser.
lt_LT: Ši naršyklė nepalaiko kameros.

en: Camera permission denied. Please allow camera access and try again.
lt_LT: Atsisakyta suteikti kameros leidimą. Leiskite naudoti kamerą ir bandykite dar kartą.

en: Cancel
lt_LT: Atšaukti

en: Cancel Appointment
lt_LT: Atšaukti rezervaciją

en: Cancel Event
lt_LT: Atšaukti renginį

en: Cancel Package
lt_LT: Atšaukta

en: Cancel and Delete
lt_LT: Atšaukti ir ištrinti

en: Cancel appointment
lt_LT: Atšaukti susitikimą

en: Cancel appointment link
lt_LT: Atšaukti susitikimą nuoroda

en: Cancel event
lt_LT: Atšaukti renginį

en: Cancel event link
lt_LT: Atšaukti renginio nuorodą

en: Cancel following
lt_LT: Atšaukti sekimą

en: Cancel package
lt_LT: Atšaukti paketą

en: Canceled
lt_LT: Atšaukta

en: Canceled By Admin
lt_LT: Atšauktas administratoriaus

en: Canceled By Attendee
lt_LT: Atšauktas dalyvio

en: Canceled by admin
lt_LT: Atšauktas administratoriaus

en: Canceled by attendee
lt_LT: Atšauktas dalyvio

en: Cancellation Failed
lt_LT: Atšaukimas nepavyko

en: Cancelled
lt_LT: Atšauktas

en: Capacity
lt_LT: Talpa

en: Capacity:
lt_LT: Grupės dydis:

en: Card
lt_LT: Kortelė

en: Card color
lt_LT: Kortelės spalva

en: Card content
lt_LT: Kortelės turinys

en: Card field
lt_LT: Kortelės laukas

en: Card number
lt_LT: Kortelės numeris

en: Card payment
lt_LT: Kortelės mokėjimas

en: Cards
lt_LT: Kortelės

en: Cards and buttons
lt_LT: Kortelės ir mygtukai

en: Carrier
lt_LT: Vežėjas

en: Cart
lt_LT: Krepšelį

en: Cart appointments details
lt_LT: Ateinančios rezervacijos

en: Cart description
lt_LT: Aprašymas

en: Cart purchased
lt_LT: Pirkinių krepšelis

en: Catalog
lt_LT: Katalogas

en: Catalog Booking
lt_LT: Katalogas Užsakymas

en: Catalog Booking Form
lt_LT: Katalogo užsakymo forma

en: Catalog Package
lt_LT: Katalogas Paketai

en: Catalog Service
lt_LT: Katalogų paslauga

en: Categories
lt_LT: Paslaugų kategorijos

en: Categories positions updated successfully.
lt_LT: Kategorijų pozicijos sėkmingai atnaujintos.

en: Categories sidebar
lt_LT: Kategorijų šoninė juosta

en: Category
lt_LT: Kategorija

en: Category ID
lt_LT: Kategorijos ID

en: Category Input Field
lt_LT: Vieta pašalinta

en: Category has been created.
lt_LT: Kategorija sukurta.

en: Category has been deleted.
lt_LT: Kategorija buvo ištrinta.

en: Category has been updated.
lt_LT: Kategorija buvo atnaujinta.

en: Category name
lt_LT: Kategorijos pavadinimas

en: Category:
lt_LT: Kategorija:

en: Centralize scheduling across all branches for clearer, simpler management
lt_LT: Centralizuokite visų filialų tvarkaraščius, kad valdymas būtų aiškesnis ir paprastesnis.

en: Change Password
lt_LT: Pakeisti slaptažodį

en: Change colors
lt_LT: Pakeisti spalvas

en: Change group status
lt_LT: Pakeisti grupės statusą

en: Change password
lt_LT: Keisti slaptažodį

en: Charge type
lt_LT: Mokėjimo tipas

en: Check customer's name for existing email/phone when booking
lt_LT: Užsakymo metu patikrinkite kliento vardą ir pavardę, ar jis jau yra užregistruotas el. paštu/telefonu.

en: Check this box to generate a payment link.<br> To include it in the notification, add the payment link placeholder.
lt_LT: Pažymėkite šį langelį, kad būtų sugeneruota mokėjimo nuoroda.<br> Norėdami ją įtraukti į pranešimą, pridėkite mokėjimo nuorodos vietos laikiklį.

en: Check this checkbox if you want your attendee(s) to<br/>receive an email about the event’s updated information.
lt_LT: Pažymėkite šį langelį, jei norite, kad jūsų dalyviai (<br/>) gautų el. laišką su atnaujinta informacija apie renginį.

en: Check this checkbox if you want your customer to<br/>receive an email about the scheduled appointment.
lt_LT: Pažymėkite šį langelį, jei norite, kad jūsų klientas<br/>gautų el. laišką apie numatytą susitikimą.

en: Check this option if you want the deposit<br> amount to be multiplied by the number<br> of people that customers add in the<br> "Bringing anyone with you" section.
lt_LT: Pažymėkite šią parinktį, jei norite, kad indėlio suma<br> būtų padauginta iš žmonių skaičiaus<br>, kurį klientai įrašo<br> skiltyje „Bringing anyone with you” (Atsivedate ką nors kartu).

en: Check this option if you want to create recurring appointments
lt_LT: Ar tikri norite sukurti šios rezervacijos duplikatą?

en: Check this option if you want your customers to have the option to choose whether they will pay the full amount or just a deposit. If unchecked, customers will only be able to pay the deposit during the booking process.
lt_LT: Pažymėkite šią parinktį, jei norite, kad klientai galėtų pasirinkti, ar mokės visą sumą, ar tik užstatą. Jei nepažymėsite, klientai galės sumokėti tik užstatą užsakymo proceso metu.

en: Check this option if you want your<br> customers to have the option to choose<br> whether they will pay a full amount<br> or just a deposit. If unchecked,<br> customers will only have deposit<br> as a payment option.
lt_LT: Pažymėkite šią parinktį, jei norite, kad jūsų „<br> “ klientai galėtų pasirinkti „<br> “, ar jie sumokės visą sumą „<br> “, ar tik užstatą. Jei nepažymėta, „<br> “ klientai turės tik užstatą „<br> “ kaip mokėjimo parinktį.

en: Check your email
lt_LT: Kliento el. paštas

en: Checkbox
lt_LT: Varnelė

en: Checked in
lt_LT: Patikrinta

en: Checkout
lt_LT: Atsiskaityti

en: Choose Apple Calendar
lt_LT: Pasirinkite „Apple“ kalendorių

en: Choose Category
lt_LT: Pasirinkite kategoriją

en: Choose Date and Time
lt_LT: Pasirinkite datą ir laiką

en: Choose Package
lt_LT: Pasirinkite paketą

en: Choose Service
lt_LT: Pasirinkite paslaugą

en: Choose a Form
lt_LT: Pasirinkite formą

en: Choose a currency that will be used for all price based settings.
lt_LT: Pasirinkite valiutą, kuri bus naudojama visiems kainomis pagrįstiems nustatymams.

en: Choose a form you want to customize. The Step-by-Step 2.0 form is the new and improved version which provides you with better design and user experience, as well as better speed.
lt_LT: Pasirinkite formą, kurią norite pritaikyti. „Step-by-Step 2.0“ forma yra nauja ir patobulinta versija, kuri užtikrina geresnį dizainą ir vartotojo patirtį, taip pat didesnį greitį.

en: Choose a group service
lt_LT: Pasirinkite grupės paslaugą

en: Choose a time interval that will be used when defining all time based settings.
lt_LT: Pasirinkite laiko intervalą, kuris bus naudojamas nustatant visus laiko parametrus.

en: Choose date and time
lt_LT: Pasirinkite datą ir laiką

en: Choose how Amelia suggests an alternative date when the selected recurring date has no available time slots.
lt_LT: Pasirinkite, kaip Amelia siūlo alternatyvią datą, kai pasirinktą pasikartojančią datą nėra laisvų laiko tarpsnių.

en: Choose how custom field data is sent in group bookings.
lt_LT: Pasirinkite, kaip grupinių užsakymų atveju siunčiami pasirinktinių laukų duomenys.

en: Choose how payments are handled for recurring appointments. If payment is collected only for the first one, the remaining appointments are paid on-site.
lt_LT: Pasirinkite, kaip tvarkomi mokėjimai už pasikartojančius susitikimus. Jei mokėjimas renkamas tik už pirmąjį susitikimą, už likusius susitikimus mokama vietoje.

en: Choose how recurring appointments can be booked. 'Disabled' turns recurring booking off, while 'All' allows customers to choose between available recurrence options.
lt_LT: Pasirinkite, kaip galima užsisakyti pasikartojančius susitikimus. „Išjungta“ išjungia pasikartojančius užsakymus, o „Visi“ leidžia klientams pasirinkti iš galimų pasikartojimo parinkčių.

en: Choose layout version
lt_LT: Pasirinkite išdėstymo versiją

en: Choose the invoice format that will be used in notifications and on the customer panel.
lt_LT: Pasirinkite sąskaitos faktūros formatą, kuris bus naudojamas pranešimuose ir klientų skydelyje.

en: Choose time you want to repeat appointment
lt_LT: Pasirinkite laiką, kuriuo norite pakartoti susitikimą

en: Choose when the repeating ends
lt_LT: Pasirinkite, kada pasikartojimas baigsis

en: Choose whether you want to manage services, events, or both.
lt_LT: Pasirinkite, ar norite valdyti paslaugas, renginius, ar abu.

en: Choosing layout of first step in step by step form
lt_LT: Pirmojo žingsnio išdėstymo pasirinkimas žingsnis po žingsnio formoje

en: Class
lt_LT: Klasė

en: Clear
lt_LT: Išvalyti

en: Clear filters
lt_LT: Išvalyti filtrus

en: Click "Configure" to edit the text that will appear when this placeholder is used in notifications.
lt_LT: Spustelėkite „Konfigūruoti“, kad redaguotumėte tekstą, kuris bus rodomas, kai šis vietos laikiklis bus naudojamas pranešimuose.

en: Click + Service below to get started.
lt_LT: Pradėti spustelėkite + Paslauga žemiau.

en: Click on the activation link in the e-mail we sent to
lt_LT: Spustelėkite aktyvinimo nuorodą el. laiške, kurį išsiuntėme į

en: Click to upload
lt_LT: Spustelėkite, kad įkeltumėte

en: Client ID
lt_LT: Kliento ID

en: Client ID and secret
lt_LT: Kliento ID ir slaptažodis

en: Client Time:
lt_LT: Kliento laikas:

en: Client secret
lt_LT: Kliento paslaptis

en: Close
lt_LT: Uždaryti

en: Close Event
lt_LT: Uždaryti įvykį

en: Close Event after certain minimum is reached
lt_LT: Uždaryti įvykį, kai pasiekiamas tam tikras minimalus lygis

en: Close event when minimum capacity is reached
lt_LT: Uždaryti įvykį, kai pasiekiama minimali talpa

en: Closed
lt_LT: Uždaryta

en: Closes at
lt_LT: Uždaroma

en: Closes on
lt_LT: Uždaryti

en: Closes on:
lt_LT: Uždarymo data:

en: Coaching
lt_LT: Treniravimas

en: Code
lt_LT: Kodas

en: Collapse all
lt_LT: Sutraukti viską

en: Collapse menu
lt_LT: Sutraukti meniu

en: Collect the information your business truly needs
lt_LT: Rinkite informaciją, kurios jūsų verslui tikrai reikia

en: Color
lt_LT: Spalva

en: Colors
lt_LT: Spalvos

en: Colors & Fonts
lt_LT: Spalvos ir šriftai

en: Comma (,)
lt_LT: Kablelis (,)

en: Comma-dot
lt_LT: Kablelis-taškas

en: Company
lt_LT: Organizacija

en: Company Days off
lt_LT: Organizacijos nedarbo dienos

en: Company Email:
lt_LT: Organizacija

en: Company Phone:
lt_LT: Organizacija

en: Company VAT number
lt_LT: Įmonės PVM kodas

en: Company address
lt_LT: Įmonės adresas

en: Company days off
lt_LT: Įmonės poilsio dienos

en: Company email
lt_LT: Organizacija

en: Company name
lt_LT: Įmonės pavadinimas

en: Company phone
lt_LT: Organizacija

en: Company website
lt_LT: Įmonės svetainė

en: Compared to previous range
lt_LT: Palyginti su ankstesniu intervalu

en: Complete booking with payment
lt_LT: Užbaigti užsakymą su mokėjimu

en: Complete booking without payment
lt_LT: Užbaigti užsakymą be mokėjimo

en: Completed
lt_LT: Dėkojame, Jūsų rezervacija gauta ir laukia patvirtinimo. Rezervacijos informaciją Jums išsiuntėme el. paštu. Apie rezervacijos patvirtinimą informuosime atskiru laišku.

en: Configuration
lt_LT: Konfigūracija

en: Configure
lt_LT: Patvirtinti

en: Configure notifications for waiting list updates
lt_LT: Konfigūruokite pranešimus apie laukimo sąrašo atnaujinimus

en: Configure placeholder
lt_LT: Konfigūruoti vietos laikiklį

en: Configure the cart appointments details placeholder.
lt_LT: Konfigūruokite krepšelio susitikimų detalių vietos laikiklį.

en: Configure the group appointment details placeholder.
lt_LT: Konfigūruokite grupės susitikimo detalių vietos laikiklį.

en: Configure the group event details placeholder.
lt_LT: Konfigūruokite grupės renginio informacijos vietos laikiklį.

en: Configure the package appointments details placeholder.
lt_LT: Konfigūruokite paketo susitikimų detalių vietos laikiklį.

en: Configure the recurring appointments details placeholder.
lt_LT: Konfigūruokite pasikartojančių susitikimų detalių vietos laikiklį.

en: Configure waiting list for appointments
lt_LT: Konfigūruoti laukimo sąrašą susitikimams

en: Confirm
lt_LT: Patvirtinti

en: Congratulations
lt_LT: Sveikiname

en: Congratulations!
lt_LT: Sveikiname

en: Connect
lt_LT: Prisijungti

en: Connect APIs effortlessly for smooth, integrated workflows.
lt_LT: Lengvai sujunkite API, kad darbo eiga būtų sklandi ir integruota.

en: Connect Apple Calendars to sync your personal and professional events, along with your employees’.
lt_LT: Prijunkite „Apple“ kalendorius, kad sinchronizuotumėte savo asmeninius ir profesinius renginius kartu su savo darbuotojų renginiais.

en: Connect Google Calendars to sync your personal and professional events, along with your employees’.
lt_LT: Prijunkite „Google“ kalendorius, kad sinchronizuotumėte savo asmeninius ir profesinius renginius kartu su savo darbuotojų renginiais.

en: Connect Outlook Calendars to sync your personal and professional events, along with your employees’.
lt_LT: Prijunkite „Outlook“ kalendorius, kad sinchronizuotumėte savo asmeninius ir profesinius renginius kartu su savo darbuotojų renginiais.

en: Connect employee calendars, meeting tools, and other integrations to keep schedules perfectly synced and communication effortless across your entire team.
lt_LT: Sujunkite darbuotojų kalendorius, susitikimų įrankius ir kitas integracijas, kad visos komandos tvarkaraščiai būtų puikiai sinchronizuoti, o bendravimas vyktų sklandžiai.

en: Connect to Apple Calendar
lt_LT: Prisijunkite prie „Apple“ kalendoriaus

en: Connect to your personal Apple Calendar
lt_LT: Prisijunkite prie savo asmeninio „Apple“ kalendoriaus

en: Connect with web apps to automate messaging and send updates to custom URLs.
lt_LT: Prisijunkite prie internetinių programų, kad automatizuotumėte pranešimų siuntimą ir siųstumėte atnaujinimus į pasirinktus URL adresus.

en: Connect your Google Calendar here so once<br/>the appointment is scheduled it can be added<br/>to your Google Calendar automatically.
lt_LT: Prijunkite savo „Google“ kalendorių čia, kad, kai<br/>susitikimas bus suplanuotas, jis galėtų būti automatiškai pridėtas<br/>į jūsų „Google“ kalendorių.

en: Connect your personal Zoom account to host virtual meetings and chats.
lt_LT: Prijunkite savo asmeninę „Zoom“ paskyrą, kad galėtumėte rengti virtualius susitikimus ir pokalbius.

en: Connected
lt_LT: Prijungta

en: Connecting to Apple Calendar is not available. Please contact an administrator for assistance.
lt_LT: Prisijungti prie „Apple“ kalendoriaus negalima. Kreipkitės į administratorių pagalbos.

en: Connecting to Google Calendar is not available. Please contact an administrator for assistance.
lt_LT: Prisijungti prie „Google“ kalendoriaus negalima. Kreipkitės į administratorių pagalbos.

en: Connecting to Outlook Calendar is not available. Please contact an administrator for assistance.
lt_LT: Prisijungti prie „Outlook“ kalendoriaus negalima. Kreipkitės į administratorių pagalbos.

en: Connecting to Stripe is not available. Please contact an administrator for assistance.
lt_LT: Prisijungti prie Stripe negalima. Kreipkitės į administratorių pagalbos.

en: Connecting to Zoom is not available. Please contact an administrator for assistance.
lt_LT: Prisijungti prie „Zoom“ neįmanoma. Kreipkitės į administratorių pagalbos.

en: Consulting
lt_LT: Konsultavimas

en: Contact message
lt_LT: Kontaktinis pranešimas

en: Contact support.
lt_LT: Susisiekite su pagalbos tarnyba.

en: Content
lt_LT: Turinys

en: Content Text Color
lt_LT: Turinio teksto spalva

en: Content area
lt_LT: Turinio sritis

en: Content placeholders
lt_LT: Turinio vietos laikikliai

en: Continue
lt_LT: Toliau

en: Continue Booking
lt_LT: Tęsti užsakymą

en: Continue setup
lt_LT: Tęsti nustatymą

en: Copy your API key now, as it won't be visible again.
lt_LT: Dabar nukopijuokite savo API raktą, nes jis daugiau nebus matomas.

en: Cost
lt_LT: Kaina

en: Could not delete category. This category has services available for booking in purchased package.
lt_LT: Nepavyko ištrinti kategorijos. Šioje kategorijoje yra paslaugos, kurias galima užsisakyti įsigytame pakete.

en: Could not delete category. This category has services with {count} future appointment. | Could not delete category. This category has services with {count} future appointments.
lt_LT: Nepavyko ištrinti kategorijos. Šioje kategorijoje yra paslaugos su {count} būsimais susitikimais. | Nepavyko ištrinti kategorijos. Šioje kategorijoje yra paslaugos su {count} būsimais susitikimais.

en: Could not delete service. This service has {count} appointment in the future. | Could not delete service. This service has {count} appointments in the future.
lt_LT: Nepavyko ištrinti paslaugos. Ši paslauga turi ateities susitikimą „ {count} “. | Nepavyko ištrinti paslaugos. Ši paslauga turi ateities susitikimus „ {count} “.

en: Could not delete user. This user has {count} appointment in the future. | Could not delete user. This user has {count} appointments in the future.
lt_LT: Nepavyko ištrinti vartotojo. Šis vartotojas turi ateities susitikimą „ {count} “. | Nepavyko ištrinti vartotojo. Šis vartotojas turi ateities susitikimus „ {count} “.

en: Count Once
lt_LT: Suskaičiuoti vieną kartą

en: Count per Person
lt_LT: Skaičius vienam asmeniui

en: Count time from
lt_LT: Skaičiuoti laiką nuo

en: Country
lt_LT: Suma

en: Counts one primary customer plus any additional people they add.
lt_LT: Skaičiuoja vieną pagrindinį klientą ir visus papildomus žmones, kuriuos jis pridėjo.

en: Counts the total number of people entered, including the primary customer.
lt_LT: Suskaičiuoja bendrą įvestų žmonių skaičių, įskaitant pagrindinį klientą.

en: Coupon
lt_LT: Jūsų įvestas nuolaidos kodas negalioja.

en: Coupon Details
lt_LT: Kupono informacija

en: Coupon Limit Reached
lt_LT: Pasiektas kupono limitas

en: Coupon code
lt_LT: Kupono kodas

en: Coupon field
lt_LT: Kupono laukas

en: Coupon has been created.
lt_LT: Kuponas sukurtas.

en: Coupon has been deleted.
lt_LT: Kuponas buvo ištrintas.

en: Coupon has been hidden.
lt_LT: Kuponas buvo paslėptas.

en: Coupon has been updated.
lt_LT: Kuponas buvo atnaujintas.

en: Coupon is now visible.
lt_LT: Kuponas dabar matomas.

en: Coupon limit reached
lt_LT: Pasiektas kuponų limitas

en: Coupon needs to have discount or deduction
lt_LT: Kuponas turi turėti nuolaidą arba atskaitymą

en: Coupon segment
lt_LT: Kupono segmentas

en: Coupons
lt_LT: Kuponai

en: Coupons overview
lt_LT: Kuponų apžvalga

en: Coupons setup
lt_LT: Kuponų nustatymas

en: Create Amelia Customers
lt_LT: Sukurti klientą

en: Create Amelia Employees
lt_LT: Sukurti „Amelia“ darbuotojus

en: Create Appointments list
lt_LT: Ateinančios rezervacijos

en: Create Customers from WP Users with Amelia Customer Role
lt_LT: Sukurti klientus iš WP naudotojų su Amelia klientų vaidmeniu

en: Create Employees from WP Users with Amelia Employee Role
lt_LT: Sukurti darbuotojus iš WP naudotojų su Amelia darbuotojo vaidmeniu

en: Create New
lt_LT: Sukurti naują

en: Create New Tag
lt_LT: Sukurti naują žymą

en: Create a coupon code customers can enter during booking to get a discount.
lt_LT: Sukurkite kupono kodą, kurį klientai gali įvesti užsakymo metu, kad gautų nuolaidą.

en: Create and manage recurring events with customizable schedules for flexibility and convenience.
lt_LT: Kurkite ir tvarkykite pasikartojančius įvykius su pritaikomais tvarkaraščiais, kad būtų užtikrintas lankstumas ir patogumas.

en: Create custom notifications that trigger based on booking status or schedule reminders, keeping customers and employees informed at exactly the right time.
lt_LT: Sukurkite pasirinktinius pranešimus, kurie bus rodomi pagal užsakymo būseną arba priminimus apie tvarkaraštį, kad klientai ir darbuotojai būtų informuojami tinkamu laiku.

en: Create employee
lt_LT: Sukurti darbuotoją

en: Create event
lt_LT: Sukurti įvykį

en: Create meetings for pending appointments
lt_LT: Sukurti susitikimus dėl laukiančių susitikimų

en: Create new
lt_LT: Sukurti naują

en: Create new badge
lt_LT: Sukurti naują ženklelį

en: Create new tag
lt_LT: Sukurti naują žymą

en: Create online classrooms automatically for each booked appointment or event.
lt_LT: Automatiškai kurkite internetines klases kiekvienam užsakytam susitikimui ar renginiui.

en: Create resources like rooms or chairs that can be shared across services, locations, and employees.
lt_LT: Sukurkite išteklius, pvz., kambarius ar kėdes, kuriais gali naudotis įvairios tarnybos, vietos ir darbuotojai.

en: Create rooms, equipment, or other resources that can be shared across employees, services, or locations, ensuring customers only see time slots when everything they need is truly available.
lt_LT: Sukurkite kambarius, įrangą ar kitus išteklius, kuriais gali dalytis darbuotojai, paslaugos ar vietos, užtikrindami, kad klientai matytų tik tuos laiko intervalus, kai viskas, ko jiems reikia, yra tikrai prieinama.

en: Create scheduled events with fixed dates, prices and capacities.
lt_LT: Sukurkite suplanuotus renginius su fiksuotomis datomis, kainomis ir vietų skaičiumi.

en: Create service
lt_LT: Sukurti paslaugą

en: Create spaces for pending appointments
lt_LT: Sukurti vietas laukiamoms susitikimams

en: Create unique coupon codes that customers can redeem during booking-offer discounts or even free appointments to boost engagement, satisfaction, and sales.
lt_LT: Sukurkite unikalius kuponų kodus, kuriuos klientai gali iškeisti užsakymo metu – nuolaidas ar net nemokamus susitikimus, kad padidintumėte klientų įsitraukimą, pasitenkinimą ir pardavimus.

en: Created On
lt_LT: Sukurta

en: Created on
lt_LT: Sukurta

en: Credit Card
lt_LT: Kredito kortelė

en: Credit minimum to send reminder
lt_LT: Minimalus kreditas, reikalingas priminimui išsiųsti

en: Credit or debit card:
lt_LT: Kredito arba debeto kortelė:

en: Currency
lt_LT: Valiuta

en: Current Password
lt_LT: Dabartinis slaptažodis:

en: Current password
lt_LT: Dabartinis slaptažodis

en: Custom
lt_LT: Papildyti pasirinktina suma

en: Custom Address
lt_LT: Pasirinktinis adresas

en: Custom Color
lt_LT: Pasirinktinė spalva

en: Custom Duration & Pricing
lt_LT: Individualus trukmės ir kainos nustatymas

en: Custom Field
lt_LT: Pasirinktinis laukas

en: Custom Fields
lt_LT: Papildoma informacija

en: Custom Pricing
lt_LT: Individualizuotos kainos

en: Custom address
lt_LT: Pasirinktinis adresas

en: Custom currency symbol
lt_LT: Pasirinktinis valiutos simbolis

en: Custom field
lt_LT: Pasirinktinis laukas

en: Custom field has been added
lt_LT: Pridėtas pasirinktinis laukas

en: Custom field has been deleted.
lt_LT: Pasirinktinis laukas buvo ištrintas.

en: Custom field has been saved
lt_LT: Pasirinktinis laukas buvo išsaugotas

en: Custom fields
lt_LT: Papildoma informacija

en: Custom fields delivery
lt_LT: Pasirinktinių laukų pristatymas

en: Custom fields have been updated.
lt_LT: Buvo atnaujinti pasirinktiniai laukai.

en: Custom fields setup
lt_LT: Pasirinktinių laukų nustatymas

en: Custom font family
lt_LT: Pasirinktinis šriftų rinkinys

en: Custom notification
lt_LT: Pasirinktinis pranešimas

en: Custom notifications
lt_LT: Pasirinktiniai pranešimai

en: Custom pricing
lt_LT: Individualios kainos

en: Custom pricing spots will override Maximum allowed spots value.
lt_LT: Pasirinktiniai kainų taškai bus viršesni už didžiausią leidžiamą taškų skaičių.

en: Custom range
lt_LT: Pasirinktinis intervalas

en: Custom service duration
lt_LT: Pasirinktinis paslaugos trukmė

en: Custom/regular pricing adjustments are not permitted for events with confirmed attendees.
lt_LT: Individualūs/įprasti kainų koregavimai nėra leidžiami renginiams, kurių dalyviai yra patvirtinti.

en: Customer
lt_LT: Klientas

en: Customer Asc
lt_LT: Klientas Asc

en: Customer Desc
lt_LT: Kliento aprašymas

en: Customer Panel
lt_LT: Klientų panelė

en: Customer Panel Page URL
lt_LT: Klientų skydo puslapio URL

en: Customer Profile
lt_LT: Kliento profilis

en: Customer configuration
lt_LT: Kliento konfigūracija

en: Customer details
lt_LT: Kliento duomenys

en: Customer email
lt_LT: Kliento el. paštas

en: Customer filter
lt_LT: Klientų filtras

en: Customer first name
lt_LT: Kliento vardas

en: Customer full name
lt_LT: Kliento vardas ir pavardė

en: Customer has already booked this appointment
lt_LT: Jūs jau esate užsisakę šį laiką

en: Customer has been blocked.
lt_LT: Klientas buvo užblokuotas.

en: Customer has been created.
lt_LT: Klientas buvo sukurtas.

en: Customer has been deleted.
lt_LT: Klientas buvo ištrintas.

en: Customer has been unblocked.
lt_LT: Kliento blokavimas buvo panaikintas.

en: Customer has been updated.
lt_LT: Klientas buvo atnaujintas.

en: Customer information
lt_LT: Kliento informacija

en: Customer last name
lt_LT: Kliento pavardė

en: Customer name
lt_LT: Kliento vardas

en: Customer note
lt_LT: Kliento pastaba

en: Customer note has been added.
lt_LT: Pridėta klientų pastaba.

en: Customer note has been updated.
lt_LT: Kliento pastaba buvo atnaujinta.

en: Customer panel
lt_LT: Klientų panelė

en: Customer panel access link
lt_LT: Prieigos nuoroda į klientų panelę

en: Customer phone
lt_LT: Kliento telefonas

en: Customer plus additional people
lt_LT: Klientas ir papildomi asmenys

en: Customer setup
lt_LT: Kliento nustatymas

en: Customer will be redirected to this URL once he schedules the appointment or package.
lt_LT: Klientas bus nukreiptas į šį URL adresą, kai jis užsisakys susitikimą ar paketą.

en: Customer will be redirected to this URL once he schedules the appointment.
lt_LT: Klientas bus nukreiptas į šį URL adresą, kai jis užsisakys susitikimą.

en: Customer will be redirected to this URL once the payment from the link is processed.
lt_LT: Klientas bus nukreiptas į šį URL adresą, kai bus apdorotas mokėjimas iš nuorodos.

en: Customer(s)
lt_LT: Klientai

en: Customers
lt_LT: Klientai

en: Customers detected in file:
lt_LT: Klientai aptikti faile:

en: Customers imported from file:
lt_LT: Klientai importuoti iš failo:

en: Customers in Waiting list
lt_LT: Klientai laukiančiųjų sąraše

en: Customers will be redirected to this URL after booking an event.
lt_LT: Klientai bus nukreipti į šį URL adresą po renginio užsakymo.

en: Customers will be redirected to this URL after scheduling an appointment.
lt_LT: Klientai bus nukreipti į šį URL adresą po to, kai užsisakys susitikimą.

en: Customers will be redirected to this URL after they complete their payment.
lt_LT: Klientai bus nukreipti į šį URL adresą, kai atliks mokėjimą.

en: Customize
lt_LT: Tinkinti

en: Customize every interaction by gathering the right information for services, events, and customer records
lt_LT: Pritaikykite kiekvieną sąveiką, surinkdami reikiamą informaciją apie paslaugas, renginius ir klientų įrašus.

en: Customize offerings to match specific services and meet diverse client needs
lt_LT: Pritaikyti pasiūlymus, kad jie atitiktų konkrečias paslaugas ir įvairius klientų poreikius

en: Daily
lt_LT: Kasdien

en: Daily occupancy
lt_LT: Dienos užimtumas

en: Danger button background color
lt_LT: Pavojaus mygtuko fono spalva

en: Danger button text color
lt_LT: Pavojaus mygtuko teksto spalva

en: Dark Theme
lt_LT: Tamsus tema

en: Dashboard
lt_LT: Skydelis

en: Data that remains unchanged:
lt_LT: Duomenys, kurie lieka nepakitę:

en: Data to be updated:
lt_LT: Atnaujinami duomenys:

en: Date
lt_LT: Data

en: Date & Time
lt_LT: Pasirinkite dieną ir laiką:

en: Date & time
lt_LT: Data ir laikas

en: Date & time periods of the event with Lesson Space join links
lt_LT: Renginio data ir laikas su nuorodomis į „Lesson Space“

en: Date Asc
lt_LT: Data Asc

en: Date Desc
lt_LT: Data Aprašymas

en: Date Picker
lt_LT: Datos pasirinkiklis

en: Date Purchased Asc
lt_LT: Pirkimo data Asc

en: Date Purchased Desc
lt_LT: Pirkimo data Aprašymas

en: Date Ranges that are not defined will use default price from ticket category.
lt_LT: Nenustatyti datų intervalai naudos bilietų kategorijos numatytąją kainą.

en: Date and Time
lt_LT: Pasirinkite klientą ir paslaugą

en: Date and time
lt_LT: Data ir laikas

en: Date of Birth
lt_LT: Gimimo data

en: Date of birth
lt_LT: Gimimo data

en: Date of birth must be in the same format as chosen in your WP settings. If a date format with a comma is used, the dates should be in quotes.
lt_LT: Gimimo data turi būti nurodyta tokiu pačiu formatu, kaip pasirinktas WP nustatymuose. Jei naudojamas datos formatas su kableliu, datos turi būti nurodytos kabutėse.

en: Date periods of the event with Lesson Space join links
lt_LT: Renginio datos su „Lesson Space“ prisijungimo nuorodomis

en: Date picker
lt_LT: Datos pasirinkimas

en: Date purchased
lt_LT: Pirkimo data

en: Date range
lt_LT: Datų intervalas

en: Date ranges that are not defined will use the default price from the ticket category.
lt_LT: Nenustatytiems datų intervalams bus taikoma bilietų kategorijos numatytoji kaina.

en: Date:
lt_LT: Data:

en: Dates:
lt_LT: Datos:

en: Day
lt_LT: Diena

en: Day Off
lt_LT: Nedarbo dienos

en: Day Off name
lt_LT: Pavadinimas

en: Day of the Week
lt_LT: Savaitės diena

en: Day of the week
lt_LT: Savaitės diena

en: Day off name
lt_LT: Laisvadienio pavadinimas

en: Days
lt_LT: Šventės

en: Days Off
lt_LT: Šventės

en: Days off
lt_LT: Laisvadieniai

en: Deactivate
lt_LT: Deaktyvuoti

en: Dear %customer_full_name%, Thank you for choosing our company, %company_name%
lt_LT: Gerbiami „ %customer_full_name% “ , dėkojame, kad pasirinkote mūsų įmonę. %company_name%

en: Dear <b>%customer_full_name%</b>, <br><br>Thank you for choosing our company, <br> <b>%company_name%</b>
lt_LT: Sveiki, <b>%customer_full_name%</b>, <br><br>Dėkojame, kad pasirinkote mūsų įmonę, <br> <b>%company_name%</b>

en: Deduction
lt_LT: Atmetimas

en: Deduction Asc
lt_LT: Atimimas Asc

en: Deduction Desc
lt_LT: Išskaitymas Aprašymas

en: Default Label
lt_LT: Numatytasis pavadinimas

en: Default Square location
lt_LT: Numatytasis kvadratinis išdėstymas

en: Default appointment status
lt_LT: Numatytasis susitikimo statusas

en: Default back end page
lt_LT: Numatytasis galinis puslapis

en: Default language
lt_LT: Numatytasis kalba

en: Default location
lt_LT: Numatytasis vieta

en: Default number of items per page on the back end
lt_LT: Numatytasis elementų skaičius viename puslapyje galiniame serveryje

en: Default number of items per page on the front end
lt_LT: Numatytasis elementų skaičius viename puslapyje priekinėje dalyje

en: Default page
lt_LT: Numatytasis puslapis

en: Default payment method
lt_LT: Numatytasis mokėjimo būdas

en: Default phone country code
lt_LT: Numatytasis telefono šalies kodas

en: Default time slot step
lt_LT: Numatytasis laiko tarpo žingsnis

en: Define how far into the future customers can book appointments.
lt_LT: Nustatykite, kiek į priekį klientai gali užsisakyti susitikimus.

en: Define the maximum number of uses per customer. Once the limit is reached, the coupon will no longer be valid for that customer.
lt_LT: Nustatykite maksimalų naudojimo skaičių vienam klientui. Pasiekus limitą, kuponas tam klientui nebegalios.

en: Define the time before the appointment during which customers can't book.
lt_LT: Nustatykite laiką iki susitikimo, per kurį klientai negali užsisakyti paslaugos.

en: Define the time before the appointment during which customers can't cancel.
lt_LT: Nustatykite laiką iki susitikimo, per kurį klientai negali atšaukti susitikimo.

en: Define the time before the appointment during which customers can't reschedule.
lt_LT: Nustatykite laiką iki susitikimo, per kurį klientai negali keisti susitikimo laiko.

en: Define the total number of uses allowed for this coupon. Once the limit is reached, the coupon becomes inactive.
lt_LT: Nustatykite bendrą leidžiamų šio kupono naudojimų skaičių. Pasiekus limitą, kuponas tampa neaktyvus.

en: Define which capabilities will be requested when creating an Express connected account
lt_LT: Nustatykite, kokios galimybės bus prašomos kuriant „Express“ prijungtą paskyrą.

en: Defines the language used for notifications sent to this customer for bookings created from the admin or employee panel. If a supported language was used in a previous booking, it will be automatically selected; otherwise, you can set it manually.
lt_LT: Apibrėžia kalbą, kuri bus naudojama pranešimams, siunčiamiems šiam klientui dėl užsakymų, sukurtų iš administratoriaus arba darbuotojo skydelio. Jei ankstesniame užsakyme buvo naudojama palaikoma kalba, ji bus automatiškai pasirinkta; kitaip ją galite nustatyti rankiniu būdu.

en: Delete
lt_LT: Pašalinti

en: Delete Amelia content
lt_LT: Ištrinti Amelia turinį

en: Delete Event
lt_LT: Ištrinti įvykį

en: Delete Notification
lt_LT: Pranešimo apie ištrinimą

en: Delete Package Booking
lt_LT: Ištrinti paketo užsakymą

en: Delete Period
lt_LT: Pašalinti

en: Delete appointment
lt_LT: Ištrinti susitikimą

en: Delete block time
lt_LT: Ištrinti laiko bloką

en: Delete booking
lt_LT: Ištrinti užsakymą

en: Delete category
lt_LT: Ištrinti kategoriją

en: Delete coupon
lt_LT: Ištrinti kuponą

en: Delete custom field
lt_LT: Ištrinti pasirinktinį lauką

en: Delete customer
lt_LT: Ištrinti klientą

en: Delete employee
lt_LT: Ištrinti darbuotoją

en: Delete event booking
lt_LT: Ištrinti renginio užsakymą

en: Delete following
lt_LT: Ištrinti šiuos elementus

en: Delete location
lt_LT: Ištrinti vietą

en: Delete package
lt_LT: Ištrinti paketą

en: Delete profile
lt_LT: Ištrinti profilį

en: Delete resource
lt_LT: Ištrinti išteklius

en: Delete service
lt_LT: Ištrinti paslaugą

en: Delete tables, roles, files and settings once the Amelia plugin is deleted.
lt_LT: Ištrinkite lenteles, vaidmenis, failus ir nustatymus, kai bus ištrintas „Amelia“ papildinys.

en: Delete tax
lt_LT: Ištrinti mokestį

en: Deliver a smoother booking experience by showing customers only real, available time slots
lt_LT: Užtikrinkite sklandesnį užsakymo procesą, rodydami klientams tik realius, laisvus laiko intervalus.

en: Deliver personalized messages tailored to your business tone, branding, and workflow
lt_LT: Pateikite asmeninius pranešimus, pritaikytus jūsų verslo tonui, prekės ženklui ir darbo eigai.

en: Delivered
lt_LT: Pristatyta

en: Deposit
lt_LT: Indėlis

en: Deposit Payment
lt_LT: Indėlio mokėjimas

en: Deposit amount
lt_LT: Indėlio suma

en: Deposit only
lt_LT: Tik indėlis

en: Deposit payment
lt_LT: Indėlio mokėjimas

en: Deposit type
lt_LT: Indėlio tipas

en: Description
lt_LT: Aprašymas

en: Description:
lt_LT: Aprašymas:

en: Details
lt_LT: Informacija

en: Details changed
lt_LT: Pakeisti duomenys

en: Did not receive the email? Check your spam filter, or
lt_LT: Negavote el. laiško? Patikrinkite savo šlamšto filtrą arba

en: Direct charge
lt_LT: Papildyti

en: Disable
lt_LT: Išjungti

en: Disable this option to allow only individual customers to book group appointments, without the ability to bring additional people.
lt_LT: Išjunkite šią parinktį, kad tik individualūs klientai galėtų užsisakyti grupinius susitikimus be galimybės atsivesti papildomų žmonių.

en: Disabled
lt_LT: Išjungta

en: Discard
lt_LT: Atmesti

en: Disconnect
lt_LT: Atsijungti

en: Disconnect Employee
lt_LT: Atsijungti darbuotoją

en: Disconnect account
lt_LT: Atsijungti nuo paskyros

en: Disconnect employee account
lt_LT: Atsijungti nuo darbuotojo paskyros

en: Disconnect from Apple
lt_LT: Atsijungti

en: Discount
lt_LT: Nuolaida

en: Discount (%)
lt_LT: Nuolaida (%)

en: Discount Asc
lt_LT: Nuolaida Asc

en: Discount Desc
lt_LT: Nuolaidos aprašymas

en: Discount type
lt_LT: Nuolaidos tipas

en: Display Amelia booking forms and panels on BuddyBoss member profiles.
lt_LT: Rodyti Amelia užsakymo formas ir skydelius BuddyBoss narių profiliuose.

en: Display Field:
lt_LT: Rodymo laukas:

en: Display events in a calendar view, allowing customers to browse, search, and book directly. A great way to highlight upcoming events in an interactive format.
lt_LT: Rodykite renginius kalendoriaus formatu, kad klientai galėtų juos peržiūrėti, ieškoti ir užsisakyti tiesiogiai. Puikus būdas interaktyviame formate paryškinti artėjančius renginius.

en: Do you want to cancel following events?
lt_LT: Ar norite atšaukti šiuos įvykius?

en: Do you want to cancel this purchase?
lt_LT: Ar norite atšaukti šį pirkimą?

en: Do you want to delete following canceled events?
lt_LT: Ar norite ištrinti šiuos atšauktus renginius?

en: Do you want to delete this appointment?
lt_LT: Ar tikrai norite pašalinti šią rezervaciją?

en: Do you want to open following events?
lt_LT: Ar norite atidaryti šiuos renginius?

en: Do you want to repeat this appointment?
lt_LT: Ar norite pakartoti šį susitikimą?

en: Do you want to update following events?
lt_LT: Ar norite atnaujinti šiuos įvykius?

en: Documentation
lt_LT: Dokumentacija

en: Don't Import
lt_LT: Neimportuoti

en: Don't have an account?
lt_LT: Neturite paskyros?

en: Don't send reminders within the selected time
lt_LT: Nesiųskite priminimų per pasirinktą laiką

en: Don't suggest alternatives
lt_LT: Nesiūlykite alternatyvų

en: Don't use Text mode option if you already have HTML code in the description, since once this option is enabled the existing HTML tags could be lost.
lt_LT: Nenaudokite teksto režimo parinkties, jei aprašyme jau yra HTML kodas, nes įjungus šią parinktį esami HTML žymės gali būti prarastos.

en: Dot-comma
lt_LT: Taškas-kablelis

en: Download
lt_LT: Parsisiųsti

en: Download .csv
lt_LT: Atsisiųsti .csv

en: Download Invoice
lt_LT: Atsisiųsti sąskaitą

en: Download PDF
lt_LT: Atsisiųsti PDF

en: Download PDF Invoice
lt_LT: Atsisiųsti PDF sąskaitą

en: Download XML
lt_LT: Atsisiųsti XML

en: Download XML Invoice
lt_LT: Atsisiųsti XML sąskaitą

en: Download invoice
lt_LT: Atsisiųsti sąskaitą

en: Download your customer list instantly for reporting, marketing, or external system use, making data management faster and more convenient than ever.
lt_LT: Atsisiųskite savo klientų sąrašą ataskaitoms, rinkodarai ar išorės sistemoms naudoti, kad duomenų tvarkymas taptų greitesnis ir patogesnis nei bet kada anksčiau.

en: Draft
lt_LT: Juodraštis

en: Drag to rearrange columns and/or choose which ones to display.
lt_LT: Pervilkite, kad pertvarkytumėte stulpelius ir (arba) pasirinkite, kuriuos iš jų rodyti.

en: Drive bookings with irresistible coupon offers
lt_LT: Skatinkite užsakymus su neįtikėtinai patraukliais kuponų pasiūlymais

en: Drop file here or click to upload
lt_LT: Patalpinkite failą čia arba spustelėkite, kad jį įkeltumėte

en: Drop files here or click to upload
lt_LT: Įkelkite failus čia arba spustelėkite, kad įkeltumėte

en: Dropdown Color
lt_LT: Išskleidžiamas spalvų sąrašas

en: Dropdown Text Color
lt_LT: Išskleidžiamojo meniu teksto spalva

en: Dropdown layout
lt_LT: Išskleidžiamojo meniu išdėstymas

en: Dropdowns
lt_LT: Išskleidžiamieji meniu

en: Due
lt_LT: Likę sumokėti

en: Duplicate
lt_LT: Sukurti duplikatą

en: Duplicate Event
lt_LT: Duplikatas Renginys

en: Duplicate appointment
lt_LT: Pakartotinis susitikimas

en: Duplicate category
lt_LT: Kategorijos dublikatas

en: Duplicate coupon
lt_LT: Duplikatas kuponas

en: Duplicate employee
lt_LT: Duplikatas darbuotojas

en: Duplicate fields are not allowed.
lt_LT: Negalima kurti pasikartojančių laukų.

en: Duplicate location
lt_LT: Duplikatas

en: Duplicate package
lt_LT: Dvigubas paketas

en: Duplicate resource
lt_LT: Duplikatas

en: Duplicate service
lt_LT: Duplikatas paslauga

en: Duration
lt_LT: Trukmė

en: Duration Asc
lt_LT: Trukmė Asc

en: Duration Desc
lt_LT: Trukmė Aprašymas

en: Duration:
lt_LT: Trukmė:

en: E-Ticket Scanner
lt_LT: E-bilietų skaitytuvas

en: E-Tickets
lt_LT: Renginio kaina

en: E-ticket
lt_LT: E-bilietas

en: E-ticket QR code
lt_LT: E-bilieto QR kodas

en: E-ticket scanner
lt_LT: E-bilietų skaitytuvas

en: Each spot counts as one attendee.
lt_LT: Kiekviena vieta skaičiuojama kaip vienas dalyvis.

en: Each:
lt_LT: Kiekvienas:

en: Easily export your customer data in one click
lt_LT: Vienu spustelėjimu lengvai eksportuokite savo klientų duomenis

en: Easily organize multiple business locations in one place, ensuring smooth operations and a consistent booking experience no matter where your services are offered.
lt_LT: Lengvai tvarkykite kelias verslo vietas vienoje vietoje, užtikrindami sklandų veikimą ir nuoseklią užsakymų patirtį, nesvarbu, kur teikiate paslaugas.

en: Edit
lt_LT: Redaguoti

en: Edit Appointment
lt_LT: Redaguoti rezervaciją

en: Edit Attendee
lt_LT: Redaguoti dalyvius

en: Edit Attendees
lt_LT: Redaguoti dalyvius

en: Edit Category
lt_LT: Redaguoti kategoriją

en: Edit Coupon
lt_LT: Redaguoti kuponą

en: Edit Customer
lt_LT: Redaguoti klientą

en: Edit Event
lt_LT: Redaguoti renginį

en: Edit Extra
lt_LT: Redaguoti papildomą informaciją

en: Edit Package Booking
lt_LT: Redaguoti paketą Užsakymas

en: Edit Tax
lt_LT: Redaguoti

en: Edit Tracking
lt_LT: Redaguoti sekimą

en: Edit Webhook
lt_LT: Redaguoti „Webhook“

en: Edit appointment
lt_LT: Redaguoti susitikimą

en: Edit block time
lt_LT: Redaguoti blokuotą laiką

en: Edit booking
lt_LT: Redaguoti užsakymą

en: Edit custom field
lt_LT: Redaguoti pasirinktinį lauką

en: Edit custom notification
lt_LT: Redaguoti pasirinktinį pranešimą

en: Edit customer
lt_LT: Redaguoti klientą

en: Edit day off
lt_LT: Redaguoti laisvadienį

en: Edit employee
lt_LT: Redaguoti darbuotoją

en: Edit event
lt_LT: Redaguoti įvykį

en: Edit event booking
lt_LT: Redaguoti renginio užsakymą

en: Edit location
lt_LT: Redaguoti vietą

en: Edit package
lt_LT: Redaguoti paketą

en: Edit resource
lt_LT: Redaguoti išteklius

en: Edit service
lt_LT: Redaguoti paslaugą

en: Edit special day
lt_LT: Redaguoti ypatingą dieną

en: Edit table
lt_LT: Redaguoti lentelę

en: Edit transaction
lt_LT: Redaguoti sandorį

en: Edit work hours
lt_LT: Redaguoti darbo valandas

en: Efficiently manage appointment cancellations by allowing customers to join a waiting list and manually fill newly opened time slots.
lt_LT: Efektyviai tvarkykite susitikimų atšaukimus, leidžiant klientams prisijungti prie laukiančiųjų sąrašo ir rankiniu būdu užpildyti naujai atsiradusius laisvus laiko tarpus.

en: Effortless management for every location
lt_LT: Paprastas valdymas kiekvienoje vietoje

en: Effortless tax management for every booking
lt_LT: Paprastas mokesčių valdymas kiekvienam užsakymui

en: Effortlessly set up and manage events that repeat on your preferred schedule-offering flexibility, consistency, and a smooth experience for both your business and your customers.
lt_LT: Be vargo nustatykite ir tvarkykite renginius, kurie kartojasi pagal jūsų pageidaujamą tvarkaraštį, užtikrinant lankstumą, nuoseklumą ir sklandžią patirtį tiek jūsų verslui, tiek klientams.

en: Eliminate manual calculations with smart, automated tax application
lt_LT: Pašalinkite rankinius skaičiavimus naudodami pažangią automatizuotą mokesčių taikymo sistemą

en: Email
lt_LT: El. paštas

en: Email Address
lt_LT: Įveskite veikiantį el. pašto adresą

en: Email address
lt_LT: El. pašto adresas

en: Email already exists with different name. Please check your name.
lt_LT: Šis el. pašto adresas jau susietas su kitu asmeniu. Patikrinkite, ar teisingai įvedėte savo vardą ir pavardę.

en: Email copied to clipboard.
lt_LT: El. laiškas nukopijuotas į iškarpinę.

en: Email field is required
lt_LT: Reikia užpildyti el. pašto lauką

en: Email or Username
lt_LT: El. paštas arba vartotojo vardas

en: Email with access link has been sent
lt_LT: El. laiškas su prieigos nuoroda buvo išsiųstas

en: Email:
lt_LT: El. paštas:

en: Employee
lt_LT: Specialistas

en: Employee Badge
lt_LT: Darbuotojo el. paštas

en: Employee Days off
lt_LT: Darbuotojo nedarbo dienos

en: Employee ID
lt_LT: Darbuotojo ID

en: Employee Profile
lt_LT: Darbuotojo profilis

en: Employee Selection
lt_LT: Darbuotojo el. paštas

en: Employee badges
lt_LT: Darbuotojų ženklai

en: Employee badges management
lt_LT: Darbuotojų ženklelių valdymas

en: Employee calendar disconnected successfully
lt_LT: Darbuotojo kalendorius sėkmingai atjungtas

en: Employee calendar has been updated successfully.
lt_LT: Darbuotojų kalendorius sėkmingai atnaujintas.

en: Employee daily appointment limit has been reached. Please choose another date or employee.
lt_LT: Pasiektas darbuotojo kasdienio susitikimų limitas. Prašome pasirinkti kitą datą arba darbuotoją.

en: Employee days off
lt_LT: Darbuotojų atostogos

en: Employee description
lt_LT: Darbuotojo aprašymas

en: Employee description popup
lt_LT: Darbuotojo aprašymo iškylančio lango

en: Employee details
lt_LT: Darbuotojo duomenys

en: Employee dialog
lt_LT: Darbuotojo dialogas

en: Employee email
lt_LT: Darbuotojo el. paštas

en: Employee filter
lt_LT: Darbuotojų filtras

en: Employee first name
lt_LT: Darbuotojo vardas

en: Employee full name
lt_LT: Darbuotojo vardas ir pavardė

en: Employee has been created.
lt_LT: Darbuotojas buvo sukurtas.

en: Employee has been deleted.
lt_LT: Darbuotojas buvo ištrintas.

en: Employee has been hidden.
lt_LT: Darbuotojas buvo paslėptas.

en: Employee has been updated.
lt_LT: Darbuotojas buvo atnaujintas.

en: Employee information
lt_LT: Informacija apie darbuotojus

en: Employee is now visible.
lt_LT: Dabar matomas darbuotojas.

en: Employee last name
lt_LT: Darbuotojo pavardė

en: Employee name
lt_LT: Darbuotojo vardas ir pavardė

en: Employee name, email & phone
lt_LT: Darbuotojo vardas, pavardė, el. paštas ir telefono numeris

en: Employee note
lt_LT: Darbuotojo pastaba

en: Employee note has been updated.
lt_LT: Atnaujinta darbuotojo pastaba.

en: Employee panel
lt_LT: Darbuotojų skydelis

en: Employee panel access link
lt_LT: Prieigos nuoroda į darbuotojų skydą

en: Employee panel page URL
lt_LT: Darbuotojų skydelio puslapio URL

en: Employee panel password
lt_LT: Darbuotojo skydelio slaptažodis

en: Employee password
lt_LT: Darbuotojo slaptažodis

en: Employee phone
lt_LT: Darbuotojo telefonas

en: Employee price
lt_LT: Darbuotojo kaina

en: Employee profile
lt_LT: Darbuotojo profilis

en: Employee selection
lt_LT: Darbuotojų atranka

en: Employee selection logic
lt_LT: Darbuotojo el. paštas

en: Employee setup
lt_LT: Darbuotojų nustatymas

en: Employees
lt_LT: Darbuotojai

en: Empower your team with seamless integrations
lt_LT: Suteikite savo komandai daugiau galimybių su sklandžiai integruotomis funkcijomis

en: Empty state
lt_LT: Tuščia būsena

en: Enable
lt_LT: Įjungti

en: Enable Amelia
lt_LT: Įjunkite Amelia

en: Enable Amelia Tabs on Profiles
lt_LT: Įjunkite „Amelia“ skirtukus profiliuose

en: Enable Google Meet
lt_LT: Įjungti „Google Meet“

en: Enable Microsoft Teams
lt_LT: Įjunkite „Microsoft Teams“

en: Enable Payment from Link
lt_LT: Įjungti mokėjimą iš nuorodos

en: Enable auto-reply message
lt_LT: Įjungti automatinio atsakymo pranešimą

en: Enable customers to manage their appointments and events efficiently. Personalize colors and labels to create a seamless and branded experience.
lt_LT: Leiskite klientams efektyviai valdyti savo susitikimus ir renginius. Pritaikykite spalvas ir etiketes, kad sukurtumėte sklandžią ir prekės ženklą atspindinčią patirtį.

en: Enable guest booking
lt_LT: Įjungti svečių užsakymus

en: Enable integration with WooCommerce
lt_LT: Įjunkite integraciją su WooCommerce

en: Enable quick, contactless event check-ins with unique QR codes for each ticket.
lt_LT: Įjunkite greitą, bekontaktį renginių registraciją su unikaliais QR kodais kiekvienam bilietui.

en: Enable recurring event
lt_LT: Ateinančios rezervacijos

en: Enable resource usage for a group booking
lt_LT: Įjungti išteklių naudojimą grupės užsakymui

en: Enable this option if you want customers to select at least one extra when booking. You can also choose how many extras are required.
lt_LT: Įjunkite šią parinktį, jei norite, kad klientai užsakydami pasirinktų bent vieną papildomą paslaugą. Taip pat galite pasirinkti, kiek papildomų paslaugų reikia.

en: Enable this option if you want to allow your customers to delete their profile data (bookings won't be deleted).
lt_LT: Įjunkite šią parinktį, jei norite leisti savo klientams ištrinti savo profilio duomenis (rezervacijos nebus ištrintos).

en: Enable this option if you want to allow your customers to reschedule their own appointments.
lt_LT: Įjunkite šią parinktį, jei norite leisti savo klientams keisti savo susitikimų grafiką.

en: Enable this option if you want to count resource quantity usage for each additional person added during the booking.
lt_LT: Įjunkite šią parinktį, jei norite skaičiuoti išteklių kiekį, sunaudojamą kiekvienam papildomam asmeniui, pridėtam užsakymo metu.

en: Enable this option if you want to delete plugin tables, roles, files and settings<br>when deleting the plugin from plugins page
lt_LT: Įjunkite šią parinktį, jei norite ištrinti papildinio lenteles, vaidmenis, failus ir nustatymus<br>, kai ištrinate papildinį iš papildinių puslapio.

en: Enable this option if you want to include Microsoft Teams in your event.
lt_LT: Ar tikri norite sukurti šios rezervacijos duplikatą?

en: Enable this option if you want to make time slot step the same as service duration in the booking process
lt_LT: Įjunkite šią parinktį, jei norite, kad laiko tarpas būtų toks pat kaip paslaugos trukmė užsakymo procese.

en: Enable this option if you want to send ics file in email after approved bookings.
lt_LT: Įjunkite šią parinktį, jei norite siųsti ics failą el. paštu po patvirtintų užsakymų.

en: Enable this option if you want to send ics file in email after pending bookings.
lt_LT: Įjunkite šią parinktį, jei norite siųsti ics failą el. paštu po užsakymų patvirtinimo.

en: Enable this option if you want your employee to receive data from the custom fields only for the last customer when there is a group booking
lt_LT: Įjunkite šią parinktį, jei norite, kad jūsų darbuotojas gautų duomenis iš pasirinktinių laukų tik apie paskutinį klientą, kai yra grupės užsakymas.

en: Enable this option to add event attendees to employees’ Apple Calendar events.
lt_LT: Įjunkite šią parinktį, kad renginio dalyviai būtų įtraukti į darbuotojų „Apple Calendar“ renginius.

en: Enable this option to add event attendees to employees’ Google Calendar events.
lt_LT: Įjunkite šią parinktį, kad renginių dalyviai būtų įtraukti į darbuotojų „Google“ kalendoriaus renginius.

en: Enable this option to add event attendees to employees’ Outlook Calendar events.
lt_LT: Įjunkite šią parinktį, kad renginio dalyviai būtų įtraukti į darbuotojų „Outlook“ kalendoriaus renginius.

en: Enable this option to create meetings for appointments with pending status.
lt_LT: Įjunkite šią parinktį, kad būtų galima kurti susitikimus su laukiančio statuso paskyrimais.

en: Enable this option to create spaces for appointments with pending status.
lt_LT: Įjunkite šią parinktį, kad būtų sukurti laiko tarpsniai susitikimams su laukiančiu statusu.

en: Enable this option to display appointments with pending status in employees' calendars.
lt_LT: Įjunkite šią parinktį, kad darbuotojų kalendoriuose būtų rodomi susitikimai su laukiančio statusu.

en: Enable this option to ensure that customers using an existing email or phone number maintain consistent first and last names.
lt_LT: Įjunkite šią parinktį, kad klientai, naudojantys esamą el. pašto adresą ar telefono numerį, išlaikytų nuoseklius vardus ir pavardes.

en: Enable this option to include buffer time for scheduled appointments in Apple Calendar events.
lt_LT: Įjunkite šią parinktį, kad į Apple kalendoriaus įvykius būtų įtrauktas buferinis laikas numatytiems susitikimams.

en: Enable this option to include buffer time for scheduled appointments in Google Calendar events.
lt_LT: Įjunkite šią parinktį, kad į Google kalendoriaus įvykius būtų įtrauktas buferinis laikas numatytiems susitikimams.

en: Enable this option to include buffer time for scheduled appointments in Outlook Calendar events.
lt_LT: Įjunkite šią parinktį, kad į Outlook kalendoriaus įvykius būtų įtrauktas buferinis laikas numatytiems susitikimams.

en: Enable this option to make sure that the invoice will be sent to the customer after booking.
lt_LT: Įjunkite šią parinktį, kad sąskaita būtų išsiųsta klientui po užsakymo.

en: Enable this option to receive a reminder email when your SMS balance reaches set minimum
lt_LT: Įjunkite šią parinktį, kad gautumėte priminimą el. paštu, kai jūsų SMS balansas pasieks nustatytą minimumą.

en: Enable this option to repeat the notification at the defined interval.
lt_LT: Įjunkite šią parinktį, kad pranešimas būtų kartojamas nustatytu intervalu.

en: Enable this option to use this custom field as the location in Google and Outlook Calendar events, ICS files, and ‘Add to Calendar’ events.
lt_LT: Įjunkite šią parinktį, kad šis pasirinktinis laukas būtų naudojamas kaip vieta „Google“ ir „Outlook“ kalendoriaus įvykiuose, ICS failuose ir „Pridėti į kalendorių“ įvykiuose.

en: Enable to display booking slots based on the client's time zone.
lt_LT: Įjunkite, kad būtų rodomi užsakymų laikai pagal kliento laiko juostą.

en: Enable to require a deposit payment.
lt_LT: Įjunkite, kad būtų reikalaujama sumokėti užstatą.

en: Enabled
lt_LT: Įjungta

en: End Date
lt_LT: Renginio data

en: End Time
lt_LT: Pabaigos laikas

en: End Time Visibility:
lt_LT: Pabaigos laiko matomumas:

en: End date
lt_LT: Pabaigos data

en: End time
lt_LT: Pabaigos laikas

en: Endpoint
lt_LT: Galutinis taškas

en: Ends
lt_LT: Pabaiga

en: Ends after
lt_LT: Baigiasi po

en: Ends on
lt_LT: Baigiasi

en: Enhance bookings with customizable badges to strengthen your brand identity.
lt_LT: Patobulinkite užsakymus su pritaikomais ženklais, kad sustiprintumėte savo prekės ženklo identitetą.

en: Enhance client trust by providing transparent, documented payment details for every booking
lt_LT: Didinkite klientų pasitikėjimą, pateikdami skaidrią, dokumentais pagrįstą informaciją apie mokėjimus už kiekvieną užsakymą.

en: Enhance customer loyalty by rewarding clients with exclusive, personalized offers
lt_LT: Didinkite klientų lojalumą, apdovanodami juos išskirtiniais, individualizuotais pasiūlymais.

en: Enhance flexibility with customer information ready for marketing tools or external platforms
lt_LT: Padidinkite lankstumą naudodami klientų informaciją, parengtą rinkodaros priemonėms ar išorinėms platformoms.

en: Enhance the customer experience with clear, intuitive forms designed around your business needs
lt_LT: Pagerinkite klientų patirtį naudodami aiškias, intuityvias formas, sukurtas pagal jūsų verslo poreikius.

en: Enhance the customer experience with tailored add-ons that add convenience and value
lt_LT: Pagerinkite klientų patirtį naudodami pritaikytus papildinius, kurie suteikia patogumo ir vertės.

en: Ensure accurate billing by applying the correct tax rates every time
lt_LT: Užtikrinkite tikslią apskaitą, kiekvieną kartą taikydami teisingus mokesčių tarifus.

en: Ensure accurate bookkeeping with clear, organized financial data
lt_LT: Užtikrinkite tikslią apskaitą su aiškiais, tvarkingais finansiniais duomenimis

en: Enter Address
lt_LT: Įveskite adresą

en: Enter Apple Calendar app specific password
lt_LT: Įveskite „Apple Calendar“ programos slaptažodį

en: Enter Apple Calendar iCloud Id
lt_LT: Įveskite „Apple Calendar iCloud“ ID

en: Enter E-Ticket details manually
lt_LT: Įveskite elektroninio bilieto duomenis rankiniu būdu

en: Enter Event Name
lt_LT: Įveskite renginio pavadinimą

en: Enter a phone number, then press Enter to add
lt_LT: Įveskite telefono numerį, tada paspauskite „Enter“, kad jį pridėtumėte.

en: Enter booking ID
lt_LT: Įveskite užsakymo ID

en: Enter date of birth
lt_LT: Gimimo data

en: Enter email
lt_LT: Įveskite el. paštą

en: Enter email, then press Enter to add
lt_LT: Įveskite el. pašto adresą, tada paspauskite „Enter“, kad pridėtumėte

en: Enter first name
lt_LT: Įveskite savo vardą

en: Enter here URL of the page with [ameliacustomerpanel] shortcode if you want to send it to your customers in notifications. Make sure to also add the placeholder in notification so the URL can be sent.
lt_LT: Įveskite čia puslapio URL su [ameliacustomerpanel] trumpuoju kodu, jei norite jį nusiųsti savo klientams pranešimuose. Taip pat įsitikinkite, kad pranešime įtraukėte vietos laikiklį, kad URL galėtų būti nusiųstas.

en: Enter here URL of the page with [ameliaemployeepanel] shortcode if you want to send it to your employees in notifications. Make sure to also add the placeholder in notification so the URL can be sent.
lt_LT: Įveskite čia puslapio URL su trumpuoju kodu [ameliaemployeepanel], jei norite jį nusiųsti savo darbuotojams pranešimuose. Taip pat įsitikinkite, kad pranešime įtraukėte vietos laikiklį, kad URL būtų galima nusiųsti.

en: Enter here an endpoint if you are using Mailgun from EU countries
lt_LT: Jei naudojate „Mailgun“ iš ES šalių, įveskite čia galutinį tašką.

en: Enter holiday or day off name
lt_LT: Įveskite nedarbo dienos ar šventės pavadinimą

en: Enter last name
lt_LT: Įveskite savo pavardę

en: Enter phone
lt_LT: Įveskite telefono numerį

en: Enter redirect URL
lt_LT: Įveskite nukreipimo URL adresą

en: Enter the event name that will be sent for tracking purposes.
lt_LT: Įveskite renginio pavadinimą, kuris bus siunčiamas stebėjimo tikslais.

en: Enter ticket code
lt_LT: Įveskite savo vardą

en: Enter ticket code manually
lt_LT: Įveskite bilieto kodą rankiniu būdu

en: Enter your account email address and we will send you an access link to your inbox.
lt_LT: Įveskite savo paskyros el. pašto adresą ir mes išsiųsime jums prieigos nuorodą į jūsų pašto dėžutę.

en: Enter your credentials to access your account.
lt_LT: Įveskite savo prisijungimo duomenis, kad galėtumėte prisijungti prie savo paskyros.

en: Enter your email
lt_LT: Įveskite savo el. pašto adresą

en: Enter your password
lt_LT: Įveskite savo slaptažodį

en: Enter, and re-enter your new password to continue
lt_LT: Pakartotinai įveskite slaptažodį

en: Error
lt_LT: Klaida

en: Error occurred
lt_LT: Įvyko klaida

en: Error while generating CSV.
lt_LT: Klaida generuojant CSV.

en: Estimated price
lt_LT: Numatoma kaina

en: Event
lt_LT: Renginys

en: Event Asc
lt_LT: Renginio Asc

en: Event Available
lt_LT: Dirba

en: Event Booking Details
lt_LT: Renginio užsakymo detalės

en: Event Booking is shortcode that gives your customers the option to book one of the events that you've created on the back-end in a simple event calendar view.
lt_LT: Renginių užsakymas yra trumpasis kodas, kuris suteikia jūsų klientams galimybę užsisakyti vieną iš renginių, kuriuos sukūrėte užkulisiuose, paprastame renginių kalendoriaus vaizde.

en: Event Booking is shortcode that gives your customers the option to book one of the events that you've created on the back-end in a simple event list view.
lt_LT: Renginių užsakymas yra trumpasis kodas, kuris suteikia jūsų klientams galimybę užsisakyti vieną iš renginių, kuriuos sukūrėte užkulisiuose, paprastame renginių sąrašo peržiūros lange.

en: Event Calendar Booking Form
lt_LT: Renginių kalendoriaus užsakymo forma

en: Event Colors:
lt_LT: Renginių spalvos:

en: Event Date and Time
lt_LT: Renginio data ir laikas

en: Event Day
lt_LT: Renginio data

en: Event Desc
lt_LT: Renginio aprašymas

en: Event Employee
lt_LT: Renginio darbuotojas

en: Event Ends
lt_LT: Renginiai

en: Event Gallery:
lt_LT: Renginių galerija:

en: Event ID
lt_LT: Renginio data

en: Event Info
lt_LT: Renginio informacija

en: Event List Booking Form
lt_LT: Renginių sąrašas Užsakymo forma

en: Event Location
lt_LT: Renginio vieta

en: Event Starts
lt_LT: Renginio data

en: Event Status
lt_LT: Renginio statusas

en: Event Subtotal
lt_LT: Viso

en: Event Type
lt_LT: Renginio tipas

en: Event available
lt_LT: Renginys prieinamas

en: Event booking has been created.
lt_LT: Renginio užsakymas sukurtas.

en: Event booking has been deleted.
lt_LT: Renginio užsakymas buvo ištrintas.

en: Event booking has been updated.
lt_LT: Renginių užsakymas buvo atnaujintas.

en: Event booking is unavailable
lt_LT: Šis laiko tarpas užimtas

en: Event calendar booking from
lt_LT: Renginių kalendoriaus užsakymas iš

en: Event card
lt_LT: Renginio kortelė

en: Event date & time period
lt_LT: Renginio data ir laikotarpis

en: Event date & time periods with Google Meet join links
lt_LT: Renginio data ir laikas su „Google Meet“ prisijungimo nuorodomis

en: Event date & time periods with Microsoft Teams join links
lt_LT: Renginio data ir laikas su „Microsoft Teams“ prisijungimo nuorodomis

en: Event date & time periods with Zoom join links
lt_LT: Renginio data ir laikas su „Zoom“ prisijungimo nuorodomis

en: Event date & time periods with Zoom start links
lt_LT: Renginio data ir laikas su „Zoom“ pradžios nuorodomis

en: Event date period
lt_LT: Renginio datos laikotarpis

en: Event date periods with Google Meet join links
lt_LT: Renginių datos su „Google Meet“ prisijungimo nuorodomis

en: Event date periods with Microsoft Teams join links
lt_LT: Renginių datos su „Microsoft Teams“ prisijungimo nuorodomis

en: Event date periods with Zoom join links
lt_LT: Renginių datos su „Zoom“ prisijungimo nuorodomis

en: Event date periods with Zoom start links
lt_LT: Renginių datos su „Zoom“ pradžios nuorodomis

en: Event deposit
lt_LT: Renginio užstatas

en: Event description
lt_LT: Renginio aprašymas

en: Event details
lt_LT: Renginio detalės

en: Event e-ticket
lt_LT: Renginio e-bilietas

en: Event employee
lt_LT: Renginio darbuotojas

en: Event employees
lt_LT: Renginio darbuotojai

en: Event end date
lt_LT: Renginio pabaigos data

en: Event end date & time
lt_LT: Renginio pabaigos data ir laikas

en: Event end time
lt_LT: Renginio pabaigos laikas

en: Event ends
lt_LT: Renginio pabaiga

en: Event filter
lt_LT: Renginių filtras

en: Event gallery
lt_LT: Renginių galerija

en: Event has been canceled
lt_LT: Renginys atšauktas

en: Event has been canceled.
lt_LT: Renginys atšauktas.

en: Event has been created.
lt_LT: Renginys sukurtas.

en: Event has been deleted
lt_LT: Renginys buvo ištrintas

en: Event has been deleted.
lt_LT: Renginys buvo ištrintas.

en: Event has been hidden.
lt_LT: Renginys buvo paslėptas.

en: Event has been opened
lt_LT: Renginys atidarytas

en: Event has been opened.
lt_LT: Renginys pradėtas.

en: Event has been saved
lt_LT: Renginys išsaugotas

en: Event has been updated.
lt_LT: Renginys buvo atnaujintas.

en: Event info
lt_LT: Renginio informacija

en: Event initial start date
lt_LT: Renginio pradžios data

en: Event is now visible.
lt_LT: Renginys dabar matomas.

en: Event list booking from
lt_LT: Renginių sąrašo užsakymas iš

en: Event location
lt_LT: Renginio vieta

en: Event name
lt_LT: Renginio pavadinimas

en: Event price
lt_LT: Renginio kaina

en: Event slots capacity
lt_LT: Renginių vietų talpa

en: Event space name
lt_LT: Renginių erdvės pavadinimas

en: Event start date
lt_LT: Renginio pradžios data

en: Event start date & time
lt_LT: Renginio pradžios data ir laikas

en: Event start date and time
lt_LT: Pasirinkite klientą ir paslaugą

en: Event start time
lt_LT: Renginio pradžios laikas

en: Event starts
lt_LT: Renginio pradžia

en: Event status
lt_LT: Renginio statusas

en: Event tags
lt_LT: Renginių žymos

en: Event tags allow you to label and organize events in Amelia based on criteria that matter most to your business.
lt_LT: Renginių žymos leidžia „Amelia“ sistemoje žymėti ir tvarkyti renginius pagal jūsų verslui svarbiausius kriterijus.

en: Event tags have been saved.
lt_LT: Renginių žymos išsaugotos.

en: Event tags setup
lt_LT: Renginių žymų nustatymai

en: Event ticketing
lt_LT: Renginių bilietų pardavimas

en: Event tickets
lt_LT: Renginių bilietai

en: Event time scope
lt_LT: Renginio laiko apimtis

en: Event title
lt_LT: Renginio pavadinimas

en: Event title and description
lt_LT: Renginio pavadinimas ir aprašymas

en: Event type
lt_LT: Renginio tipas

en: Events
lt_LT: Renginiai

en: Events Available
lt_LT: Dirba

en: Events Calendar
lt_LT: Renginių kalendorius

en: Events List
lt_LT: Renginių sąrašas

en: Events List Booking
lt_LT: Renginių sąrašas Rezervavimas

en: Events available
lt_LT: Galimi renginiai

en: Events calendar
lt_LT: Renginių kalendorius

en: Events custom pricing
lt_LT: Renginių individualios kainos

en: Events list
lt_LT: Renginių sąrašas

en: Events list view
lt_LT: Renginių sąrašo peržiūra

en: Events pricing
lt_LT: Renginių kainos

en: Events setup
lt_LT: Renginių nustatymas

en: Events waiting list
lt_LT: Renginių laukimo sąrašas

en: Every
lt_LT: Kiekvienas

en: Every Day until
lt_LT: Kiekvieną dieną iki

en: Every:
lt_LT: Kiekvienas:

en: Exclude Taxes
lt_LT: Išskirti mokesčius

en: Expand all
lt_LT: Išskleisti viską

en: Expand your capacity by adding as many employees as your business needs
lt_LT: Išplėskite savo pajėgumus, įdarbindami tiek darbuotojų, kiek reikia jūsų verslui.

en: Expiration date
lt_LT: Galiojimo pabaigos data

en: Expired
lt_LT: Pasibaigęs

en: Expires after
lt_LT: Galioja iki

en: Expires at
lt_LT: Galioja iki

en: Export
lt_LT: Eksportuoti

en: Export all transaction records from the Finance page for effortless accounting, reconciliation, or sharing with your finance tools.
lt_LT: Eksportuokite visus sandorių įrašus iš finansų puslapio, kad galėtumėte lengvai tvarkyti apskaitą, suderinti duomenis arba dalytis jais su savo finansų įrankiais.

en: Export appointment data with ease
lt_LT: Lengvai eksportuokite susitikimų duomenis

en: Export bookings
lt_LT: Eksportuoti užsakymus

en: Export event booking data with ease
lt_LT: Lengvai eksportuokite renginių rezervacijų duomenis

en: Express Account
lt_LT: Express sąskaita

en: Express account capabilities
lt_LT: Express sąskaitos galimybės

en: Extra
lt_LT: Papildomos paslaugos:

en: Extra people limit cannot exceed waiting list capacity
lt_LT: Papildomų žmonių skaičius negali viršyti laukiančiųjų sąrašo talpos

en: Extra people limit must be 0 or greater
lt_LT: Papildomų žmonių skaičiaus riba turi būti 0 arba didesnė

en: Extra:
lt_LT: Papildomos paslaugos:

en: Extras
lt_LT: Papildomos paslaugos

en: Extras Cost:
lt_LT: Papildomos išlaidos:

en: Extras Description
lt_LT: Papildomi aprašymai

en: Extras Duration
lt_LT: Papildomos paslaugos Trukmė

en: Extras Heading
lt_LT: Papildomi antraštės

en: Extras Subtotal
lt_LT: Papildomi mokesčiai Iš viso

en: Extras are included in the deposit amount.
lt_LT: Papildomos išlaidos įskaičiuotos į užstatą.

en: Extras are not included in the deposit amount.
lt_LT: Papildomos išlaidos nėra įskaičiuotos į užstatą.

en: Extras available
lt_LT: Galimi priedai

en: Extras cost:
lt_LT: Papildomos išlaidos:

en: Extras subtotal
lt_LT: Papildomų išlaidų suma

en: Extras total price
lt_LT: Bendra suma:

en: Facebook app ID
lt_LT: „Facebook“ programos ID

en: Facebook app secret
lt_LT: „Facebook“ programos slaptažodis

en: Facebook social login
lt_LT: Prisijungimas per „Facebook“

en: Failed
lt_LT: Nepavyko

en: Failed to access camera. Please try again.
lt_LT: Nepavyko prisijungti prie kameros. Bandykite dar kartą.

en: Failed to load appointment details. Please try again later.
lt_LT: Nepavyko įkelti susitikimo duomenų. Prašome pabandyti vėliau.

en: Failed to load package details. Please try again later.
lt_LT: Nepavyko įkelti paketo informacijos. Prašome bandyti vėliau.

en: Failed to reorder packages.
lt_LT: Nepavyko pertvarkyti paketų.

en: Failed to reorder services.
lt_LT: Nepavyko pertvarkyti paslaugų.

en: Failed to send invoice.
lt_LT: Nepavyko išsiųsti sąskaitos faktūros.

en: Failed to send test SMS.
lt_LT: Nepavyko išsiųsti bandomosios SMS žinutės.

en: Failed to send test WhatsApp message.
lt_LT: Nepavyko išsiųsti bandomosios „WhatsApp“ žinutės.

en: Failed to send test email.
lt_LT: Nepavyko išsiųsti bandomojo el. laiško.

en: Failed to update category positions.
lt_LT: Nepavyko atnaujinti kategorijų pozicijų.

en: Features
lt_LT: Funkcijos

en: Features & Integrations
lt_LT: Funkcijos ir integracijos

en: Female
lt_LT: Moteris

en: Field Order
lt_LT: Lauko tvarka

en: Field order
lt_LT: Lauko tvarka

en: Field order, mandatory fields, labels and display options
lt_LT: Lauko tvarka, privalomi laukai, etiketės ir rodymo parinktys

en: Fifth
lt_LT: Penkta

en: Filled
lt_LT: Užpildyta

en: Filter
lt_LT: Filtras

en: Filter by Employee
lt_LT: Redaguoti darbuotoją

en: Filter by Location
lt_LT: Redaguoti vietą

en: Filter by employee
lt_LT: Filtruoti pagal darbuotoją

en: Filter by location
lt_LT: Filtruoti pagal vietą

en: Filterable Field:
lt_LT: Filtruojamas laukas:

en: Filters
lt_LT: Filtrai

en: Filters block
lt_LT: Filtrų blokas

en: Finance
lt_LT: Finansai

en: Find Attendees
lt_LT: Rasti dalyvius

en: Finish
lt_LT: Baigti

en: Finish Button Type
lt_LT: Baigti mygtuko tipas

en: First
lt_LT: Vardas

en: First Name:
lt_LT: Vardas:

en: First and last names must be in two separate fields.
lt_LT: Vardas ir pavardė turi būti įrašyti į du atskirus laukelius.

en: First booking only
lt_LT: Tik pirmasis užsakymas

en: First name
lt_LT: Vardas

en: First {day}
lt_LT: Pirmasis {day}

en: Fixed
lt_LT: Ištaisyta

en: Fixed amount
lt_LT: Fiksuota suma

en: Flexible discount options let you set custom values or offer full-price waivers
lt_LT: Lanksčios nuolaidų galimybės leidžia nustatyti pasirinktinius dydžius arba siūlyti visišką atleidimą nuo mokesčio.

en: Flexible pricing lets you set a fixed package price and offer attractive discounts
lt_LT: Lankstus kainodaros modelis leidžia nustatyti fiksuotą paketo kainą ir siūlyti patrauklias nuolaidas.

en: Follow up
lt_LT: Tęsti

en: Font
lt_LT: Šriftas

en: Font URL
lt_LT: Šrifto URL

en: Font family
lt_LT: Šriftų šeima

en: Fonts
lt_LT: Šriftai

en: Fonts and colors
lt_LT: Šriftai ir spalvos

en: Footer
lt_LT: Apatinė juosta

en: Footer buttons
lt_LT: Apatinės juostos mygtukai

en: Footer content
lt_LT: Apatinės juostos turinys

en: For multiselect: hold CTRL / Command (⌘).
lt_LT: Daugiakartiniam pasirinkimui: laikykite nuspaudę CTRL / Command (⌘).

en: For this field to work correctly, please add your Google Maps API key in the General Settings. Otherwise, it will function as a simple text field.
lt_LT: Kad šis laukas veiktų tinkamai, įtraukite savo „Google Maps API“ raktą į bendruosius nustatymus. Kitaip jis veiks kaip paprastas teksto laukas.

en: Forgot Password?
lt_LT: Pamiršote slaptažodį?

en: Forgot password?
lt_LT: Pamiršote slaptažodį?

en: Forgot your password?
lt_LT: Pamiršote slaptažodį?

en: Form
lt_LT: Forma

en: Form Flow
lt_LT: Formos srautas

en: Form colors
lt_LT: Formos spalvos

en: Forms
lt_LT: Formos

en: Fourth
lt_LT: Ketvirta

en: Fourth {day}
lt_LT: Ketvirta {day}

en: Free
lt_LT: Nemokama

en: Fri
lt_LT: Pen

en: Friday
lt_LT: Penktadienis

en: From
lt_LT: Nuo

en: Front-end Booking Catalog is shortcode when you want to show your service in a form of a catalog
lt_LT: Front-end Booking Catalog yra trumpasis kodas, kurį galite naudoti, jei norite savo paslaugas pateikti katalogo forma.

en: Front-end Booking Catalog is shortcode when you want to show your service in a form of a cataloge
lt_LT: Front-end Booking Catalog yra trumpasis kodas, kurį naudojate, kai norite parodyti savo paslaugas katalogo forma.

en: Front-end Booking Search is shortcode that give your customers the possibility to search for appointment by selecting several filters so that they could find the best time slots and services for their needs.
lt_LT: Front-end Booking Search yra trumpasis kodas, kuris suteikia jūsų klientams galimybę ieškoti paskyrimo, pasirinkdami kelis filtrus, kad jie galėtų rasti geriausius laiko tarpus ir paslaugas, atitinkančias jų poreikius.

en: Front-end Customer Panel is a shortcode that gives your customers the possibility to manage their bookings and profile information.
lt_LT: Front-end Customer Panel yra trumpasis kodas, kuris suteikia jūsų klientams galimybę valdyti savo užsakymus ir profilio informaciją.

en: Front-end Employee Panel is a shortcode that gives your employees the possibility to manage their bookings, working hours, days off, assigned services and profile information.
lt_LT: Front-end Employee Panel yra trumpasis kodas, kuris suteikia jūsų darbuotojams galimybę valdyti savo užsakymus, darbo valandas, laisvadienius, paskirtas paslaugas ir profilio informaciją.

en: Front-end customer panel
lt_LT: Priekinės dalies klientų panelė

en: Front-end employee panel
lt_LT: Priekinės dalies darbuotojų skydelis

en: Frontend & Backend
lt_LT: Frontend ir Backend

en: Full
lt_LT: Visi

en: Full events
lt_LT: Visi renginiai

en: Fully booked
lt_LT: Visiškai užsakyta

en: Future events
lt_LT: Artėjantys renginiai

en: GSM (standard Latin) segments contain 160 characters, while UCS-2 (non-GSM - Cyrillic, emoji, non-standard symbols) contain 70 characters, etc.
lt_LT: GSM (standartinė lotynų abėcėlė) segmentai sudaro 160 simbolių, o UCS-2 (ne GSM – kirilica, emodžiai, nestandartiniai simboliai) – 70 simbolių ir pan.

en: Gallery
lt_LT: Galerija

en: Gender
lt_LT: Lytis

en: Gender should be specified as either 'male' or 'female'.
lt_LT: Lytis turėtų būti nurodyta kaip „vyras“ arba „moteris“.

en: General
lt_LT: Bendri

en: Generate
lt_LT: Bendri

en: Generate invoices automatically for bookings to streamline payments and improve client experience.
lt_LT: Automatiškai generuokite sąskaitas už užsakymus, kad supaprastintumėte mokėjimus ir pagerintumėte klientų patirtį.

en: Generate payment links
lt_LT: Sukurti mokėjimo nuorodas

en: Get in Touch
lt_LT: Susisiekite su mumis

en: Get in touch
lt_LT: Susisiekite su mumis

en: Global Settings
lt_LT: Bendrieji nustatymai

en: Global Settings apply only to the Event Calendar and Search Booking forms, to customize other booking forms use the settings on the right.
lt_LT: Bendrieji nustatymai taikomi tik renginių kalendoriui ir užsakymų paieškos formoms. Norėdami pritaikyti kitas užsakymų formas, naudokite dešinėje esančius nustatymus.

en: Go Back
lt_LT: Grįžti atgal

en: Go back
lt_LT: Grįžti atgal

en: Go to Catalog form
lt_LT: Eiti į katalogą

en: Go to Custom Fields
lt_LT: Eiti į „Custom Fields“ (Pasirinktiniai laukai)

en: Go to Notifications
lt_LT: Eiti į pranešimus

en: Go to Step-by-step form
lt_LT: Eikite į žingsnis po žingsnio formą

en: Google Analytics
lt_LT: „Google Analytics“

en: Google Analytics setup
lt_LT: „Google Analytics“ nustatymas

en: Google Calendar
lt_LT: „Google“ kalendorius

en: Google Calendar & Google Meet
lt_LT: „Google“ kalendorius ir „Google Meet“

en: Google Calendar setup
lt_LT: „Google“ kalendoriaus nustatymas

en: Google Maps API key
lt_LT: Google Maps API prieigos raktas

en: Google Maps failed to load. Check your API key and restrictions.
lt_LT: Nepavyko įkelti „Google Maps“. Patikrinkite savo API raktą ir apribojimus.

en: Google Meet
lt_LT: „Google Meet“

en: Google Meet Link
lt_LT: „Google Meet“ nuoroda

en: Google Meet join link
lt_LT: „Google Meet“ prisijungimo nuoroda

en: Google Meet link
lt_LT: „Google Meet“ nuoroda

en: Google Meet setup
lt_LT: „Google Meet“ nustatymas

en: Google reCAPTCHA v2 secret key
lt_LT: „Google reCAPTCHA v2“ slaptas raktas

en: Google reCAPTCHA v2 site key
lt_LT: „Google reCAPTCHA v2“ svetainės raktas

en: Google social login
lt_LT: „Google“ socialinis prisijungimas

en: Google/Outlook location
lt_LT: „Google“/„Outlook“ vieta

en: Green
lt_LT: Žalia

en: Grid view
lt_LT: Tinklelis

en: Group Ticket
lt_LT: Grupės bilietas

en: Group appointment details
lt_LT: Ateinančios rezervacijos

en: Group booking
lt_LT: Grupės užsakymas

en: Group booking export format
lt_LT: Grupės užsakymų eksporto formatas

en: Group event details
lt_LT: Grupės renginio informacija

en: Group ticket has already been scanned
lt_LT: Paslauga išsaugota

en: Grow your team with unlimited employee management
lt_LT: Plėskite savo komandą naudodami neribotas darbuotojų valdymo galimybes

en: Gyms
lt_LT: Sporto salės

en: HTML Mode
lt_LT: HTML režimas

en: HTML formatting may be overridden by plain text formatting upon switching between modes.
lt_LT: Perjungiant režimus, HTML formatavimas gali būti pakeistas paprasto teksto formatavimu.

en: Header
lt_LT: Antraštė

en: Header Image URL
lt_LT: Antraštės vaizdo URL

en: Heading
lt_LT: Antraštė

en: Heading Text Color
lt_LT: Antraštės teksto spalva

en: Heading content
lt_LT: Antraštės turinys

en: Heading title
lt_LT: Antraštės pavadinimas

en: Healthcare
lt_LT: Sveikatos priežiūra

en: Here you can assign yourself to be the organizer of the Google/Outlook event.<br> Otherwise you will be assigned as staff and added as a guest in the event
lt_LT: Čia galite paskirti save Google/Outlook renginio organizatoriumi.<br> Kitaip būsite paskirtas darbuotoju ir pridėtas kaip svečias renginyje.

en: Here you can choose the product that will be used for WooCommerce integration.
lt_LT: Čia galite pasirinkti produktą, kuris bus naudojamas WooCommerce integracijai.

en: Here you can connect employee with Apple Calendar,<br/>so once the booking is scheduled it will be<br/>automatically added to employee's calendar.
lt_LT: Čia galite susieti darbuotoją su „Apple Calendar“,<br/>, kad, kai rezervacija bus suplanuota, ji bus automatiškai įtraukta į darbuotojo kalendorių<br/>.

en: Here you can connect employee with Outlook Calendar,<br/>so once the appointment is scheduled it will be<br/>automatically added to employee's calendar.
lt_LT: Čia galite susieti darbuotoją su „Outlook“ kalendoriumi,<br/>, kad, kai susitikimas bus suplanuotas, jis bus automatiškai įtrauktas į darbuotojo kalendorių<br/>.

en: Here you can define languages that you want to have in the plugin for translating dynamic strings (names, descriptions, notifications).
lt_LT: Čia galite nustatyti kalbas, kurias norite turėti įskiepyje dinamiškų eilutės (vardų, aprašymų, pranešimų) vertimui.

en: Here you can define the charge type that will be used for employees with "Stripe Connected Account"
lt_LT: Čia galite apibrėžti mokesčio tipą, kuris bus taikomas darbuotojams, turintiems „Stripe Connected Account“ sąskaitą.

en: Here you can enter additional email addresses where all notifications will be sent. To add an address click Enter.
lt_LT: Čia galite įvesti papildomus elektroninio pašto adresus, kuriais bus siunčiami visi pranešimai. Norėdami pridėti adresą, spustelėkite „Enter“.

en: Here you can enter additional phone numbers where all SMS messages will be sent. To add a number click Enter.
lt_LT: Čia galite įvesti papildomus telefono numerius, kuriais bus siunčiami visi SMS pranešimai. Norėdami pridėti numerį, spustelėkite „Enter“.

en: Here you can select Zoom User,<br/>so once the appointment is scheduled,<br/>zoom meeting will be automatically created.
lt_LT: Čia galite pasirinkti „Zoom User“ (Zoom vartotojas), „<br/>“ (Pradėti susitikimą), kad, kai susitikimas bus suplanuotas, „<br/>“ (Pradėti susitikimą) „Zoom“ susitikimas bus automatiškai sukurtas.

en: Here, you can connect your personal Apple Calendar,<br/>so once the booking is scheduled,<br/>it will be automatically added to your calendar of choice.
lt_LT: Čia galite prijungti savo asmeninį „Apple“ kalendorių,<br/>, kad, kai rezervacija bus suplanuota,<br/>ji bus automatiškai įtraukta į jūsų pasirinktą kalendorių.

en: Hey, there are special packages with this service, check them out!
lt_LT: Ei, yra specialūs paketai su šia paslauga, patikrinkite juos!

en: Hi %employee_full_name%, Thank you, %company_name%
lt_LT: Sveiki, „ %employee_full_name% “, ačiū. %company_name%

en: Hi <b>%employee_full_name%</b>, <br><br>Thank you, <br> <b>%company_name%</b>
lt_LT: Sveiki, <b>%employee_full_name%</b>, <br><br>Dėkojame, <br> <b>%company_name%</b>

en: Hidden
lt_LT: Paslėpta

en: Hide
lt_LT: Paslėpti

en: Hide Employee Profile
lt_LT: Paslėpti darbuotojo profilį

en: Hide WooCommerce cart when price is 0
lt_LT: Paslėpti WooCommerce krepšelį, kai kaina yra 0

en: Hide coupon
lt_LT: Paslėpti kuponą

en: Hide employee
lt_LT: Paslėpti darbuotoją

en: Hide event
lt_LT: Paslėpti įvykį

en: Hide location
lt_LT: Paslėpti vietą

en: Hide locked features
lt_LT: Paslėpti užrakintas funkcijas

en: Hide package
lt_LT: Paslėpti paketą

en: Hide resource
lt_LT: Paslėpti išteklius

en: Hide service
lt_LT: Paslėpti paslaugą

en: Hide tax
lt_LT: Paslėpti mokestį

en: Hide tips & suggestions
lt_LT: Paslėpti patarimus ir pasiūlymus

en: Higher price background
lt_LT: Aukštesnė kaina fonas

en: Higher price text
lt_LT: Aukštesnės kainos tekstas

en: Highest price
lt_LT: Aukščiausia kaina

en: Host link
lt_LT: Pagrindinis nuoroda

en: Hosted by:
lt_LT: Patalpinta:

en: Hour
lt_LT: Valanda

en: Hours
lt_LT: Darbo val. ir nedarbo dienos

en: How many attendees do you want to book event for?
lt_LT: Kiek dalyvių norite užregistruoti į renginį?

en: How many people are coming?
lt_LT: Kiek žmonių ateis?

en: How to
lt_LT: Kaip

en: How to get your
lt_LT: Kaip gauti savo

en: How will you use Amelia?
lt_LT: Kaip naudosite „Amelia“?

en: I want to pay full amount
lt_LT: Noriu sumokėti visą sumą

en: ID
lt_LT: Pakeisti Alpha Sender ID

en: ID Desc
lt_LT: ID Aprašymas

en: Id
lt_LT: Pakeisti Alpha Sender ID

en: Identify country code by user's IP address
lt_LT: Nustatyti šalies kodą pagal vartotojo IP adresą

en: If all payment methods are disabled on the service/event, the default payment method will be used.
lt_LT: Jei paslaugoje/renginyje visi mokėjimo būdai yra išjungti, bus naudojamas numatytasis mokėjimo būdas.

en: If disabled, booking must meet the minimum capacity, and the time slot closes after the first booking.
lt_LT: Jei išjungta, užsakymas turi atitikti minimalų pajėgumą, o laiko tarpas uždaromas po pirmojo užsakymo.

en: If disabled, the price will remain the same regardless of how many people are included in the group appointment.
lt_LT: Jei ši funkcija išjungta, kaina išliks ta pati, nepriklausomai nuo to, kiek žmonių yra įtraukti į grupės susitikimą.

en: If enabled, customers can book with Pending status even after maximum capacity is reached.
lt_LT: Jei ši funkcija įjungta, klientai gali užsisakyti paslaugas su statusu „Laukia patvirtinimo“ net ir pasiekus maksimalią talpą.

en: If enabled, customers can complete their payment using the link in their email notifications or through the customer panel.
lt_LT: Jei ši funkcija įjungta, klientai gali atlikti mokėjimą naudodami nuorodą, pateiktą el. paštu gautame pranešime, arba per klientų panelę.

en: If enabled, the default notification will not be sent for the selected events.
lt_LT: Jei įjungta, numatytasis pranešimas nebus siunčiamas apie pasirinktus įvykius.

en: If enabled, the default notification will not be sent for the selected services.
lt_LT: Jei įjungta, numatytasis pranešimas nebus siunčiamas pasirinktoms paslaugoms.

en: If invalid, other values will be skipped and not imported.
lt_LT: Jei neteisinga, kitos reikšmės bus praleistos ir neimportuotos.

en: If left empty, attachments will be uploaded to the default WordPress uploads folder.
lt_LT: Jei paliksite lauką tuščią, priedai bus įkelti į numatytąjį WordPress įkėlimo aplanką.

en: If multiple customers have the same email address, only the first one will be imported.
lt_LT: Jei keli klientai turi tą patį el. pašto adresą, bus importuotas tik pirmasis.

en: If this option is disabled, the item will be available only for booking from the backend.
lt_LT: Jei ši parinktis išjungta, elementą bus galima užsisakyti tik iš backend.

en: If this option is enabled customers will be able to pay via email notifications or through their Customer panel.
lt_LT: Jei ši parinktis įjungta, klientai galės atsiskaityti per el. pašto pranešimus arba per savo klientų panelę.

en: If this option is not checked the plugin will calculate the time <br> for closing the booking based on the selected time for the first event
lt_LT: Jei ši parinktis nepažymėta, papildinys apskaičiuos laiką <br> užsakymo uždarymui, remdamasis pasirinktu pirmojo renginio laiku.

en: If this option is not checked the plugin will calculate the time <br> for opening the booking based on the selected time for the first event
lt_LT: Jei ši parinktis nepažymėta, įskiepis apskaičiuos laiką <br> užsakymo atidarymui, remdamasis pasirinktu pirmojo renginio laiku.

en: If this option is unchecked, the plugin will calculate the booking closing time based on the time set for the first event.
lt_LT: Jei ši parinktis nepažymėta, įskiepis apskaičiuos užsakymo uždarymo laiką pagal pirmam renginiui nustatytą laiką.

en: If this option is unchecked, the plugin will calculate the booking opening time based on the time set for the first event.
lt_LT: Jei ši parinktis nepažymėta, įskiepis apskaičiuos užsakymo pradžios laiką pagal pirmam renginiui nustatytą laiką.

en: If you are in a country where VAT or GST applies, the applicable tax will be added to your transaction.
lt_LT: Jei esate šalyje, kurioje taikomas PVM arba GST, prie jūsų sandorio bus pridėtas taikytinas mokestis.

en: If you are the admin of this page, see how to
lt_LT: Jei esate šio puslapio administratorius, sužinokite, kaip

en: If you disable this option, your customers will be able to access customer panel with link that is sent to their email account.
lt_LT: Jei išjungsite šią parinktį, jūsų klientai galės prisijungti prie klientų skydo naudodami nuorodą, kuri bus išsiųsta į jų elektroninio pašto adresą.

en: If you enable this option every time a new customer schedules the appointment he will get Amelia Customer user role and automatic email with login details.
lt_LT: Jei įjungsite šią parinktį, kiekvieną kartą, kai naujas klientas užsisakys susitikimą, jis gaus „Amelia Customer“ vartotojo vaidmenį ir automatinį laišką su prisijungimo duomenimis.

en: If you enable this option, Admin will be able to book appointment at any time (working hours, special days and days off for all employees will be ignored).
lt_LT: Jei įjungsite šią parinktį, administratorius galės užsisakyti susitikimą bet kuriuo metu (darbo valandos, specialios dienos ir visų darbuotojų laisvadieniai bus ignoruojami).

en: If you enable this option, Admin will be able to book appointment over or during another appointment.
lt_LT: Jei įjungsite šią parinktį, administratorius galės užsakyti susitikimą kito susitikimo metu arba po jo.

en: Image
lt_LT: Vaizdas

en: Image Color
lt_LT: Vaizdo spalva

en: Image thumbs
lt_LT: Vaizdų miniatiūros

en: Import
lt_LT: Importuoti

en: Import Failed
lt_LT: Importavimas nepavyko

en: Import Partially Successful
lt_LT: Importas iš dalies sėkmingas

en: Import Rules
lt_LT: Importavimo taisyklės

en: Import successful
lt_LT: Importavimas sėkmingas

en: Importing customers
lt_LT: Klientų importavimas

en: Improve accuracy and professionalism with consistent, clearly formatted billing
lt_LT: Padidinkite tikslumą ir profesionalumą naudodami nuoseklią, aiškiai suformatuotą sąskaitų išrašymo sistemą.

en: Improve customer choice by letting clients book with the employee that suits them best
lt_LT: Pagerinkite klientų pasirinkimą, leidžiant jiems užsisakyti paslaugas pas jiems labiausiai tinkantį darbuotoją.

en: Improve customer convenience by offering predictable, easy-to-book recurring options
lt_LT: Padidinkite klientų patogumą, siūlydami nuspėjamas, lengvai užsakomas pasikartojančias parinktis.

en: Improve customer experience by letting clients choose the location that suits them best
lt_LT: Pagerinkite klientų patirtį, leidžiant jiems pasirinkti jiems labiausiai tinkamą vietą.

en: Improve reporting accuracy by accessing complete appointment data instantly
lt_LT: Pagerinkite ataskaitų tikslumą, iš karto gaunant visus susitikimų duomenis

en: Improve reporting accuracy by accessing complete event booking data instantly
lt_LT: Pagerinkite ataskaitų tikslumą akimirksniu pasiekdami visus renginių rezervacijų duomenis

en: Improved customer retention as clients return to use the remaining sessions in their package
lt_LT: Pagerėjo klientų išlaikymas, nes klientai grįžta naudotis likusiomis savo paketo sesijomis.

en: In Amelia, a “service” is a specific appointment-type offering your business provides to clients - such as consultations, treatments, or classes - that can be fully customized with its own name, duration, price, capacity, availability, and extras, and booked online with assigned employees.
lt_LT: Amelia sistemoje „paslauga“ – tai konkretus susitikimo tipas, kurį jūsų įmonė siūlo klientams, pvz., konsultacijos, procedūros ar užsiėmimai, kuriuos galima visiškai pritaikyti pagal savo poreikius, nurodant pavadinimą, trukmę, kainą, talpą, prieinamumą ir papildomus dalykus, ir užsisakyti internetu, paskiriant atitinkamus darbuotojus.

en: In Amelia, an employee is a team member who provides services or hosts events, with their own schedule, working hours, and assigned offerings.
lt_LT: „Amelia“ darbuotojas yra komandos narys, teikiantis paslaugas ar rengiantis renginius pagal savo tvarkaraštį, darbo valandas ir paskirtas paslaugas.

en: In Amelia, an event is a booking-type offering designed for group activities or multi-day occasions - such as workshops, conferences, tours, or training series - that can be configured with its own schedule, capacity, pricing structure and assigned staff.
lt_LT: „Amelia“ programoje renginys yra užsakymo tipo pasiūlymas, skirtas grupės veiklai ar kelių dienų renginiams, pvz., seminarams, konferencijoms, ekskursijoms ar mokymų serijoms, kuriam galima nustatyti savo tvarkaraštį, talpą, kainodaros struktūrą ir paskirtus darbuotojus.

en: In Package
lt_LT: Rezervacija išsaugota

en: In package
lt_LT: Pakete

en: Incl. VAT
lt_LT: Įskaičiuotas PVM

en: Include Taxes
lt_LT: Įtraukti mokesčius

en: Include buffer time in calendar events
lt_LT: Įtraukti buferinį laiką į kalendoriaus įvykius

en: Include buffer time in slot calculation. When disabled, slots are based only on service duration.
lt_LT: Įtraukti buferinį laiką į laiko tarpo skaičiavimą. Kai šis parametras išjungtas, laiko tarpai skaičiuojami tik pagal paslaugos trukmę.

en: Include in invoice
lt_LT: Įtraukti į sąskaitą faktūrą

en: Include service buffer time in time slots
lt_LT: Įtraukti paslaugos buferio laiką į laiko tarpus

en: Incorrect email or password
lt_LT: Neteisingas el. paštas arba slaptažodis

en: Increase conversions by motivating customers with attractive, limited-time deals
lt_LT: Padidinkite konversijas motyvuodami klientus patraukliais, ribotos trukmės pasiūlymais.

en: Increase revenue by encouraging customers to purchase additional services or products
lt_LT: Padidinkite pajamas skatindami klientus įsigyti papildomų paslaugų ar produktų.

en: Increase sales volume by encouraging customers to book more appointments at once
lt_LT: Padidinkite pardavimo apimtis skatindami klientus užsisakyti daugiau susitikimų iš karto.

en: Indicates the number of new and returning customers<br/>for the selected date range.
lt_LT: Nurodo naujų ir grįžtančių klientų skaičių<br/>pasirinktu laikotarpiu.

en: Industries
lt_LT: Pramonės šakos

en: Info
lt_LT: Informacija

en: Info text
lt_LT: Informacinis tekstas

en: Initial end date & time of the event
lt_LT: Pradinė renginio pabaigos data ir laikas

en: Initial end date of the event
lt_LT: Pirminė renginio pabaigos data

en: Initial end time of the event
lt_LT: Renginio pradinis pabaigos laikas

en: Initial start date & time of the event
lt_LT: Renginio pradžios data ir laikas

en: Initial start time of the event
lt_LT: Renginio pradžios laikas

en: Input Color
lt_LT: Įvesties spalva

en: Input Text Color
lt_LT: Įvesties teksto spalva

en: Input field
lt_LT: Įvesties laukas

en: Input fields
lt_LT: Įvesties laukai

en: Insert Amelia Booking Shortcode
lt_LT: Įterpti Amelia užsakymo trumpąjį kodą

en: Insert pending appointments
lt_LT: Įterpti laukiančius susitikimus

en: Integrate with WooCommerce to enable advanced e-commerce capabilities.
lt_LT: Integruokite su „WooCommerce“, kad galėtumėte naudotis pažangiomis elektroninės komercijos funkcijomis.

en: Integrations
lt_LT: Integracijos

en: Interested in unlocking this feature?
lt_LT: Norite atrakinti šią funkciją?

en: Invalid Mollie API key.
lt_LT: Neteisingas Mollie API raktas.

en: Invalid Payment Link
lt_LT: Neteisinga mokėjimo nuoroda

en: Invalid Stripe secret key.
lt_LT: Neteisingas „Stripe“ slaptasis raktas.

en: Invisible reCAPTCHA badge
lt_LT: Nematomas reCAPTCHA ženklelis

en: Invoice
lt_LT: Sąskaita faktūra

en: Invoice #
lt_LT: Sąskaitos faktūros numeris

en: Invoice #{count}
lt_LT: Sąskaitos faktūros numeris{count}

en: Invoice Format
lt_LT: Pasirinkite vietą

en: Invoice Number Asc
lt_LT: Sąskaitos numeris Asc

en: Invoice Number Desc
lt_LT: Sąskaitos numeris Aprašymas

en: Invoice date
lt_LT: Sąskaitos faktūros data

en: Invoice details
lt_LT: Sąskaitos faktūros duomenys

en: Invoice has been sent.
lt_LT: Sąskaita išsiųsta.

en: Invoice not found.
lt_LT: Sąskaita nerasta.

en: Invoice total
lt_LT: Sąskaitos suma

en: Invoices
lt_LT: Sąskaitos faktūros

en: Invoices setup
lt_LT: Sąskaitų faktūrų nustatymas

en: Issued
lt_LT: Išleista

en: It looks like this is your first time here, so let’s walk through a few simple steps to help you get started.
lt_LT: Atrodo, kad čia esate pirmą kartą, todėl pereikime keletą paprastų žingsnių, kurie padės jums pradėti.

en: It seems like there are no available or visible services assigned to the packages, at this moment.
lt_LT: Atrodo, kad šiuo metu paketams nėra priskirtų ar matomų paslaugų.

en: It seems like there are no employees or services created, or no  employees are assigned to the service, at this moment.
lt_LT: Atrodo, kad šiuo metu nėra sukurta jokių darbuotojų ar paslaugų, arba jokiems darbuotojams nėra priskirta jokių paslaugų.

en: It seems that Envato API is currently busy (please try again) or you don't have a valid purchase of Amelia
lt_LT: Atrodo, kad Envato API šiuo metu yra užimtas (bandykite dar kartą) arba neturite galiojančio Amelia pirkimo.

en: Item
lt_LT: Elementas

en: Item status
lt_LT: Prekės būsena

en: Join
lt_LT: Prisijunkite

en: Join Google Meeting
lt_LT: Prisijunkite prie „Google“ susitikimo

en: Join Space
lt_LT: Prisijunkite prie erdvės

en: Join With Microsoft Teams
lt_LT: Prisijunkite prie „Microsoft Teams“

en: Join Zoom
lt_LT: Prisijunkite prie „Zoom“

en: Join Zoom Meeting
lt_LT: Prisijunkite prie „Zoom“ susitikimo

en: Join link
lt_LT: Prisijungimo nuoroda

en: Join waiting list
lt_LT: Prisijunkite prie laukiančiųjų sąrašo

en: Join with Google Meet
lt_LT: Prisijunkite su „Google Meet“

en: Join with Microsoft Teams
lt_LT: Prisijunkite prie „Microsoft Teams“

en: Keep Individual
lt_LT: Išsaugoti individualiai

en: Keep customers and employees informed by sending appointment and event notifications directly through WhatsApp - choose predefined messages or customize your own for a personal touch.
lt_LT: Informuokite klientus ir darbuotojus, siųsdami pranešimus apie susitikimus ir renginius tiesiogiai per „WhatsApp“ – pasirinkite iš anksto paruoštus pranešimus arba pritaikykite savo, kad suteiktumėte asmeniškumo.

en: Keep everyone on track using scheduled reminders that reduce no-shows and confusion
lt_LT: Padėkite visiems laikytis grafiko naudodami suplanuotus priminimus, kurie sumažina neatvykimų ir painiavos skaičių.

en: Keep operations aligned with unified settings, availability, and resource control
lt_LT: Užtikrinkite, kad operacijos atitiktų vienodus nustatymus, prieinamumą ir išteklių kontrolę.

en: Keep slot available after first booking
lt_LT: Po pirmojo užsakymo palikti laisvą vietą

en: Keep your data organized and meaningful with structured fields that standardize the information you collect
lt_LT: Sutvarkykite savo duomenis ir suteikite jiems prasmę naudodami struktūrizuotus laukus, kurie standartizuoja jūsų surinktą informaciją.

en: Label
lt_LT: Etiketė

en: Label name
lt_LT: Etiketės pavadinimas

en: Labels
lt_LT: Etiketės

en: Language
lt_LT: Kalba

en: Languages
lt_LT: Kalbos

en: Last
lt_LT: Pavardė

en: Last Booking Asc
lt_LT: Paskutinis užsakymas Asc

en: Last Booking Desc
lt_LT: Paskutinis užsakymas Desc

en: Last Name:
lt_LT: Pavardė:

en: Last booking
lt_LT: Paskutinis užsakymas

en: Last name
lt_LT: Pavardė

en: Last on {date}
lt_LT: Paskutinis {date}

en: Latitude
lt_LT: Platuma

en: Layout
lt_LT: Išdėstymas

en: Layout & Inputs
lt_LT: Išdėstymas ir įvestys

en: Layout and labels options
lt_LT: Išdėstymo ir etikečių parinktys

en: Learn More
lt_LT: Sužinokite daugiau

en: Learn more
lt_LT: Plačiau

en: Left to pay
lt_LT: Liko sumokėti

en: Less options
lt_LT: Mažiau parinkčių

en: Lesson Space
lt_LT: Pamokų erdvė

en: Lesson Space API key
lt_LT: Pamokos erdvės API raktas

en: Lesson Space Link
lt_LT: Pamokos erdvės nuoroda

en: Lesson Space Links
lt_LT: Pamokos erdvės nuorodos

en: Lesson Space link
lt_LT: Pamokos erdvės nuoroda

en: Lesson Space link to join space
lt_LT: Pamokos erdvė nuoroda prisijungti prie erdvės

en: Lesson Space setup
lt_LT: Pamokos erdvės nustatymas

en: Light Theme
lt_LT: Šviesi tema

en: Limit
lt_LT: Riboti

en: Limit additional people
lt_LT: Apriboti papildomus žmones

en: Limit appointments per customer
lt_LT: Riboti susitikimus su vienu klientu

en: Limit appointments per employee
lt_LT: Rezervacija ištrinta

en: Limit events per customer
lt_LT: Riboti įvykius pagal klientą

en: Limit package purchases per customer
lt_LT: Apriboti paketų pirkimus vienam klientui

en: Limit per customer
lt_LT: Ribojimas vienam klientui

en: Limit the additional number of people
lt_LT: Apriboti papildomų žmonių skaičių

en: Limit the number of people that one customer can add during the booking
lt_LT: Apriboti žmonių skaičių, kurį vienas klientas gali pridėti užsakymo metu

en: Link copied to clipboard.
lt_LT: Nuoroda nukopijuota į iškarpinę.

en: Link this customer to a WordPress user so they can log in and view their appointments in Amelia’s back end.
lt_LT: Susiekite šį klientą su „WordPress“ naudotoju, kad jis galėtų prisijungti ir peržiūrėti savo susitikimus „Amelia“ užkulisiuose.

en: Linked
lt_LT: Susiję

en: List
lt_LT: Sąrašas

en: List (default)
lt_LT: Sąrašas (numatyta)

en: List layout
lt_LT: Sąrašo išdėstymas

en: List of your appointments has changed. Take one more look and continue by clicking the Save button.
lt_LT: Jūsų susitikimų sąrašas pasikeitė. Peržiūrėkite jį dar kartą ir tęskite spausdami mygtuką „Išsaugoti“.

en: List view
lt_LT: Sąrašo peržiūra

en: Live API key
lt_LT: Tiesioginis API raktas

en: Live client ID
lt_LT: Tiesioginis kliento ID

en: Live key ID
lt_LT: Tiesioginis raktas ID

en: Live key secret
lt_LT: Gyvas raktas paslaptis

en: Live publishable key
lt_LT: Tiesiogiai publikuojamas raktas

en: Live secret
lt_LT: Gyvas paslaptis

en: Live secret key
lt_LT: Tikrasis slaptasis raktas

en: Load booking form manually
lt_LT: Įkelti užsakymo formą rankiniu būdu

en: Load page
lt_LT: Įkelti puslapį

en: Loading...
lt_LT: Palaukite…

en: Local Time
lt_LT: Laikas:

en: Local Time:
lt_LT: Laikas:

en: Local time
lt_LT: Vietinis laikas

en: Location
lt_LT: Vieta

en: Location 1
lt_LT: Vieta 1

en: Location ID
lt_LT: Vietos ID

en: Location Input Field
lt_LT: Vieta pašalinta

en: Location Selection
lt_LT: Aprašymas

en: Location WP Hooks
lt_LT: Vieta WP Hooks

en: Location address
lt_LT: Vietos adresas

en: Location description
lt_LT: Vietos aprašymas

en: Location details
lt_LT: Vietos informacija

en: Location filter
lt_LT: Vietos filtras

en: Location has been added.
lt_LT: Vieta buvo pridėta.

en: Location has been deleted.
lt_LT: Vieta buvo ištrinta.

en: Location has been hidden.
lt_LT: Vieta buvo paslėpta.

en: Location has been updated.
lt_LT: Vieta buvo atnaujinta.

en: Location information
lt_LT: Kliento el. paštas

en: Location is now visible.
lt_LT: Vieta dabar matoma.

en: Location latitude
lt_LT: Vietovės platumos koordinatės

en: Location longitude
lt_LT: Vietovės ilguma

en: Location name
lt_LT: Vietovės pavadinimas

en: Location phone
lt_LT: Vieta telefonas

en: Location selection
lt_LT: Vietos pasirinkimas

en: Location:
lt_LT: Vieta:

en: Locations
lt_LT: Vietos

en: Locations must be active and have card processing enabled
lt_LT: Vietos turi būti aktyvios ir turi būti įjungtas kortelių apdorojimas.

en: Locations setup
lt_LT: Vietovių nustatymas

en: Log In
lt_LT: Prisijungti

en: Log out
lt_LT: Atsijungti

en: Login
lt_LT: Prisijungti

en: Logout
lt_LT: Atsijungti

en: Longitude
lt_LT: Ilguma

en: Lower price background
lt_LT: Mažesnė kaina fonas

en: Lower price text
lt_LT: Mažesnės kainos tekstas

en: Lowest price
lt_LT: Renginio kaina

en: Mail service
lt_LT: Pašto paslauga

en: Mailchimp List
lt_LT: Mailchimp sąrašas

en: Mailchimp setup
lt_LT: Mailchimp nustatymas

en: Mailgun API Key
lt_LT: Mailgun API raktas

en: Mailgun Domain
lt_LT: Mailgun domenas

en: Main category button
lt_LT: Pagrindinės kategorijos mygtukas

en: Main content
lt_LT: Pagrindinis turinys

en: Maintain consistent scheduling with customizable frequencies and patterns
lt_LT: Išlaikykite nuoseklų tvarkaraštį su pritaikomais dažniais ir modeliais

en: Make extra mandatory
lt_LT: Padaryti papildomą privalomą

en: Make sure you are using the correct WhatsApp credentials.
lt_LT: Įsitikinkite, kad naudojate teisingus „WhatsApp“ prisijungimo duomenis.

en: Make sure you are using the correct Zoom credentials.
lt_LT: Įsitikinkite, kad naudojate tinkamus Zoom prisijungimo duomenis.

en: Male
lt_LT: Vyras

en: Manage Event Tags
lt_LT: Tvarkyti renginių žymas

en: Manage badges
lt_LT: Valdyti ženklelius

en: Manage bookings
lt_LT: Valdyti užsakymus

en: Manage company days off
lt_LT: Valdyti įmonės atostogas

en: Manage event cancellations efficiently by allowing customers to join waiting lists and filling open spots manually.
lt_LT: Efektyviai tvarkykite renginių atšaukimus, leidžiant klientams prisijungti prie laukimo sąrašų ir rankiniu būdu užpildydami laisvas vietas.

en: Manage event tags
lt_LT: Valdyti renginių žymas

en: Manage languages
lt_LT: Valdyti kalbas

en: Manage personal schedule
lt_LT: Asmeninio tvarkaraščio tvarkymas

en: Manage shared resources with ease
lt_LT: Lengvai tvarkykite bendrus išteklius

en: Managing assigned services
lt_LT: Paskirtų paslaugų valdymas

en: Managing packages
lt_LT: Paketų tvarkymas

en: Mandatory Field:
lt_LT: Privalomas laukas:

en: Map a WordPress user to this employee to give them access to view their appointments in the plugin’s back-end.
lt_LT: Susiekite WordPress vartotoją su šiuo darbuotoju, kad jis galėtų peržiūrėti savo susitikimus įskiepio užkulisiuose.

en: Max
lt_LT: Maks

en: Max Capacity Asc
lt_LT: Maksimali talpa Asc

en: Max Capacity Desc
lt_LT: Maksimali talpa Aprašymas

en: Max. Capacity
lt_LT: Maks. talpa

en: Maximum Quantity:
lt_LT: Maksimalus kiekis:

en: Maximum allowed spots
lt_LT: Maksimalus leidžiamas vietų skaičius

en: Maximum bookings allowed
lt_LT: Leidžiamas maksimalus užsakymų skaičius

en: Maximum bookings reached
lt_LT: Pasiektas maksimalus asmenų skaičius.

en: Maximum capacity
lt_LT: Maksimali talpa

en: Maximum capacity is reached
lt_LT: Pasiektas maksimalus asmenų skaičius.

en: Maximum number of events returned
lt_LT: Maksimalus grąžinamų įvykių skaičius

en: Maximum number of places is
lt_LT: Maksimalus vietų skaičius yra

en: Maximum quantity
lt_LT: Maksimalus kiekis

en: Maximum spots
lt_LT: Maksimalus vietų skaičius

en: Maximum usage per customer
lt_LT: Maksimalus naudojimas vienam klientui

en: Measurement ID
lt_LT: Mokėjimo ID

en: Meeting agenda
lt_LT: Susitikimo darbotvarkė

en: Meeting title
lt_LT: Susitikimo pavadinimas

en: Menu
lt_LT: Meniu

en: Message
lt_LT: Pranešimas

en: Message content
lt_LT: Pranešimo turinys

en: Message template
lt_LT: Pranešimo šablonas

en: Messages sent through WhatsApp are without a reply option, so we advise setting the “Auto-reply” message
lt_LT: Per „WhatsApp“ siunčiamiems pranešimams nėra atsakymo galimybės, todėl rekomenduojame nustatyti „Automatinio atsakymo“ pranešimą.

en: Meta Pixel
lt_LT: Meta pikselis

en: Meta Pixel setup
lt_LT: Meta Pixel nustatymas

en: Method
lt_LT: Mokėjimo būdas

en: Microsoft Teams
lt_LT: „Microsoft Teams“

en: Microsoft Teams Link
lt_LT: „Microsoft Teams“ nuoroda

en: Microsoft Teams join link
lt_LT: „Microsoft Teams“ prisijungimo nuoroda

en: Microsoft Teams link
lt_LT: „Microsoft Teams“ nuoroda

en: Microsoft Teams setup
lt_LT: „Microsoft Teams“ nustatymas

en: Min. Capacity
lt_LT: Min. talpa

en: Minimum bookings required
lt_LT: Reikalingas minimalus užsakymų skaičius

en: Minimum capacity
lt_LT: Minimali talpa

en: Minimum number of attendees
lt_LT: Minimalus dalyvių skaičius

en: Minimum number of bookings
lt_LT: Minimalus užsakymų skaičius

en: Minimum number of required extras
lt_LT: Minimalus reikalingų papildomų dalykų skaičius

en: Minimum of attendees
lt_LT: Minimalus dalyvių skaičius

en: Minimum of bookings
lt_LT: Minimalus užsakymų skaičius

en: Minimum required extras
lt_LT: Minimalūs reikalingi priedai

en: Minimum required extras:
lt_LT: Minimalūs reikalingi priedai:

en: Minimum time required before booking
lt_LT: Minimalus laikas, reikalingas prieš užsakant

en: Minimum time required before canceling
lt_LT: Minimalus laikas, reikalingas prieš atšaukiant

en: Minimum time required before rescheduling
lt_LT: Minimalus laikas, reikalingas prieš perplanuojant

en: Minutes
lt_LT: Protokolas

en: Missing required fields:
lt_LT: Trūksta privalomų laukų:

en: Mobile menu
lt_LT: Mobilusis meniu

en: Mollie payment link
lt_LT: Mollie mokėjimo nuoroda

en: Mon
lt_LT: Pirmadienis

en: Monday
lt_LT: Pirmadienis

en: Month
lt_LT: Mėnuo

en: Monthly
lt_LT: Kas mėnesį

en: Months
lt_LT: Mėnuo

en: More Features Zero Limits
lt_LT: Daugiau funkcijų Be apribojimų

en: More options
lt_LT: Daugiau parinkčių

en: Multiple
lt_LT: Daug

en: Multiple Emails
lt_LT: Keli elektroniniai laiškai

en: Multiple Locations
lt_LT: Keli vietovės

en: Multiple locations
lt_LT: Keliose vietose

en: Multiple packages purchased.
lt_LT: Įsigyta keletas paketų.

en: Multiply deposit amount by the number of people in one booking
lt_LT: Dauginkite indėlio sumą iš vienoje rezervacijoje nurodytų asmenų skaičiaus.

en: Multiply deposit amount by the number of people in one booking.
lt_LT: Depozito sumą padauginkite iš vienoje rezervacijoje nurodytų asmenų skaičiaus.

en: Multiply deposit by number of people
lt_LT: Padauginkite indėlį iš žmonių skaičiaus

en: Multiply price by number of people
lt_LT: Kainą padauginkite iš žmonių skaičiaus

en: My Profile
lt_LT: Mano profilis

en: My profile
lt_LT: Mano profilis

en: Name
lt_LT: Pavadinimas

en: Name Asc
lt_LT: Vardas Asc

en: Name Ascending
lt_LT: Pavadinimas (didėjimo tvarka)

en: Name Desc
lt_LT: Pavadinimas Aprašymas

en: Name Descending
lt_LT: Pavadinimas (mažėjimo tvarka)

en: Name of the space (room) that will be created for appointments. You can use placeholders from the Notifications page. If left empty, the space will be named after the appointment ID.
lt_LT: Vardas erdvės (kambario), kuri bus sukurta susitikimams. Galite naudoti vietos laikiklius iš pranešimų puslapio. Jei paliksite tuščią, erdvė bus pavadinta pagal susitikimo ID.

en: Name:
lt_LT: Pavadinimas

en: Need additional fields?
lt_LT: Reikia papildomų laukų?

en: Need help?
lt_LT: Reikia pagalbos?

en: Need to update your company's days off?
lt_LT: Reikia atnaujinti jūsų įmonės darbo laisvadienius?

en: New
lt_LT: Nauji

en: New Appointment
lt_LT: Nauja Rezervacija

en: New Attendee
lt_LT: Naujas dalyvis

en: New Customer
lt_LT: Naujas klientas

en: New Event
lt_LT: Naujas renginys

en: New Location
lt_LT: Nauja vieta

en: New Password
lt_LT: Naujas slaptažodis

en: New Space
lt_LT: Nauja paslauga

en: New Update
lt_LT: Naujas atnaujinimas

en: New appointment
lt_LT: Naujas susitikimas

en: New block time
lt_LT: Naujas užblokuotas laikas

en: New category
lt_LT: Nauja kategorija

en: New coupon
lt_LT: Naujas kuponas

en: New customer
lt_LT: Naujas klientas

en: New employee
lt_LT: Naujas darbuotojas

en: New event
lt_LT: Naujas įvykis

en: New event booking
lt_LT: Naujo renginio užsakymas

en: New language
lt_LT: Nauja kalba

en: New package
lt_LT: Naujas paketas

en: New package booking
lt_LT: Naujo paketo užsakymas

en: New password
lt_LT: Naujas slaptažodis

en: New resource
lt_LT: Naujas išteklius

en: New service
lt_LT: Nauja paslauga

en: New tax
lt_LT: Naujas mokestis

en: Next
lt_LT: Pirmyn

en: Next Service
lt_LT: Kitas paslaugos

en: Next day reminder
lt_LT: Kitą dieną priminimas

en: No
lt_LT: Ne

en: No Employees Assigned to This Location
lt_LT: Šioje vietoje nėra priskirtų darbuotojų

en: No Packages
lt_LT: Nėra paketų

en: No Show
lt_LT: Nerodoma

en: No Show (1)
lt_LT: Nerodoma (1)

en: No Show (2)
lt_LT: Nerodoma (2)

en: No Show (3+)
lt_LT: Nerodoma (3+)

en: No Tags. Create a new one.
lt_LT: Nėra žymių. Sukurkite naują.

en: No WordPress users with the Amelia Customer role are available.
lt_LT: Nėra WordPress vartotojų, turinčių Amelia Customer vaidmenį.

en: No WordPress users with the Amelia Employee role are available.
lt_LT: Nėra WordPress naudotojų, turinčių Amelia darbuotojo vaidmenį.

en: No appointments found
lt_LT: Nerasta jokių susitikimų

en: No appointments yet
lt_LT: Dar nėra susitikimų

en: No attendees found
lt_LT: Nerasta dalyvių

en: No booked appointments
lt_LT: Nėra užsakytų susitikimų

en: No bookings found
lt_LT: Nerasta užsakymų

en: No camera found on this device.
lt_LT: Šiame įrenginyje nerasta kameros.

en: No coupons yet
lt_LT: Dar nėra kuponų

en: No custom fields yet
lt_LT: Dar nėra pasirinktinių laukų

en: No customers were imported to your customer list.
lt_LT: Jūsų klientų sąrašas nebuvo importuotas.

en: No customers yet
lt_LT: Dar nėra klientų

en: No employees yet
lt_LT: Dar nėra darbuotojų

en: No event bookings yet
lt_LT: Dar nėra užsakytų renginių

en: No events found
lt_LT: Rasti įvykių nėra

en: No events yet
lt_LT: Dar nėra renginių

en: No extras yet
lt_LT: Dar nėra papildomų dalykų

en: No invoices yet
lt_LT: Dar nėra sąskaitų faktūrų

en: No limit per customer
lt_LT: Nėra apribojimų vienam klientui

en: No locations yet
lt_LT: Dar nėra vietovių

en: No matching data
lt_LT: Nėra atitinkančių duomenų

en: No package bookings yet
lt_LT: Dar nėra užsakytų paketų

en: No packages found
lt_LT: Nerasta paketų

en: No packages yet
lt_LT: Dar nėra paketų

en: No resources yet
lt_LT: Dar nėra išteklių

en: No results
lt_LT: Nieko neradome…

en: No results found
lt_LT: Nerasta rezultatų

en: No results found for
lt_LT: Nerasta rezultatų

en: No results found...
lt_LT: Nieko neradome…

en: No services or employees available
lt_LT: Nėra paslaugų ar darbuotojų

en: No services yet
lt_LT: Dar nėra paslaugų

en: No spots left
lt_LT: Laisvų vietų nebėra

en: No taxes yet
lt_LT: Mokesčiai dar nenustatyti

en: No top trends
lt_LT: Nėra populiariausių tendencijų

en: No transactions yet
lt_LT: Dar nėra sandorių

en: No upcoming events
lt_LT: Nėra artėjančių renginių

en: No usage limit
lt_LT: Nėra naudojimo apribojimų

en: No, just this one
lt_LT: Ne, tik šis vienas

en: No-show
lt_LT: Neatvykimas

en: No-show tag
lt_LT: Neatvykimo žymė

en: Not available
lt_LT: Nėra

en: Not connected
lt_LT: Nesusijęs

en: Not match to your current password
lt_LT: Įveskite dabartinį slaptažodį

en: Note
lt_LT: Pastabos

en: Note (Internal)
lt_LT: Pastabos (darbuotojams)

en: Note (internal)
lt_LT: Pastaba (vidinė)

en: Notice: Please select at least one panel.
lt_LT: Pranešimas: Prašome pasirinkti bent vieną skydelį.

en: Notice: Please select start and end date.
lt_LT: Pranešimas: pasirinkite pradžios ir pabaigos datą.

en: Notification
lt_LT: Pranešimai

en: Notification Language
lt_LT: Pranešimai

en: Notification Placeholder
lt_LT: Pranešimo vietos laikiklis

en: Notification has been deleted.
lt_LT: Pranešimas buvo ištrintas.

en: Notification has been saved.
lt_LT: Pranešimas išsaugotas.

en: Notification has not been saved.
lt_LT: Pranešimas nebuvo išsaugotas.

en: Notification interval
lt_LT: Pranešimų intervalas

en: Notification language
lt_LT: Pranešimų kalba

en: Notification name
lt_LT: Pranešimo pavadinimas

en: Notification settings
lt_LT: Pranešimų nustatymai

en: Notification status has been updated.
lt_LT: Pranešimo būsena buvo atnaujinta.

en: Notification status has not been updated.
lt_LT: Pranešimo būsena nebuvo atnaujinta.

en: Notification template
lt_LT: Pranešimo šablonas

en: Notification type
lt_LT: Pranešimo tipas

en: Notifications
lt_LT: Pranešimai

en: Notifications in Amelia
lt_LT: Pranešimai Amelia

en: Notify attendees by email when event information is updated.
lt_LT: Praneškite dalyviams el. paštu, kai renginio informacija bus atnaujinta.

en: Notify selected employees about empty package purchases
lt_LT: Pranešti pasirinktiems darbuotojams apie tuščių pakuočių pirkimus

en: Notify the attendee(s)
lt_LT: Pranešti klientui(ams)

en: Notify the attendees
lt_LT: Pranešti dalyviams

en: Notify the customer(s)
lt_LT: Pranešti klientui(ams)

en: Number of Additional People
lt_LT: Papildomų žmonių skaičius

en: Number of Additional People:
lt_LT: Papildomų žmonių skaičius:

en: Number of Recurrences:
lt_LT: Pasikartojimų skaičius:

en: Number of Tickets
lt_LT: Bilietų skaičius

en: Number of adjusted time slots:
lt_LT: Papildomi asmenys:

en: Number of appointments
lt_LT: Viso rezervacijų

en: Number of appointments required for booking
lt_LT: Reikalingas susitikimų skaičius

en: Number of appointments with applied coupon is
lt_LT: Susitikimų skaičius su pritaikytu kuponu yra

en: Number of events
lt_LT: Bendras asmenų skaičius:

en: Number of packages
lt_LT: Maksimalus vietų skaičius yra

en: Number of people
lt_LT: Žmonių skaičius

en: Number of people on waiting list
lt_LT: Laukiamųjų sąraše esančių žmonių skaičius

en: Number of people that are coming with you.
lt_LT: Su jumis keliaujančių žmonių skaičius.

en: Number of recurrences:
lt_LT: Pasikartojimų skaičius:

en: Number of tickets
lt_LT: Bilietų skaičius

en: Occupancy rate
lt_LT: Užimtumo lygis

en: Occupied
lt_LT: Užimta

en: Occurrences
lt_LT: Pasikartojimai

en: Offer a clean, list-based booking experience with a design that grabs attention. Customers can easily explore and book from your full event lineup.
lt_LT: Siūlykite aiškią, sąrašais pagrįstą užsakymų sistemą su dėmesį pritraukiančiu dizainu. Klientai gali lengvai peržiūrėti visą renginių sąrašą ir užsisakyti bilietus.

en: Offer discounts or free appointments with customizable coupons.
lt_LT: Siūlykite nuolaidas arba nemokamus susitikimus su pritaikomais kuponais.

en: Offer multiple durations and prices for this service.
lt_LT: Siūlykite keletą šios paslaugos trukmės variantų ir kainų.

en: Offer optional or mandatory extras during the booking process - upsell additional services, products, or experiences to enhance appointments and delight your customers.
lt_LT: Siūlykite neprivalomus arba privalomus papildomus paslaugų elementus užsakymo proceso metu – parduokite papildomas paslaugas, produktus ar patirtis, kad pagerintumėte susitikimus ir pradžiugintumėte savo klientus.

en: Offer services with multiple duration options for customers to choose from.
lt_LT: Siūlykite klientams paslaugas su keliais trukmės variantais, iš kurių jie galėtų pasirinkti.

en: Offer upsells or additional benefits within a service using extras.
lt_LT: Siūlykite papildomus pardavimus ar papildomas paslaugas, naudodami papildomus elementus.

en: On
lt_LT: Į

en: On Break
lt_LT: Petraukėlė

en: On hold
lt_LT: Atidėta

en: On the same day
lt_LT: Tą pačią dieną

en: On the same day each month
lt_LT: Kiekvieną mėnesį tą pačią dieną

en: On-Site
lt_LT: Mokėti atvykus

en: On-line
lt_LT: Internete

en: On-site
lt_LT: Mokėti atvykus

en: On-site payment
lt_LT: Mokėjimas vietoje

en: On:
lt_LT: Įjungta:

en: Once Off
lt_LT: Vieną kartą

en: Once you add your first Coupon, it will appear here. Click + Coupon above to get started.
lt_LT: Kai pridėsite pirmąjį kuponą, jis bus rodomas čia. Norėdami pradėti, spustelėkite + Kuponas viršuje.

en: Once you add your first custom field, it will appear here. Click + Custom Field below to get started.
lt_LT: Kai pridėsite pirmąjį pasirinktinį lauką, jis bus rodomas čia. Norėdami pradėti, spustelėkite + Pasirinktinis laukas žemiau.

en: Once you add your first employee, it will appear here. Click + Employee below to get started.
lt_LT: Kai pridėsite pirmąjį darbuotoją, jis pasirodys čia. Norėdami pradėti, spustelėkite + Darbuotojas žemiau.

en: Once you add your first event, it will appear here. Click + Event below to get started.
lt_LT: Kai pridėsite pirmąjį renginį, jis bus rodomas čia. Norėdami pradėti, spustelėkite + Renginys žemiau.

en: Once you add your first extra, it will appear here. Click + Extra above to get started.
lt_LT: Kai pridėsite pirmąjį papildymą, jis pasirodys čia. Norėdami pradėti, spustelėkite + Papildymas viršuje.

en: Once you add your first package, it will appear here. Click + Package below to get started.
lt_LT: Kai pridėsite pirmąjį paketą, jis bus rodomas čia. Norėdami pradėti, spustelėkite + Paketą žemiau.

en: Once you add your first resource, it will appear here. Click + Resource below to get started.
lt_LT: Kai pridėsite pirmąjį išteklių, jis bus rodomas čia. Norėdami pradėti, spustelėkite + Išteklius žemiau.

en: Once you add your first service, it will appear here.
lt_LT: Kai pridėsite pirmąją paslaugą, ji bus rodoma čia.

en: Once you add your first tax, it will appear here. Click + Tax below to get started.
lt_LT: Kai pridėsite pirmąjį mokestį, jis bus rodomas čia. Norėdami pradėti, spustelėkite + Mokestis žemiau.

en: Once you receive bookings, your appointments will be displayed here. You can also get started by clicking the Add button below.
lt_LT: Gavus užsakymus, jūsų susitikimai bus rodomi čia. Taip pat galite pradėti spausdami mygtuką „Pridėti“ apačioje.

en: Once you receive event bookings, they will be displayed here. You can also get started by clicking the Book Event button below.
lt_LT: Gavus renginio užsakymus, jie bus rodomi čia. Taip pat galite pradėti spausdami žemiau esantį mygtuką „Užsisakyti renginį“.

en: Once you receive package bookings, they will be displayed here. You can also get started by clicking the Book Package button below.
lt_LT: Gavus paketų užsakymus, jie bus rodomi čia. Taip pat galite pradėti spausdami žemiau esantį mygtuką „Užsisakyti paketą“.

en: Once you start adding locations, they will appear here. You can also get started by clicking the Add button below.
lt_LT: Kai pradėsite pridėti vietoves, jos bus rodomos čia. Taip pat galite pradėti spausdami mygtuką „Pridėti“ žemiau.

en: Once you start receiving bookings, invoices will be displayed here.
lt_LT: Kai pradėsite gauti užsakymus, sąskaitos faktūros bus rodomos čia.

en: Once you start receiving bookings, transactions will be displayed here.
lt_LT: Kai pradėsite gauti užsakymus, sandoriai bus rodomi čia.

en: Once you start receiving bookings, your customers will be displayed here. You can also get started by clicking the Add or Import button below.
lt_LT: Kai pradėsite gauti užsakymus, jūsų klientai bus rodomi čia. Taip pat galite pradėti spausdami mygtuką „Pridėti“ arba „Importuoti“ apačioje.

en: One booking can have multiple attendees/spots in it.
lt_LT: Viename užsakyme gali būti keli dalyviai/vietos.

en: One of the phone numbers provided is invalid.
lt_LT: Vienas iš įvestų telefono numerių yra neteisingas.

en: One spot is equal to one attendee.
lt_LT: Viena vieta lygi vienam dalyviui.

en: Online
lt_LT: Internete

en: Online meetings
lt_LT: Internetiniai susitikimai

en: Only templates in the default language will be displayed in the back-end. If a template doesn’t exist in the customer’s language, the default language version will be sent instead.
lt_LT: Back-end sistemoje bus rodomi tik numatytosios kalbos šablonai. Jei šablono nėra kliento kalba, bus siunčiama numatytosios kalbos versija.

en: Open
lt_LT: Atidaryti

en: Open Event
lt_LT: Atviras renginys

en: Open following
lt_LT: Atidaryti šį failą

en: Open side menu
lt_LT: Atidaryti šoninį meniu

en: Opened
lt_LT: Atidaryta

en: Opens at
lt_LT: Atidaryti

en: Opens on
lt_LT: Atidaro

en: Opens on:
lt_LT: Atidaro:

en: Option {number}
lt_LT: Pasirinkimas {number}

en: Options
lt_LT: Parinktys

en: Options:
lt_LT: Parinktys:

en: Or
lt_LT: Arba

en: Or enter details below
lt_LT: Arba įveskite duomenis žemiau

en: Or pay with card
lt_LT: Arba sumokėkite kortele

en: Order
lt_LT: Užsakymas

en: Order creation
lt_LT: Užsakymo sukūrimas

en: Order update
lt_LT: Užsakymo atnaujinimas

en: Organizer
lt_LT: Organizatorius

en: Organizers
lt_LT: Organizatoriai

en: Other
lt_LT: Kita

en: Outline
lt_LT: Apibendrinimas

en: Outlook Calendar
lt_LT: „Outlook“ kalendorius

en: Outlook Calendar & Microsoft Teams
lt_LT: „Outlook“ kalendorius ir „Microsoft Teams“

en: Outlook Calendar WP hooks
lt_LT: „Outlook“ kalendoriaus WP kabliai

en: Outlook Calendar setup
lt_LT: „Outlook“ kalendoriaus nustatymas

en: Outlook Mailer
lt_LT: „Outlook“ pašto programa

en: Outlook Mailer is not fully configured. Please complete the account setup in the Outlook Integration settings.
lt_LT: „Outlook Mailer“ nėra visiškai sukonfigūruotas. Užbaigti paskyros nustatymus „Outlook“ integracijos nustatymuose.

en: Outside of working hours
lt_LT: Ne darbo valandomis

en: Overridden by employee
lt_LT: Pakeista darbuotojo

en: Overview
lt_LT: Apžvalga

en: Overwrite Records
lt_LT: Perrašyti įrašus

en: PAYMENT METHOD
lt_LT: MOKĖJIMO BŪDAS

en: PHP Mail
lt_LT: PHP paštas

en: Package
lt_LT: Rezervacija išsaugota

en: Package Asc
lt_LT: Paketas Asc

en: Package Canceled
lt_LT: Paketas atšauktas

en: Package Desc
lt_LT: Paketo aprašymas

en: Package ID
lt_LT: Paketo ID

en: Package Info
lt_LT: Paketo informacija

en: Package Selection
lt_LT: Paketo pasirinkimas

en: Package appointment has been updated.
lt_LT: Paketas „appointment“ buvo atnaujintas.

en: Package appointments
lt_LT: Paketas „susitikimai“

en: Package appointments details
lt_LT: Paketo susitikimų detalės

en: Package badge
lt_LT: Paketo ženklelis

en: Package booking details
lt_LT: Paketo užsakymo detalės

en: Package booking has been created.
lt_LT: Paketas užsakytas.

en: Package booking has been deleted.
lt_LT: Paketo užsakymas buvo ištrintas.

en: Package booking has been updated.
lt_LT: Paketo užsakymas buvo atnaujintas.

en: Package booking is not available for this time slot.
lt_LT: Šiuo laiku paketų užsakymas nėra galimas.

en: Package canceled
lt_LT: Paketas atšauktas

en: Package capacity
lt_LT: Paketo talpa

en: Package category
lt_LT: Paketo kategorija

en: Package count
lt_LT: Paketų skaičius

en: Package deal
lt_LT: Paketas

en: Package deposit
lt_LT: Paketo indėlis

en: Package description
lt_LT: Paketo aprašymas

en: Package details
lt_LT: Paketo informacija

en: Package duration
lt_LT: Trukmė

en: Package filter
lt_LT: Paketo filtras

en: Package has been created.
lt_LT: Paketas sukurtas.

en: Package has been deleted.
lt_LT: Paketas buvo ištrintas.

en: Package has been hidden.
lt_LT: Paketas buvo paslėptas.

en: Package has been updated.
lt_LT: Paketas buvo atnaujintas.

en: Package includes
lt_LT: Paketas apima

en: Package info
lt_LT: Paketo informacija

en: Package is now visible.
lt_LT: Paketas dabar matomas.

en: Package location
lt_LT: Paketo vieta

en: Package management
lt_LT: Paketų valdymas

en: Package name
lt_LT: Paketo pavadinimas

en: Package overview
lt_LT: Paketo apžvalga

en: Package price
lt_LT: Paketo kaina

en: Package price:
lt_LT: Paketo kaina:

en: Package purchased
lt_LT: Įsigytas paketas

en: Package rules and description
lt_LT: Paketo taisyklės ir aprašymas

en: Package selection
lt_LT: Paketo pasirinkimas

en: Package services list
lt_LT: Paketų paslaugų sąrašas

en: Package:
lt_LT: Rezervacija išsaugota

en: Packages
lt_LT: Maksimalus vietų skaičius yra

en: Packages appointments
lt_LT: Paketai susitikimai

en: Packages block
lt_LT: Paketų blokas

en: Packages have been reordered.
lt_LT: Paketai buvo perrūšiuoti.

en: Packages overview
lt_LT: Pakuočių apžvalga

en: Packages popup
lt_LT: Paketų iššokantis langas

en: Page
lt_LT: Puslapis

en: Page card
lt_LT: Puslapio kortelė

en: Page content
lt_LT: Puslapio turinys

en: Page header
lt_LT: Puslapio antraštė

en: Page messages
lt_LT: Puslapio pranešimai

en: Page scroll
lt_LT: Puslapio slinktis

en: Paid
lt_LT: Apmokėta

en: Paid deposit
lt_LT: Sumokėtas užstatas

en: Paid remaining amount
lt_LT: Sumokėta likusi suma

en: Panel & access permissions
lt_LT: Skydelis ir prieigos leidimai

en: Panel Button Type
lt_LT: Skydelio mygtuko tipas

en: Panel access
lt_LT: Prieiga prie skydelio

en: Panel recovery
lt_LT: Panelių atkūrimas

en: Panel subtab name
lt_LT: Skydelio pakartotinio skirtuko pavadinimas

en: Paragraph
lt_LT: Pastraipa

en: Partially Paid
lt_LT: Iš dalies apmokėta

en: Partially Refunded
lt_LT: Iš dalies grąžinta

en: Partially paid
lt_LT: Iš dalies apmokėta

en: Parts
lt_LT: Dalys

en: Password
lt_LT: Slaptažodis

en: Password Updated!
lt_LT: Slaptažodis

en: Password changed successfully
lt_LT: Slaptažodis pakeistas sėkmingai

en: Password has been changed
lt_LT: Slaptažodis pakeistas

en: Password is set
lt_LT: Slaptažodis nustatytas

en: Password must be longer than 3 characters
lt_LT: Slaptažodis turi būti ilgesnis nei 3 simboliai

en: Password reset link has been sent to your email.
lt_LT: Slaptažodžio atkūrimo nuoroda buvo išsiųsta į jūsų el. paštą.

en: Passwords do not match
lt_LT: Slaptažodžiai nesutampa

en: Passwords don't match.
lt_LT: Slaptažodžiai nesutampa.

en: Past events
lt_LT: Įvykę renginiai

en: Paste the secret key you received after creating your API key pair in Google reCAPTCHA.
lt_LT: Įklijuokite slaptą raktą, kurį gavote po API raktų poros sukūrimo „Google reCAPTCHA“.

en: Paste the site key you received after generating your API key pair in Google reCAPTCHA.
lt_LT: Įklijuokite svetainės raktą, kurį gavote po API raktų poros sukūrimo „Google reCAPTCHA“.

en: Pay
lt_LT: Diena

en: Pay for all appointments at once
lt_LT: Apmokėkite už visus susitikimus iš karto

en: Pay now
lt_LT: Sumokėti dabar

en: Pay only for the first appointment
lt_LT: Mokėkite tik už pirmąjį vizitą

en: Pay with payment link
lt_LT: Apmokėti naudojant mokėjimo nuorodą

en: PayPal payment link
lt_LT: PayPal mokėjimo nuoroda

en: Payee email
lt_LT: Darbuotojo el. paštas

en: Paying later
lt_LT: Mokėjimas vėliau

en: Paying now
lt_LT: Mokėti dabar

en: Payment
lt_LT: Mokėjimas

en: Payment History
lt_LT: Mokėjimų istorija

en: Payment ID
lt_LT: Mokėjimo ID

en: Payment Method
lt_LT: Mokėjimo metodas

en: Payment Method:
lt_LT: Mokėjimo metodas:

en: Payment Status
lt_LT: Mokėjimo būsena

en: Payment Type:
lt_LT: Mokėjimo tipas:

en: Payment amount
lt_LT: Mokėjimo suma

en: Payment created
lt_LT: Mokėjimo data

en: Payment currency
lt_LT: Mokėjimo valiuta

en: Payment date
lt_LT: Mokėjimo data

en: Payment details
lt_LT: Mokėjimo duomenys

en: Payment due amount
lt_LT: Mokėtina suma

en: Payment error
lt_LT: Mokėjimo klaida

en: Payment history
lt_LT: Mokėjimų istorija

en: Payment link for Barion
lt_LT: Mokėjimų istorija

en: Payment method
lt_LT: Mokėjimo būdas

en: Payment method:
lt_LT: Mokėjimo būdas:

en: Payment methods
lt_LT: Mokėjimo būdai

en: Payment protected by policy and powered by
lt_LT: Mokėjimas apsaugotas politika ir palaikomas

en: Payment segment
lt_LT: Mokėjimo segmentas

en: Payment status
lt_LT: Mokėjimo būsena

en: Payment summary
lt_LT: Mokėjimo santrauka

en: Payment type
lt_LT: Mokėjimo tipas

en: Payment type, deposit payment...
lt_LT: Mokėjimo tipas, užstatas...

en: Payment was canceled.
lt_LT: Mokėjimas buvo atšauktas.

en: Payments
lt_LT: Mokėjimai

en: Pending
lt_LT: Laukiantis

en: Pending appointments
lt_LT: Laukiami susitikimai

en: Pending payment
lt_LT: Laukiama mokėjimo

en: People
lt_LT: Žmonės

en: People counting logic
lt_LT: Žmonių skaičiavimo logika

en: Per Location
lt_LT: Pagal vietą

en: Per Service
lt_LT: Pagal paslaugą

en: Per customer
lt_LT: Pagal klientą

en: Percentage
lt_LT: Procentas

en: Percentage amount
lt_LT: Procentinė suma

en: Percentage deposit will be calculated on the total booking price<br>and fixed amount can be multiplied by the number of people or stay fixed on the total booking price.
lt_LT: Procentinis užstatas bus apskaičiuojamas nuo bendros užsakymo kainos<br>, o fiksuota suma gali būti dauginama iš žmonių skaičiaus arba likti fiksuota nuo bendros užsakymo kainos.

en: Percentage of Load
lt_LT: Užimtumo procentas

en: Period
lt_LT: Laikotarpis

en: Period available for booking in advance
lt_LT: Iš anksto užsakyti galima laikotarpis

en: Periods
lt_LT: Kropelės

en: Permanent access token
lt_LT: Nuolatinis prieigos žetonas

en: Person
lt_LT: Asmuo

en: Personal Information
lt_LT: Kliento el. paštas

en: Personal information
lt_LT: Asmeninė informacija

en: Phone
lt_LT: Telefonas

en: Phone Number
lt_LT: Įveskite teisingą telefono numerį

en: Phone already exists with different name. Please check your name.
lt_LT: Šis telefono numeris jau susietas su kitu asmeniu. Patikrinkite savo vardą.

en: Phone number
lt_LT: Telefono numeris

en: Phone number ID
lt_LT: Telefono numerio ID

en: Phone number copied to clipboard.
lt_LT: Telefono numeris nukopijuotas į iškarpinę.

en: Phone number must include a country code.
lt_LT: Telefono numeris turi būti nurodytas su šalies kodu.

en: Phone:
lt_LT: Telefonas:

en: Pick a date or range
lt_LT: Pasirinkite datą arba laikotarpį

en: Pick a year
lt_LT: Pasirinkite metus

en: Pick date & time
lt_LT: Pasirinkite dieną ir laiką:

en: Pick date & time:
lt_LT: Pasirinkite dieną ir laiką:

en: Pin icon
lt_LT: Prisegti piktogramą

en: Pixel ID
lt_LT: Pikselių ID

en: Placeholder
lt_LT: SMS kintamieji

en: Placeholder Color
lt_LT: SMS kintamieji

en: Placeholder copied to clipboard.
lt_LT: Vietos laikiklis nukopijuotas į iškarpinę.

en: Placeholder text
lt_LT: Laikinasis tekstas

en: Placeholders
lt_LT: </> El. pašto kintamieji

en: Places API (New) is required but not enabled. Please enable it in Google Cloud Console.
lt_LT: Reikalingas „Places API“ (naujas), bet jis neįjungtas. Įjunkite jį „Google Cloud Console“.

en: Plain
lt_LT: Paprastas

en: Plans
lt_LT: Planai

en: Please Wait
lt_LT: Palaukite…

en: Please add period
lt_LT: Pridėkite tašką sakinio pabaigoje.

en: Please cancel the event first before deleting it.
lt_LT: Prieš ištrindami renginį, pirmiausia jį atšaukite.

en: Please check your .csv file and try again.
lt_LT: Patikrinkite savo .csv failą ir bandykite dar kartą.

en: Please choose appointment date
lt_LT: Prašome pasirinkti susitikimo datą

en: Please choose appointment time
lt_LT: Prašome pasirinkti susitikimo laiką

en: Please confirm you are not a robot
lt_LT: Patvirtinkite, kad nesate robotas

en: Please delete this appointment. It cannot be edited due to a conflict with the associated account.
lt_LT: Ištrinkite šį susitikimą. Dėl konflikto su susijusia paskyra jo negalima redaguoti.

en: Please ensure that services and employees are created and that services are assigned to employees.
lt_LT: Įsitikinkite, kad paslaugos ir darbuotojai yra sukurti ir kad paslaugos yra priskirtos darbuotojams.

en: Please enter Mailgun API key
lt_LT: Įveskite „Mailgun“ API raktą

en: Please enter Mailgun Domain
lt_LT: Įveskite „Mailgun“ domeną

en: Please enter SMTP host
lt_LT: Įveskite SMTP hostą

en: Please enter SMTP password
lt_LT: Įveskite SMTP slaptažodį

en: Please enter SMTP port
lt_LT: Įveskite SMTP prievadą

en: Please enter SMTP username
lt_LT: Įveskite SMTP vartotojo vardą

en: Please enter a code.
lt_LT: Įveskite kodą.

en: Please enter a content.
lt_LT: Įveskite turinį.

en: Please enter a first name.
lt_LT: Įveskite vardą.

en: Please enter a last name
lt_LT: Įveskite pavardę

en: Please enter a live publishable key.
lt_LT: Įveskite galiojantį skelbiamą raktą.

en: Please enter a live secret key.
lt_LT: Įveskite gyvą slaptą raktą.

en: Please enter a name.
lt_LT: Įveskite vardą.

en: Please enter a new password again.
lt_LT: Įveskite naują slaptažodį dar kartą.

en: Please enter a new password.
lt_LT: Įveskite naują slaptažodį.

en: Please enter a notification name.
lt_LT: Įveskite pranešimo pavadinimą.

en: Please enter a password.
lt_LT: Įveskite slaptažodį.

en: Please enter a recipient email.
lt_LT: Įveskite gavėjo el. pašto adresą.

en: Please enter a recipient phone.
lt_LT: Įveskite gavėjo telefono numerį.

en: Please enter a sender email.
lt_LT: Įveskite siuntėjo el. pašto adresą.

en: Please enter a sender name.
lt_LT: Įveskite siuntėjo vardą.

en: Please enter a subject.
lt_LT: Įveskite temą.

en: Please enter a tax amount.
lt_LT: Įveskite mokesčio sumą.

en: Please enter a test publishable key.
lt_LT: Įveskite bandomąjį skelbiamą raktą.

en: Please enter a test secret key.
lt_LT: Įveskite bandomąjį slaptą raktą.

en: Please enter a ticket code.
lt_LT: Įveskite bilieto kodą.

en: Please enter a ticket name.
lt_LT: Įveskite bilieto pavadinimą.

en: Please enter a valid URL with protocol (http:// or https://).
lt_LT: Įveskite galiojantį URL adresą su protokolu (http:// arba https://).

en: Please enter a valid email address
lt_LT: Įveskite veikiantį el. pašto adresą

en: Please enter a valid email address.
lt_LT: Įveskite galiojantį el. pašto adresą.

en: Please enter a valid phone number.
lt_LT: Įveskite galiojantį telefono numerį.

en: Please enter an email.
lt_LT: Įveskite el. pašto adresą.

en: Please enter an event.
lt_LT: Įveskite renginį.

en: Please enter appointment date...
lt_LT: Įveskite pageidaujamą datą…

en: Please enter coupon
lt_LT: Įveskite nuolaidos kupono kodą

en: Please enter current password
lt_LT: Įveskite dabartinį slaptažodį

en: Please enter date
lt_LT: Įveskite datą

en: Please enter date of birth
lt_LT: Įveskite datą

en: Please enter email
lt_LT: Įveskite el. paštą

en: Please enter email or username
lt_LT: Įveskite savo vardą

en: Please enter end time
lt_LT: Įveskite pabaigos laiką

en: Please enter first name
lt_LT: Įveskite savo vardą

en: Please enter last name
lt_LT: Įveskite savo pavardę

en: Please enter live API Key
lt_LT: Įveskite aktyvų API raktą

en: Please enter live POSKey
lt_LT: Įveskite kainą

en: Please enter live client ID
lt_LT: Įveskite gyvo kliento ID

en: Please enter live key ID
lt_LT: Įveskite gyvą raktą ID

en: Please enter live key secret
lt_LT: Įveskite gyvą raktą

en: Please enter live secret
lt_LT: Įveskite slaptažodį

en: Please enter name
lt_LT: Įveskite pavadinimą

en: Please enter new password
lt_LT: Įveskite naują slaptažodį

en: Please enter new password again
lt_LT: Pakartotinai įveskite slaptažodį

en: Please enter password
lt_LT: Įveskite slaptažodį

en: Please enter payee email
lt_LT: Įveskite el. paštą

en: Please enter phone
lt_LT: Įveskite telefono numerį

en: Please enter phone number
lt_LT: Įveskite telefono numerį

en: Please enter sandbox POSKey
lt_LT: Įveskite pabaigos laiką

en: Please enter start time
lt_LT: Įveskite pradžios laiką

en: Please enter tax rate name.
lt_LT: Įveskite mokesčio tarifo pavadinimą.

en: Please enter test API Key
lt_LT: Įveskite bandomąjį API raktą

en: Please enter test client ID
lt_LT: Įveskite bandomąjį kliento ID

en: Please enter test key ID
lt_LT: Įveskite bandomojo rakto ID

en: Please enter test key secret
lt_LT: Įveskite bandomąjį raktą

en: Please enter test secret
lt_LT: Įveskite bandomąjį slaptažodį

en: Please enter waiting list capacity
lt_LT: Įveskite laukiančiųjų sąrašo talpą

en: Please fill in your address.
lt_LT: Įrašykite savo adresą.

en: Please log in to Square
lt_LT: Prisijunkite prie Square

en: Please map corresponding data to columns:
lt_LT: Atitinkamus duomenis susiekite su stulpeliais:

en: Please note: For this option to work you need to add new payment link placeholders to the message templates
lt_LT: Atkreipkite dėmesį: kad ši parinktis veiktų, turite pridėti naujus mokėjimo nuorodų vietos laikiklius į pranešimų šablonus.

en: Please refine your search criteria
lt_LT: Pakeiskite paieškos parametrus

en: Please select
lt_LT: Pasirinkite

en: Please select a category.
lt_LT: Prašome pasirinkti kategoriją.

en: Please select a closing date.
lt_LT: Prašome pasirinkti uždarymo datą.

en: Please select a closing time.
lt_LT: Prašome pasirinkti uždarymo laiką.

en: Please select a color.
lt_LT: Prašome pasirinkti spalvą.

en: Please select a customer.
lt_LT: Prašome pasirinkti klientą.

en: Please select a date range that is within the period range.
lt_LT: Prašome pasirinkti datų intervalą, kuris yra laikotarpio ribose.

en: Please select a date range.
lt_LT: Prašome pasirinkti datų intervalą.

en: Please select a date.
lt_LT: Prašome pasirinkti datą.

en: Please select a duration.
lt_LT: Prašome pasirinkti trukmę.

en: Please select a location
lt_LT: Prašome pasirinkti vietą

en: Please select a location.
lt_LT: Prašome pasirinkti vietą.

en: Please select a package.
lt_LT: Prašome pasirinkti paketą.

en: Please select a service.
lt_LT: Prašome pasirinkti paslaugą.

en: Please select a start time.
lt_LT: Prašome pasirinkti pradžios laiką.

en: Please select a time.
lt_LT: Prašome pasirinkti laiką.

en: Please select a type.
lt_LT: Prašome pasirinkti tipą.

en: Please select an action.
lt_LT: Prašome pasirinkti veiksmą.

en: Please select an attendee.
lt_LT: Prašome pasirinkti dalyvius.

en: Please select an email template.
lt_LT: Prašome pasirinkti el. laiško šabloną.

en: Please select an employee.
lt_LT: Prašome pasirinkti darbuotoją.

en: Please select an end date.
lt_LT: Prašome pasirinkti pabaigos datą.

en: Please select an end time.
lt_LT: Prašome pasirinkti pabaigos laiką.

en: Please select an event.
lt_LT: Prašome pasirinkti renginį.

en: Please select an opening date.
lt_LT: Prašome pasirinkti atidarymo datą.

en: Please select an opening time.
lt_LT: Prašome pasirinkti atidarymo laiką.

en: Please select an option.
lt_LT: Prašome pasirinkti vieną iš variantų.

en: Please select at least one customer
lt_LT: Pasirinkite bent vieną klientą

en: Please select at least one employee.
lt_LT: Prašome pasirinkti bent vieną darbuotoją.

en: Please select at least one service.
lt_LT: Prašome pasirinkti bent vieną paslaugą.

en: Please select customer
lt_LT: Prašome pasirinkti klientą

en: Please select date
lt_LT: Pasirinkite dieną

en: Please select employee
lt_LT: Pasirinkite darbuotoją

en: Please select location
lt_LT: Pasirinkite vietą

en: Please select package:
lt_LT: Prašome pasirinkti paketą:

en: Please select repeat interval
lt_LT: Prašome pasirinkti kartojimo intervalą

en: Please select repeat period
lt_LT: Prašome pasirinkti kartojimo periodą

en: Please select service
lt_LT: Pasirinkite paslaugą

en: Please select the extra:
lt_LT: Prašome pasirinkti papildomą:

en: Please select time
lt_LT: Pasirinkite laiką

en: Please upload the file
lt_LT: Prašome įkelti failą

en: Please use a different email or phone number to complete the booking.
lt_LT: Norėdami užbaigti rezervaciją, naudokite kitą el. paštą arba telefono numerį.

en: Please use the built-in Elementor shortcode widget instead of Amelia widget when adding Amelia to a popup
lt_LT: Pridėdami Amelia į iškylančią langą, naudokite įdiegtą Elementor trumpojo kodo valdiklį, o ne Amelia valdiklį.

en: Plugin Activation Error
lt_LT: Įskiepio aktyvavimo klaida

en: Plugin has been activated
lt_LT: Įskiepis aktyvuotas

en: Plugin has been deactivated
lt_LT: Įskiepis buvo išjungtas

en: Popup Blocker is enabled! To add your appointment to your calendar, please allow popups and add this site to your exception list.
lt_LT: Įjungtas iškylančių langų blokavimas! Norėdami įtraukti susitikimą į kalendorių, leiskite iškylančius langus ir įtraukite šią svetainę į išimčių sąrašą.

en: Popup Heading
lt_LT: Laukiantis

en: Popup buttons
lt_LT: Iššokantys mygtukai

en: Popup title
lt_LT: Iššokantis langas pavadinimas

en: Preload entities when page loads
lt_LT: Iš anksto įkelti elementus, kai puslapis įkeliama

en: Prepared
lt_LT: Parengta

en: Preselect Booking Parameters
lt_LT: Iš anksto pasirinkite užsakymo parametrus

en: Preselect Current Date
lt_LT: Iš anksto pasirinkti dabartinę datą

en: Preselect the “Subscribe” checkbox
lt_LT: Iš anksto pažymėkite žymės langelį „Prenumeruoti“

en: Preset Colors
lt_LT: Iš anksto nustatyti spalvų nustatymai

en: Prevent bookings during times marked as busy in the employee's Google Calendar.
lt_LT: Neleiskite užsakymų darbuotojo „Google“ kalendoriuje pažymėtuose užimtuose laikuose.

en: Prevent scheduling conflicts with real-time calendar syncing for every employee.
lt_LT: Užkirsti kelią tvarkaraščių konfliktams, sinchronizuojant kiekvieno darbuotojo kalendorių realiuoju laiku.

en: Preview
lt_LT: Peržiūra

en: Preview Invoice
lt_LT: Sąskaitos faktūros peržiūra

en: Preview invoice
lt_LT: Sąskaitos faktūros peržiūra

en: Previous range
lt_LT: Ankstesnis diapazonas

en: Price
lt_LT: Kaina

en: Price Asc
lt_LT: Kaina Asc

en: Price Ascending
lt_LT: Kaina (didėjimo tvarka)

en: Price Desc
lt_LT: Kaina Aprašymas

en: Price Descending
lt_LT: Kaina (mažėjimo tvarka)

en: Price indicators
lt_LT: Kainų rodikliai

en: Price number of decimals
lt_LT: Kaina su dešimtainiais skaičiais

en: Price per Spot
lt_LT: Kaina už vietą

en: Price separator
lt_LT: Kainos skyriklis

en: Price symbol position
lt_LT: Kainos simbolio padėtis

en: Price type
lt_LT: Kainos tipas

en: Price:
lt_LT: Kaina:

en: Pricing
lt_LT: Kainos

en: Pricing & duration
lt_LT: Kaina ir trukmė

en: Pricing by Date range
lt_LT: Kainos pagal datų intervalą

en: Pricing by date & time
lt_LT: Kainos pagal datą ir laiką

en: Pricing by date range
lt_LT: Kainos pagal datų intervalą

en: Pricing by duration
lt_LT: Kainos pagal trukmę

en: Pricing by number of people
lt_LT: Kainos pagal žmonių skaičių

en: Pricing by the number of people
lt_LT: Kainos pagal žmonių skaičių

en: Primary
lt_LT: Pirminis

en: Primary Button Type
lt_LT: Pagrindinis mygtuko tipas

en: Primary Gradient
lt_LT: Pirminis gradientas

en: Primary and state colors
lt_LT: Pagrindinės ir valstybinės spalvos

en: Primary button style
lt_LT: Pagrindinis mygtuko stilius

en: Primary color
lt_LT: Pagrindinė spalva

en: Primary text
lt_LT: Pirminis tekstas

en: Process payments easily with Square.
lt_LT: Lengvai tvarkykite mokėjimus su „Square“.

en: Processing
lt_LT: Apdorojimas

en: Profile
lt_LT: Paskyra

en: Profile data updated successfully
lt_LT: Profilio duomenys sėkmingai atnaujinti

en: Profile deleted
lt_LT: Profilis ištrintas

en: Profile has been updated
lt_LT: Profilis atnaujintas

en: Property name
lt_LT: Savybės pavadinimas

en: Property value
lt_LT: Savybės vertė

en: Protect your booking system from bots by integrating reCAPTCHA keys.
lt_LT: Apsaugokite savo užsakymų sistemą nuo botų, integruodami reCAPTCHA raktus.

en: Provide a simplified, guided booking experience on your website. Customize the design and labels to improve usability and align with your business needs.
lt_LT: Savo svetainėje suteikite supaprastintą, vedamą užsakymo patirtį. Pritaikykite dizainą ir etiketes, kad pagerintumėte naudojimąsi ir suderintumėte su savo verslo poreikiais.

en: Publish
lt_LT: Publikuoti

en: Publish Form
lt_LT: Publikavimo forma

en: Purchase code
lt_LT: Pirkimo kodas

en: Purchase is canceled
lt_LT: Pirkimas atšauktas

en: Purchased
lt_LT: Įsigyta

en: Qty
lt_LT: Kiekis:

en: Qty:
lt_LT: Kiekis:

en: Quantity
lt_LT: Max kiekis

en: Quantity Asc
lt_LT: Kiekis Asc

en: Quantity Desc
lt_LT: Kiekis Aprašymas

en: Quantity is shared
lt_LT: Kiekis yra bendras

en: Quantity per location
lt_LT: Kiekis pagal vietą

en: Quantity per service
lt_LT: Kiekis pagal paslaugą

en: Queued
lt_LT: Eilėje

en: Quickly download all appointment details from the Bookings page, making reporting, analysis, and record-keeping simple and efficient.
lt_LT: Greitai atsisiųskite visą informaciją apie susitikimus iš puslapio „Užsakymai“, kad ataskaitų rengimas, analizė ir įrašų tvarkymas būtų paprastas ir efektyvus.

en: Quickly download all event booking details from the Event Bookings page, making reporting, analysis, and record-keeping simple and efficient.
lt_LT: Greitai atsisiųskite visą renginių rezervacijų informaciją iš puslapio „Renginių rezervacijos“, kad ataskaitų rengimas, analizė ir įrašų saugojimas būtų paprasti ir efektyvūs.

en: Radio button
lt_LT: Radijo mygtukas

en: Random
lt_LT: Atsitiktinis

en: Rate
lt_LT: Vertinti

en: Razorpay payment link
lt_LT: Razorpay mokėjimo nuoroda

en: Re-type New Password
lt_LT: Įveskite naują slaptažodį dar kartą

en: Re-type new password
lt_LT: Įveskite naują slaptažodį dar kartą

en: Read more
lt_LT: Plačiau

en: Recharge
lt_LT: Papildyti

en: Recharge balance
lt_LT: Papildykite balansą

en: Recipient email
lt_LT: Gavėjo el. paštas

en: Recipient phone
lt_LT: Gavėjo telefonas

en: Recurrence
lt_LT: Pasikartojimas

en: Recurrences
lt_LT: Pasikartojimai

en: Recurring
lt_LT: Ateinančios rezervacijos

en: Recurring Appointment
lt_LT: Ateinančios rezervacijos

en: Recurring Appointments
lt_LT: Laukiančios patvirtinimo rezervacijos

en: Recurring Appointments:
lt_LT: Laukiančios patvirtinimo rezervacijos

en: Recurring Summary
lt_LT: Pasikartojantis santrauka

en: Recurring appointment
lt_LT: Pasikartojantis susitikimas

en: Recurring appointment payment
lt_LT: Pasikartojančių susitikimų mokėjimas

en: Recurring appointments
lt_LT: Pasikartojantys susitikimai

en: Recurring appointments details
lt_LT: Ateinančios rezervacijos

en: Recurring appointments setup
lt_LT: Pasikartojančių susitikimų nustatymas

en: Recurring appointments:
lt_LT: Pasikartojantys susitikimai:

en: Recurring events
lt_LT: Pasikartojantys įvykiai

en: Recurring notification
lt_LT: Pasikartojantis pranešimas

en: Recurring popup
lt_LT: Pasikartojantis iškylantis langas

en: Recurring summary
lt_LT: Pasikartojantis santrauka

en: Red
lt_LT: Raudona

en: Redirect
lt_LT: Peradresuoti

en: Redirect URI
lt_LT: Peradresavimo URI

en: Redirect URL (denied)
lt_LT: Peradresavimo URL (atmestas)

en: Redirect URL After Booking
lt_LT: Peradresavimo URL po užsakymo

en: Redirect URL after Payment
lt_LT: Peradresuoti URL po apmokėjimo

en: Redirect URL after booking
lt_LT: Peradresuoti URL po užsakymo

en: Redirect URL after payment
lt_LT: Peradresuoti URL po apmokėjimo

en: Redirect URL for successfully approved booking
lt_LT: Peradresavimo URL sėkmingai patvirtintam užsakymui

en: Redirect URL for successfully rejected booking
lt_LT: Peradresavimo URL sėkmingai atmestam užsakymui

en: Redirect URL for unsuccessfully approved booking
lt_LT: Nesėkmingai patvirtinto užsakymo nukreipimo URL

en: Redirect URL for unsuccessfully rejected booking
lt_LT: Peradresavimo URL, jei užsakymas buvo atmestas

en: Redirect URLs
lt_LT: Peradresavimo URL

en: Redirect page
lt_LT: Peradresuoti puslapį

en: Reduce no-shows with timely reminders sent automatically
lt_LT: Sumažinkite neatvykusiųjų skaičių, laiku siųsdami automatinius priminimus

en: Reflect On
lt_LT: Pritaikyti

en: Refund
lt_LT: Grąžinimas

en: Refund Transaction
lt_LT: Grąžinimo sandoris

en: Refunded
lt_LT: Grąžinta

en: Registration, Telephone Number, Email
lt_LT: Registracija, telefono numeris, el. paštas

en: Reject appointment link
lt_LT: Atsisakyti susitikimo nuoroda

en: Rejected
lt_LT: Atmesta

en: Remaining Amount:
lt_LT: Likusi suma:

en: Remaining of total amount will be paid on site.
lt_LT: Likusi suma bus sumokėta vietoje.

en: Remind me when my SMS balance is low
lt_LT: Priminti, kai mano SMS balansas bus mažas

en: Remove Apple Calendar event slots
lt_LT: Pašalinti Apple Calendar įvykių laiko tarpus

en: Remove Attendee
lt_LT: Pašalinti dalyvius

en: Remove Google Calendar busy slots
lt_LT: Pašalinti užimtus „Google“ kalendoriaus laiko tarpus

en: Remove Outlook Calendar busy slots
lt_LT: Pašalinti užimtus laiko tarpus iš „Outlook“ kalendoriaus

en: Reorder Packages
lt_LT: Perrūšiuoti paketus

en: Reorder Services
lt_LT: Perrūšiuoti paslaugas

en: Reorder on website
lt_LT: Perrūšiuoti svetainėje

en: Reordering packages affects how they are displayed on the website.
lt_LT: Paketų pertvarkymas turi įtakos jų rodymui svetainėje.

en: Reordering services affects how they are displayed on the website.
lt_LT: Paslaugų pertvarkymas turi įtakos jų rodymui svetainėje.

en: Repeat
lt_LT: Pakartoti

en: Repeat Appointment
lt_LT: Pakartotinis susitikimas

en: Repeat Event
lt_LT: Pakartotinis renginys

en: Repeat Every Year
lt_LT: Kartoti kasmet

en: Repeat Yearly
lt_LT: Kartoti kasmet

en: Repeat appointment
lt_LT: Pakartotinis susitikimas

en: Repeat event
lt_LT: Pakartoti įvykį

en: Repeat every
lt_LT: Kartoti kasmet

en: Repeat every year
lt_LT: Kartoti kasmet

en: Repeat new password
lt_LT: Pakartokite naują slaptažodį

en: Repeat on
lt_LT: Kartoti kasmet

en: Repeat this appointment
lt_LT: Pasirinkite susitikimo laiką

en: Repeat yearly
lt_LT: Kartoti kasmet

en: Repeat:
lt_LT: Kartoti kasmet

en: Replace
lt_LT: Pakeisti

en: Reply-to email
lt_LT: Atsakymo el. paštas

en: Require password for login
lt_LT: Reikalauti slaptažodžio prisijungimui

en: Required
lt_LT: Privalomas

en: Required fields: <b>First Name</b> and <b>Last Name</b>.
lt_LT: Privalomi laukai: <b>Vardas</b> ir <b>Pavardė</b>.

en: Reschedule
lt_LT: Perplanuoti

en: Reschedule appointment
lt_LT: Perplanuoti susitikimą

en: Rescheduled
lt_LT: Perplanuota

en: Reset
lt_LT: Atstatyti

en: Reset Form
lt_LT: Atstatyti formą

en: Reset Password
lt_LT: Nustatyti naują slaptažodį

en: Reset form settings
lt_LT: Atkurti formos nustatymus

en: Reset password
lt_LT: Atkurti slaptažodį

en: Resource
lt_LT: Paslauga pašalinta

en: Resource Details
lt_LT: Išteklių detalės

en: Resource booking setup
lt_LT: Išteklių rezervavimo nustatymas

en: Resource has been added.
lt_LT: Išteklius pridėtas.

en: Resource has been deleted.
lt_LT: Išteklius buvo ištrintas.

en: Resource has been hidden.
lt_LT: Išteklius paslėptas.

en: Resource has been updated.
lt_LT: Išteklius atnaujintas.

en: Resource is now visible.
lt_LT: Išteklius dabar matomas.

en: Resources
lt_LT: Klientai ištrinti

en: Return to Home
lt_LT: Grįžti į pradinį puslapį

en: Returning
lt_LT: Sugrįžtantys

en: Revenue
lt_LT: Pajamos

en: Ribbon
lt_LT: Juostelė

en: Role
lt_LT: Vaidmuo

en: Roles & permissions
lt_LT: Vaidmenys ir leidimai

en: Roles settings
lt_LT: Vaidmenų nustatymai

en: Round-robin
lt_LT: Apskritasis turnyras

en: Rules
lt_LT: Taisyklės

en: SMS History
lt_LT: SMS istorija

en: SMS Settings
lt_LT: SMS nustatymai

en: SMS balance
lt_LT: SMS balansas

en: SMS history
lt_LT: SMS istorija

en: SMTP Host
lt_LT: SMTP šeimininkas

en: SMTP Password
lt_LT: SMTP slaptažodis

en: SMTP Port
lt_LT: SMTP prievadas

en: SMTP Username
lt_LT: SMTP vartotojo vardas

en: SMTP credentials validation failed. Please check your settings.
lt_LT: SMTP prisijungimo duomenų patvirtinimas nepavyko. Patikrinkite savo nustatymus.

en: Same day
lt_LT: Tą pačią dieną

en: Sandbox mode
lt_LT: Sandbox režimas

en: Sandbox secret key (POSKey)
lt_LT: Sandbox slaptasis raktas (POSKey)

en: Sat
lt_LT: Šeštadienis

en: Saturday
lt_LT: Šeštadienis

en: Save
lt_LT: Išsaugoti

en: Save
lt_LT: Išsaugoti

en: Save Changes
lt_LT: Išsaugoti pakeitimus

en: Save Special Day
lt_LT: Išsaugoti spec. dieną

en: Save changes
lt_LT: Išsaugoti pakeitimus

en: Save time and reduce manual work with instant, auto-generated invoices
lt_LT: Taupykite laiką ir sumažinkite rankų darbo kiekį naudodami iš karto automatiškai sugeneruojamas sąskaitas faktūras.

en: Save time by automating repeating events instead of creating them manually
lt_LT: Sutaupykite laiko automatizuodami pasikartojančius įvykius, vietoj to, kad juos kurti rankiniu būdu.

en: Save time with fast, one-click appointment exports
lt_LT: Taupykite laiką greitai, vienu paspaudimu eksportuodami susitikimus

en: Save time with fast, one-click event booking exports
lt_LT: Sutaupykite laiko: greitas renginių rezervacijų eksportas vienu spustelėjimu

en: Save time with quick, hassle-free customer data exports
lt_LT: Taupykite laiką greitai ir be vargo eksportuodami klientų duomenis

en: Scan
lt_LT: Skenuoti

en: Scan E-Ticket
lt_LT: Pasirinkite paslaugą

en: Scan e-ticket
lt_LT: Skenuoti e. bilietą

en: Schedule
lt_LT: Rezervacija

en: Schedule setup required
lt_LT: Reikia nustatyti tvarkaraštį

en: Schedule:
lt_LT: Rezervacija

en: Scheduled
lt_LT: Planuota

en: Scheduled Before Appointment
lt_LT: Numatytas prieš susitikimą

en: Scheduled Before Event
lt_LT: Planuota prieš renginį

en: Scheduled notification
lt_LT: Planuojamas pranešimas

en: Scope
lt_LT: Apimtis

en: Scopes
lt_LT: Apimtis

en: Search
lt_LT: Ieškoti…

en: Search Coupons
lt_LT: Ieškoti kuponų

en: Search Filters
lt_LT: Paieškos filtrai

en: Search Input Field
lt_LT: Darbuotojo el. paštas

en: Search Resources
lt_LT: Ieškoti išteklių

en: Search Results
lt_LT: Paieškos rezultatai

en: Search Taxes
lt_LT: Paieškos filtrai

en: Search attendees
lt_LT: Ieškoti dalyvių

en: Search booked appointments
lt_LT: Ieškoti užsakytų susitikimų

en: Search bookings
lt_LT: Ieškoti užsakymų

en: Search customers
lt_LT: Ieškoti klientų

en: Search employees
lt_LT: Ieškoti darbuotojų

en: Search events
lt_LT: Ieškoti įvykių

en: Search extras
lt_LT: Paieškos papildiniai

en: Search features
lt_LT: Paieškos funkcijos

en: Search for Events
lt_LT: Paieškos rezultatai

en: Search for events
lt_LT: Ieškoti renginių

en: Search integrations
lt_LT: Paieškos integracijos

en: Search invoices
lt_LT: Ieškoti sąskaitų faktūrų

en: Search locations
lt_LT: Paieškos vietos

en: Search notifications
lt_LT: Paieškos pranešimai

en: Search packages
lt_LT: Ieškoti paketų

en: Search services
lt_LT: Paieškos paslaugos

en: Search...
lt_LT: Ieškoti…

en: Second
lt_LT: Antrasis

en: Second {day}
lt_LT: Antrasis {day}

en: Secondary
lt_LT: Antrinis

en: Secondary Button Type
lt_LT: Antrinis mygtuko tipas

en: Secondary button style
lt_LT: Antrinio mygtuko stilius

en: Secondary color
lt_LT: Antrinė spalva

en: Secondary text
lt_LT: Antrinis tekstas

en: Secret key (POSKey)
lt_LT: Slaptažodis (POSKey)

en: Section
lt_LT: Aprašymas

en: Securely process payments using Stripe.
lt_LT: Saugiai apdorokite mokėjimus naudodami „Stripe“.

en: Segment
lt_LT: Segmentas

en: Segments
lt_LT: Segmentai

en: Select
lt_LT: Pasirinkite

en: Select Address
lt_LT: Pasirinkite adresą

en: Select Amelia Step-By-Step Booking Button block (or its inner button) to edit shortcode options.
lt_LT: Pasirinkite „Amelia Žingsnis po žingsnio rezervacijos mygtukas“ bloką (arba jo vidinį mygtuką), kad redaguotumėte trumpojo kodo nustatymus.

en: Select Apple Calendar
lt_LT: Pasirinkite kalendorių

en: Select Box
lt_LT: Pasirinkimo langelis

en: Select Calendar
lt_LT: Pasirinkite kalendorių

en: Select Catalog View
lt_LT: Pasirinkite katalogą Peržiūrėti

en: Select Coupon
lt_LT: Pasirinkite kuponą

en: Select Customer
lt_LT: Pasirinkite klientą(us)

en: Select Customer(s)
lt_LT: Pasirinkite klientą(us)

en: Select Date
lt_LT: Pasirinkite dieną

en: Select Employee
lt_LT: Pasirinkite darbuotoją

en: Select Event
lt_LT: Pasirinkite renginį

en: Select Events
lt_LT: Pasirinkite paslaugą

en: Select Events List Booking Button block (or its inner button) to edit shortcode options.
lt_LT: Pasirinkite bloką „Events List Booking Button“ (arba jame esantį vidinį mygtuką), kad redaguotumėte shortcode parinktis.

en: Select Location
lt_LT: Pasirinkite vietą

en: Select Package
lt_LT: Pasirinkite paketą

en: Select Repeat Interval
lt_LT: Pasirinkite kartojimo intervalą

en: Select Repeat Period
lt_LT: Pasirinkite kartojimo periodą

en: Select Service
lt_LT: Pasirinkite paslaugą

en: Select Service Category
lt_LT: Pasirinkite paslaugos kategoriją

en: Select Tag
lt_LT: Pasirinkite žymę

en: Select Tags
lt_LT: Pasirinkite kalendorių

en: Select Tickets
lt_LT: Pasirinkite paslaugą

en: Select Time
lt_LT: Pasirinkite laiką

en: Select View
lt_LT: Pasirinkite Peržiūrėti

en: Select WooCommerce product
lt_LT: Pasirinkite „WooCommerce“ produktą

en: Select Zoom User
lt_LT: Pasirinkite „Zoom“ vartotoją

en: Select a placeholder to insert it where your cursor is placed.
lt_LT: Pasirinkite vietos laikiklį, kad jį įterptumėte ten, kur yra kursorius.

en: Select at least one option.
lt_LT: Pasirinkite bent vieną parinktį.

en: Select box
lt_LT: Pasirinkimo langelis

en: Select calendar
lt_LT: Pasirinkite kalendorių

en: Select category
lt_LT: Pasirinkite kategoriją

en: Select customer, employee and service
lt_LT: Pasirinkite klientą, darbuotoją ir paslaugą

en: Select date
lt_LT: Pasirinkite datą

en: Select date and time
lt_LT: Pasirinkite klientą ir paslaugą

en: Select delimiter
lt_LT: Pasirinkite skyriklį

en: Select employee
lt_LT: Pasirinkite darbuotoją

en: Select event
lt_LT: Pasirinkite renginį

en: Select location
lt_LT: Pasirinkite vietą

en: Select only specific services for this period.<br/>If no services are selected, then all assigned services for this employee<br/>will be available for booking in this period.
lt_LT: Pasirinkite tik konkrečias paslaugas šiam laikotarpiui.<br/>Jei paslaugos nepasirinkta, tai visos šiam darbuotojui priskirtos paslaugos<br/>bus prieinamos užsakymui šiuo laikotarpiu.

en: Select or Create New
lt_LT: Pasirinkite arba kurkite naują

en: Select or Create Tag
lt_LT: Pasirinkite arba sukurkite žymę

en: Select package
lt_LT: Pasirinkite paketą

en: Select placeholder
lt_LT: Pasirinkite vietos laikiklį

en: Select service
lt_LT: Pasirinkite paslaugą

en: Select specific location for each period.
lt_LT: Pasirinkite konkrečią vietą kiekvienam laikotarpiui.

en: Select specific location for this period.
lt_LT: Pasirinkite konkrečią vietą šiam laikotarpiui.

en: Select specific services for each period.
lt_LT: Pasirinkite konkrečias paslaugas kiekvienam laikotarpiui.

en: Select the Appointment Time
lt_LT: Pasirinkite susitikimo laiką

en: Select the Extras you'd like
lt_LT: Pasirinkite norimas papildomas funkcijas

en: Select the WooCommerce product that will be used for this package.
lt_LT: Pasirinkite WooCommerce produktą, kuris bus naudojamas šiam paketui.

en: Select the action that will trigger the event for tracking.
lt_LT: Pasirinkite veiksmą, kuris sukels stebėtiną įvykį.

en: Select the employee who will be added as the organizer of the Google/Outlook/Apple Calendar event. Employees selected under Staff will be added as guests.
lt_LT: Pasirinkite darbuotoją, kuris bus pridėtas kaip Google/Outlook/Apple kalendoriaus renginio organizatorius. Darbuotojai, pasirinkti skyriuje „Personalas“, bus pridėti kaip svečiai.

en: Select the events this coupon can be used for.
lt_LT: Pasirinkite renginius, kuriuose galima naudoti šį kuponą.

en: Select the number of tickets that you want to book for each ticket type
lt_LT: Pasirinkite bilietų skaičių, kurį norite užsisakyti kiekvienam bilietų tipui

en: Select the packages this coupon can be used for.
lt_LT: Pasirinkite paketus, kuriems galima naudoti šį kuponą.

en: Select the services this coupon can be used for.
lt_LT: Pasirinkite paslaugas, kurioms galima naudoti šį kuponą.

en: Select this Employee
lt_LT: Pasirinkite šį darbuotoją

en: Select this employee
lt_LT: Pasirinkite šį darbuotoją

en: Select tickets
lt_LT: Pasirinkite bilietus

en: Select your Square Location
lt_LT: Pasirinkite savo „Square“ vietą

en: Selected
lt_LT: Pasirinkti

en: Selected Customers
lt_LT: Pasirinkti klientai

en: Selected date background
lt_LT: Pasirinkta datos fono spalva

en: Selected date text
lt_LT: Pasirinkta datos tekstas

en: Selected extras
lt_LT: Pasirinkti priedai

en: Selected extras details
lt_LT: Pasirinktų papildomų funkcijų informacija

en: Selected services
lt_LT: Pasirinktos paslaugos

en: Semicolon (;)
lt_LT: Kablelis (;)

en: Send
lt_LT: Siųsti

en: Send Access Link
lt_LT: Siųsti prieigos nuorodą

en: Send ICS file for approved bookings
lt_LT: Siųsti ICS failą patvirtintiems užsakymams

en: Send ICS file for pending bookings
lt_LT: Siųsti ICS failą už laukiančius užsakymus

en: Send Reset Link
lt_LT: Siųsti atstatymo nuorodą

en: Send access link
lt_LT: Siųsti prieigos nuorodą

en: Send after appointment
lt_LT: Siųsti po susitikimo

en: Send after event
lt_LT: Siųsti po įvykio

en: Send all SMS messages to additional numbers
lt_LT: Siųsti visas SMS žinutes į papildomus numerius

en: Send all notifications to additional addresses
lt_LT: Siųsti visus pranešimus į papildomus adresus

en: Send appointment notifications directly via WhatsApp.
lt_LT: Siųskite susitikimų pranešimus tiesiogiai per „WhatsApp“.

en: Send at
lt_LT: Siųsti

en: Send custom fields info for each customer separately
lt_LT: Atsiųskite kiekvieno kliento individualių laukų informaciją atskirai

en: Send event invitation email
lt_LT: Siųsti kvietimą į renginį el. paštu

en: Send invoice
lt_LT: Siųsti sąskaitą

en: Send invoice to customer by default
lt_LT: Pagal numatytąjį nustatymą siųsti sąskaitą klientui

en: Send only this notification
lt_LT: Siųsti tik šį pranešimą

en: Send personalized email and SMS notifications tailored to your business.
lt_LT: Siųskite individualizuotus el. laiškus ir SMS pranešimus, pritaikytus jūsų verslui.

en: Send smart, personalized notifications your way
lt_LT: Siųskite protingus, asmeninius pranešimus savo būdu

en: Send test
lt_LT: Siųsti bandymą

en: Send to e-mail
lt_LT: Siųsti testinį laišką

en: Send your customer data to Mailchimp quickly and effortlessly.
lt_LT: Greitai ir lengvai siųskite savo klientų duomenis į „Mailchimp“.

en: Sender ID must be between 3 and 11 characters
lt_LT: Siuntėjo ID turi būti nuo 3 iki 11 simbolių

en: Sender email
lt_LT: Siuntėjo el. paštas

en: Sender name
lt_LT: Siuntėjo vardas

en: Sent
lt_LT: Slaptažodžio nustatymo laiškas išsiųstas

en: Separate-row export
lt_LT: Atskirų eilučių eksportavimas

en: Service
lt_LT: Paslauga

en: Service Asc
lt_LT: Paslauga Asc

en: Service Categories
lt_LT: Paslaugų kategorijos

en: Service Category
lt_LT: Paslaugos kategorija

en: Service Desc
lt_LT: Paslaugos aprašymas

en: Service ID
lt_LT: Paslaugos ID

en: Service Info
lt_LT: Paslaugos informacija

en: Service Input Field
lt_LT: Darbuotojo el. paštas

en: Service Price
lt_LT: Paslaugos kaina

en: Service Selection
lt_LT: Paslaugų pasirinkimas

en: Service Subtotal
lt_LT: Paslaugos suma

en: Service badge
lt_LT: Paslaugos ženklelis

en: Service capacity
lt_LT: Paslaugų pajėgumas

en: Service category
lt_LT: Paslaugų kategorija

en: Service count
lt_LT: Paslaugų skaičius

en: Service description
lt_LT: Paslaugos aprašymas

en: Service details
lt_LT: Paslaugos detalės

en: Service duration
lt_LT: Paslaugos informacija

en: Service employees list
lt_LT: Paslaugų darbuotojų sąrašas

en: Service filter
lt_LT: Paslaugų filtras

en: Service has been added.
lt_LT: Paslauga buvo pridėta.

en: Service has been deleted.
lt_LT: Paslauga buvo ištrinta.

en: Service has been hidden.
lt_LT: Paslauga buvo paslėpta.

en: Service has been updated.
lt_LT: Paslauga buvo atnaujinta.

en: Service info
lt_LT: Informacija apie paslaugas

en: Service information
lt_LT: Pasirinkite vietą

en: Service is now visible.
lt_LT: Paslauga dabar matoma.

en: Service location
lt_LT: Paslaugos vieta

en: Service name
lt_LT: Paslaugos pavadinimas

en: Service or event description
lt_LT: Paslaugos ar renginio aprašymas

en: Service or event name
lt_LT: Paslaugos arba renginio pavadinimas

en: Service packages overview
lt_LT: Paslaugų paketų apžvalga

en: Service price
lt_LT: Paslaugos kaina

en: Service selection
lt_LT: Paslaugų pasirinkimas

en: Service subtotal
lt_LT: Paslaugos tarpinė suma

en: Service/Event
lt_LT: Paslauga/Renginys

en: Services
lt_LT: Paslaugos

en: Services & categories setup
lt_LT: Paslaugų ir kategorijų nustatymas

en: Services Asc
lt_LT: Paslaugos Asc

en: Services Desc
lt_LT: Paslaugų aprašymas

en: Services and packages overview
lt_LT: Paslaugų ir paketų apžvalga

en: Services have been reordered.
lt_LT: Paslaugos buvo pertvarkytos.

en: Services list, Appointments
lt_LT: Paslaugų sąrašas, Susitikimai

en: Services overview
lt_LT: Paslaugų apžvalga

en: Services setup
lt_LT: Paslaugų nustatymas

en: Set ICS file description
lt_LT: Nustatyti ICS failo aprašymą

en: Set Limit
lt_LT: Nustatyti ribą

en: Set Minimum
lt_LT: Nustatyti minimumą

en: Set Password
lt_LT: Nustatyti slaptažodį

en: Set a maximum number of people a customer can add when booking.
lt_LT: Nustatykite maksimalų žmonių skaičių, kurį klientas gali pridėti užsakymo metu.

en: Set coupons to be case insensitive
lt_LT: Nustatyti, kad kuponai būtų nejautrūs didžiosioms ir mažosioms raidėms

en: Set different prices for specific days, times, or custom dates.
lt_LT: Nustatykite skirtingas kainas konkrečioms dienoms, laikams ar pasirinktoms datoms.

en: Set dynamic pricing for services based on various conditions.
lt_LT: Nustatykite dinamišką paslaugų kainodarą pagal įvairias sąlygas.

en: Set event period first to enable pricing by date range.
lt_LT: Pirmiausia nustatykite renginio laikotarpį, kad būtų galima nustatyti kainą pagal datų intervalą.

en: Set flexible ticket pricing with categories and date-based ranges to maximize accessibility and revenue.
lt_LT: Nustatykite lanksčias bilietų kainas pagal kategorijas ir datų intervalus, kad maksimaliai padidintumėte prieinamumą ir pajamas.

en: Set general settings
lt_LT: Nustatyti bendruosius parametrus

en: Set individual time zones for employees so availability and bookings are shown correctly for clients worldwide.
lt_LT: Nustatykite individualius laiko juostos parametrus darbuotojams, kad klientams visame pasaulyje būtų teisingai rodomas jų darbo laikas ir užsakymai.

en: Set metadata and description
lt_LT: Nustatyti metaduomenis ir aprašymą

en: Set minimum
lt_LT: Nustatyti minimumą

en: Set new password
lt_LT: Nustatyti naują slaptažodį

en: Set options, colors and labels for booking form
lt_LT: Nustatykite užsakymo formos parinktis, spalvas ir etiketes

en: Set password
lt_LT: Nustatyti slaptažodį

en: Set pricing based on the number of people in the booking.
lt_LT: Nustatykite kainą pagal užsakyme nurodytą žmonių skaičių.

en: Set the description that will appear in the calendar event. You can use placeholders available on the Notifications page.
lt_LT: Nustatykite aprašymą, kuris bus rodomas kalendoriaus įvykyje. Galite naudoti vietos laikiklius, kurie yra prieinami pranešimų puslapyje.

en: Set the event period first to enable pricing by date range.
lt_LT: Pirmiausia nustatykite renginio laikotarpį, kad būtų galima nustatyti kainą pagal datų intervalą.

en: Set the maximum number of busy events retrieved from calendar to block bookings in Amelia.
lt_LT: Nustatykite maksimalų užimtų renginių skaičių, paimtą iš kalendoriaus, kad būtų blokuojami užsakymai Amelia.

en: Set the maximum number of people allowed per appointment for this service.
lt_LT: Nustatykite maksimalų žmonių skaičių, leidžiamą vienam šios paslaugos susitikimui.

en: Set the minimum number of people required per appointment for this service.
lt_LT: Nustatykite minimalų žmonių skaičių, reikalingą vienam šios paslaugos paskyrimui.

en: Set the number of approved bookings after which the customer will automatically receive the coupon in a notification. Note: To enable this, the coupon placeholder must be included in the notification template.
lt_LT: Nustatykite patvirtintų užsakymų skaičių, po kurio klientas automatiškai gaus kuponą pranešime. Pastaba: norint tai įjungti, kupono vietos laikiklis turi būti įtrauktas į pranešimo šabloną.

en: Set the time before the appointment when customers<br/>will not be able to cancel the appointment.
lt_LT: Nustatykite laiką iki susitikimo, kai klientai<br/>nebegalės atšaukti susitikimo.

en: Set the title that will appear in the calendar event. You can use placeholders available on the Notifications page.
lt_LT: Nustatykite pavadinimą, kuris bus rodomas kalendoriaus įvykyje. Galite naudoti vietos laikiklius, kurie yra prieinami pranešimų puslapyje.

en: Set this option if you want to limit the number of appointments that an employee can have daily no matter how many appointments ‘fit’ inside the working hours
lt_LT: Nustatykite šią parinktį, jei norite apriboti darbuotojo kasdieninių susitikimų skaičių, nepriklausomai nuo to, kiek susitikimų „telpa“ į darbo valandas.

en: Set up
lt_LT: Nustatyti

en: Set up Calendar layout and Recurring popup options
lt_LT: Nustatykite kalendoriaus išdėstymą ir pasikartojančių iškylančių langų parinktis

en: Set up Content, Buttons and Labels
lt_LT: Nustatyti turinį, mygtukus ir etiketes

en: Set up Employees selection options
lt_LT: Darbuotojo el. paštas

en: Set up Labels and Buttons
lt_LT: Nustatyti etiketes ir mygtukus

en: Set up Location, Images, Filters, Capacity, Price, and Status visibility options
lt_LT: Nustatykite vietos, vaizdų, filtrų, talpos, kainos ir būsenos matomumo parinktis.

en: Set up Locations selection options
lt_LT: Nustatyti vietovių pasirinkimo parinktis

en: Set up Package detailed view
lt_LT: Nustatyti išsamų paketo vaizdą

en: Set up Service detailed view
lt_LT: Paslaugos informacija

en: Set up Services and Packages view
lt_LT: Nustatyti paslaugų ir paketų peržiūrą

en: Set up Services selection options
lt_LT: Paslaugos informacija

en: Set up Services view
lt_LT: Rūšiuoti paslaugas:

en: Set up Services, Locations, Employees selection options
lt_LT: Nustatyti paslaugų, vietovių, darbuotojų pasirinkimo parinktis

en: Set up Sidebar visibility and its content
lt_LT: Nustatykite šoninės juostos matomumą ir jos turinį

en: Set up button type and labels
lt_LT: Nustatykite mygtuko tipą ir etiketes

en: Set up button types and labels
lt_LT: Nustatyti mygtukų tipus ir etiketes

en: Set up categories cards
lt_LT: Nustatyti kategorijų korteles

en: Set up display options and labels
lt_LT: Nustatyti rodymo parinktis ir etiketes

en: Set up labels
lt_LT: Nustatyti etiketes

en: Set up labels and buttons
lt_LT: Nustatykite etiketes ir mygtukus

en: Set up staff, location, gallery and other event information visibility
lt_LT: Nustatykite darbuotojų, vietos, galerijos ir kitos informacijos apie renginį matomumą

en: Set up visibility and labels
lt_LT: Nustatyti matomumą ir etiketes

en: Set up visibility and labels of ticket selection
lt_LT: Nustatyti bilietų pasirinkimo matomumą ir etiketes

en: Set up visibility, button type and labels
lt_LT: Nustatykite matomumą, mygtuko tipą ir etiketes

en: Set your Google Map API Key in General Settings
lt_LT: Nustatykite „Google Map API“ raktą bendruosiuose nustatymuose

en: Set your company working hours. This schedule will be used for all new employees, however you can customize schedule for each employee later.
lt_LT: Nustatykite savo įmonės darbo valandas. Šis grafikas bus taikomas visiems naujiems darbuotojams, tačiau vėliau galėsite pritaikyti grafiką kiekvienam darbuotojui atskirai.

en: Setting up days off
lt_LT: Atostogų nustatymas

en: Settings
lt_LT: Nuostatos

en: Settings have been saved.
lt_LT: Nustatymai buvo išsaugoti.

en: Shared
lt_LT: Bendrai naudojama

en: Shared Pool
lt_LT: Bendras fondas

en: Shared capacity across services
lt_LT: Bendrai naudojami pajėgumai visose paslaugose

en: Shared category capacity
lt_LT: Bendros kategorijos talpa

en: Shortcode options
lt_LT: Trumpojo kodo nustatymai

en: Show
lt_LT: Rodyti

en: Show Add To Calendar option to customers
lt_LT: Rodyti klientams parinktį „Pridėti į kalendorių“

en: Show All
lt_LT: Rodyti viską

en: Show All Periods
lt_LT: Rodyti visus laikotarpius

en: Show Less Periods
lt_LT: Rodyti mažiau laikotarpių

en: Show Type
lt_LT: Rodyti tipą

en: Show all categories
lt_LT: Rodyti visas kategorijas

en: Show all employees
lt_LT: Rodyti visus darbuotojus

en: Show all events
lt_LT: Rodyti visus įvykius

en: Show all locations
lt_LT: Rodyti visas vietoves

en: Show all packages
lt_LT: Rodyti visus paketus

en: Show all services
lt_LT: Rodyti visas paslaugas

en: Show all tags
lt_LT: Rodyti visas žymes

en: Show booking slots in client's time zone
lt_LT: Rodyti užsakymų laiko tarpsnius kliento laiko juostoje

en: Show bookings
lt_LT: Rodyti užsakymus

en: Show catalog of all categories
lt_LT: Rodyti visų kategorijų katalogą

en: Show checkout form
lt_LT: Rodyti atsiskaitymo formą

en: Show coupon
lt_LT: Rodyti kuponą

en: Show customer information form
lt_LT: Rodyti kliento informacijos formą

en: Show employee
lt_LT: Rodyti darbuotoją

en: Show event
lt_LT: Rodyti renginį

en: Show event on site
lt_LT: Rodyti renginį svetainėje

en: Show from date
lt_LT: Rodyti nuo datos

en: Show in Amelia Popup
lt_LT: Rodyti Amelia iškylančiame lange

en: Show less
lt_LT: Rodyti mažiau

en: Show location
lt_LT: Rodyti vietą

en: Show more
lt_LT: Rodyti daugiau

en: Show more ({count})
lt_LT: Rodyti daugiau ({count})

en: Show on website
lt_LT: Rodyti svetainėje

en: Show package
lt_LT: Rodyti paketą

en: Show recurring events
lt_LT: Rodyti pasikartojančius įvykius

en: Show resource
lt_LT: Rodyti išteklius

en: Show service
lt_LT: Rodyti paslaugą

en: Show single Event details on the page
lt_LT: Rodyti vieno renginio informaciją puslapyje

en: Show specific categories
lt_LT: Specialios dienos

en: Show specific category
lt_LT: Rodyti konkrečią kategoriją

en: Show specific package
lt_LT: Rodyti konkretų paketą

en: Show specific packages
lt_LT: Specialios dienos

en: Show specific service
lt_LT: Rodyti konkrečią paslaugą

en: Show specific services
lt_LT: Rodyti svetainėje

en: Show tag
lt_LT: Rodyti žymę

en: Show tax
lt_LT: Rodyti mokestį

en: Show waiting list after booking is full
lt_LT: Rodyti laukiančiųjų sąrašą, kai rezervacijos yra užpildytos

en: Showcase your services in stylish card layouts. Easily organize them by category and tailor the appearance to match your brand.
lt_LT: Pristatykite savo paslaugas stilingais kortelių maketais. Lengvai suskirstykite jas pagal kategorijas ir pritaikykite išvaizdą, kad atitiktų jūsų prekės ženklą.

en: Showing
lt_LT: Rodoma

en: Sidebar
lt_LT: Šoninė juosta

en: Sidebar area
lt_LT: Šoninės juostos sritis

en: Sidebar visibility
lt_LT: Šoninės juostos matomumas

en: Sign In
lt_LT: Prisijungti

en: Sign In to Mailchimp
lt_LT: Prisijunkite prie „Mailchimp“

en: Sign Out of Mailchimp
lt_LT: Atsijungti iš „Mailchimp“

en: Sign in
lt_LT: Prisijunkite

en: Sign in as
lt_LT: Prisijunkite kaip

en: Sign in with Google
lt_LT: Prisijunkite naudodami „Google“

en: Sign in with Microsoft
lt_LT: Prisijunkite naudodami „Microsoft“

en: Sign in with Outlook
lt_LT: Prisijunkite naudodami „Outlook“

en: Sign out from Google
lt_LT: Atsijungti iš „Google“

en: Sign out from Outlook
lt_LT: Atsijungti iš „Outlook“

en: Sign up
lt_LT: Registruotis

en: Simple, secure payments powered by Barion.
lt_LT: Paprasti ir saugūs mokėjimai, kuriuos užtikrina „Barion“.

en: Simplify communication with customizable messages for both customers and employees
lt_LT: Supaprastinkite bendravimą su klientais ir darbuotojais naudodami pritaikytus pranešimus.

en: Simplify financial management with easy, one-click transaction exports
lt_LT: Supaprastinkite finansų valdymą naudodami paprastą, vienu spustelėjimu atliekamą sandorių eksportą.

en: Simplify scheduling with individual availability, working hours, and assignments
lt_LT: Supaprastinkite tvarkaraščių sudarymą, atsižvelgdami į individualų laisvumą, darbo valandas ir užduotis.

en: Simplify scheduling with recurring events
lt_LT: Supaprastinkite tvarkaraščio sudarymą su pasikartojančiais įvykiais

en: Single Ticket
lt_LT: Vienkartinis bilietas

en: Single booking
lt_LT: Vienkartinis užsakymas

en: Single-row export
lt_LT: Vienos eilutės eksportas

en: Skip Categories step
lt_LT: Paslaugų kategorijos

en: Skip Import
lt_LT: Pereiti prie importo

en: Skip packages and continue with the selected service
lt_LT: Pereiti prie paketų ir tęsti su pasirinktąja paslauga

en: Skip setup
lt_LT: Pereiti prie nustatymų

en: Slot end time
lt_LT: Sloto pabaigos laikas

en: Social login
lt_LT: Prisijungimas per socialinius tinklus

en: Social login setup
lt_LT: Socialinio prisijungimo nustatymas

en: Some employees assigned to this event are not connected to Zoom. Please go to their profiles and connect them to Zoom to use this integration properly.
lt_LT: Kai kurie šiam renginiui paskirti darbuotojai nėra prisijungę prie „Zoom“. Eikite į jų profilius ir prisijunkite juos prie „Zoom“, kad galėtumėte tinkamai naudotis šia integracija.

en: Some employees assigned to this service are not connected to Zoom. Please go to their profiles and connect them to Zoom to use this integration properly.
lt_LT: Kai kurie šiai paslaugai priskirti darbuotojai nėra prijungti prie „Zoom“. Norėdami tinkamai naudoti šią integraciją, eikite į jų profilius ir prijunkite juos prie „Zoom“.

en: Some of the desired slots are busy. We offered you the nearest time slots instead.
lt_LT: Kai kurie pageidaujami laiko tarpsniai yra užimti. Vietoj to mes pasiūlėme artimiausius laisvus laiko tarpsnius.

en: Some payment methods cannot be used together due to compatibility rules
lt_LT: Kai kurie mokėjimo būdai negali būti naudojami kartu dėl suderinamumo taisyklių.

en: Some records have an incorrect format.
lt_LT: Kai kurie įrašai yra netinkamo formato.

en: Sorry, there was an error creating a payment link. Please try again later.
lt_LT: Atsiprašome, mokėjimo atlikti nepavyko. Bandykite dar kartą.

en: Sorry, there was an error processing your payment. Please try again later.
lt_LT: Atsiprašome, mokėjimo atlikti nepavyko. Bandykite dar kartą.

en: Sorry, there was an error while adding booking to WooCommerce cart.
lt_LT: Atsiprašome. Rezervacijos į krepšelį įkelti nepavyko.

en: Sort
lt_LT: Rūšiuoti

en: Space-comma
lt_LT: Tarpas-kablelis

en: Space-dot
lt_LT: Tarpas-taškas

en: Special Days
lt_LT: Specialios dienos

en: Special characters are not allowed
lt_LT: Specialieji simboliai neleidžiami

en: Special days
lt_LT: Ypatingos dienos

en: Special days setup
lt_LT: Ypatingų dienų nustatymas

en: Specific Date
lt_LT: Specialios dienos

en: Specific Date & Time
lt_LT: Specialios dienos

en: Specific date
lt_LT: Specialios dienos

en: Specific date & time
lt_LT: Konkreti data ir laikas

en: Spots
lt_LT: Vietos

en: Spots capacity
lt_LT: Talpa

en: Square
lt_LT: Kvadratas

en: Square account successfully disconnected
lt_LT: „Square“ paskyra sėkmingai atjungta

en: Square payment link
lt_LT: Square mokėjimo nuoroda

en: Staff
lt_LT: Darbuotojai

en: Standard Account
lt_LT: Standartinė sąskaita

en: Start
lt_LT: Pradėti

en: Start Date
lt_LT: Pradžia

en: Start Scanner
lt_LT: Pradžia

en: Start Time
lt_LT: Pradžia

en: Start Zoom
lt_LT: Pradėti „Zoom“

en: Start Zoom Meeting
lt_LT: Pradėti „Zoom“ susitikimą

en: Start by clicking the add custom field button
lt_LT: Pradėkite spustelėdami mygtuką „Pridėti pasirinktinį lauką“

en: Start date
lt_LT: Pradžios data

en: Start scanner
lt_LT: Pradėti nuskaityti

en: Start time
lt_LT: Pradžios laikas

en: Status
lt_LT: Būsena

en: Status Asc
lt_LT: Būklė Asc

en: Status Desc
lt_LT: Būklė Aprašymas

en: Stay compliant with ease through consistent, reliable tax handling across your business
lt_LT: Lengvai laikykitės reikalavimų, nuosekliai ir patikimai tvarkydami mokesčius visoje savo įmonėje.

en: Stay connected with WhatsApp notifications
lt_LT: Būkite informuoti apie „WhatsApp“ pranešimus

en: Stay organized with export files ready for analysis or external tools
lt_LT: Išlikite organizuoti su eksporto failais, parengtais analizės ar išorinių įrankių naudojimui

en: Step 1
lt_LT: 1 žingsnis

en: Step 2
lt_LT: 2 žingsnis

en: Step 3
lt_LT: 3 žingsnis

en: Step 4
lt_LT: 4 žingsnis

en: Step Booking
lt_LT: Žingsnis Užsakymas

en: Step By Step Booking Form
lt_LT: Žingsnis po žingsnio užsakymo forma

en: Step Popups
lt_LT: Žingsnių iškylančios langai

en: Step content
lt_LT: Žingsnio turinys

en: Step header
lt_LT: Žingsnio antraštė

en: Step heading
lt_LT: Žingsnio pavadinimas

en: Step info tab
lt_LT: Žingsnio informacijos skirtukas

en: Step message
lt_LT: Žingsnio pranešimas

en: Step pagination
lt_LT: Puslapių numeravimas

en: Step tickets tab
lt_LT: Žingsnių bilietų skirtukas

en: Step-By-Step Booking Wizard gives your customers the option to choose everything about the booking in a few steps
lt_LT: Žingsnis po žingsnio užsakymo vedlys suteikia jūsų klientams galimybę per kelis žingsnius pasirinkti viską, kas susiję su užsakymu.

en: Step-by-Step booking view guides the customers through several steps in order to make their bookings.
lt_LT: Žingsnis po žingsnio užsakymo peržiūra padeda klientams atlikti užsakymą per kelis žingsnius.

en: Step-by-step
lt_LT: Žingsnis po žingsnio

en: Step-by-step booking form guide
lt_LT: Žingsnis po žingsnio užsakymo formos vadovas

en: Steps
lt_LT: Veiksmai

en: Steps order
lt_LT: Veiksmų eiliškumas

en: Stop Scanner
lt_LT: Sustabdyti skenerį

en: Stop scanner
lt_LT: Sustabdyti skaitytuvą

en: Streamline operations with one central place to manage all resources across your business
lt_LT: Optimizuokite operacijas naudodami vieną centrinę vietą, kurioje galite valdyti visus savo verslo išteklius.

en: Streamline virtual meetings by integrating popular meeting platforms directly into bookings.
lt_LT: Optimizuokite virtualius susitikimus, integruodami populiarias susitikimų platformas tiesiai į užsakymus.

en: Stripe Account
lt_LT: „Stripe“ paskyra

en: Stripe Connect
lt_LT: Prisijungti

en: Stripe payment link
lt_LT: Stripe mokėjimo nuoroda

en: Studios
lt_LT: Studijos

en: Sub Steps
lt_LT: Papildomi veiksmai

en: Sub step title
lt_LT: Papildomo žingsnio pavadinimas

en: Subject
lt_LT: Tema

en: Subject placeholders
lt_LT: Temos vietos laikikliai

en: Subscribe to our mailing list
lt_LT: Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

en: Subtotal
lt_LT: Viso

en: Subtotal:
lt_LT: Viso:

en: Success
lt_LT: Pavyko

en: Successful cancellation redirect URL
lt_LT: Sėkmingo atšaukimo nukreipimo URL

en: Successfully added booking
lt_LT: Sėkmingai pridėta rezervacija

en: Suggest closest available date
lt_LT: Pasiūlyti artimiausią galimą datą

en: Suggest customers to add an appointment to their calendar when booking is finalized.
lt_LT: Siūlykite klientams įtraukti susitikimą į savo kalendorių, kai užsakymas bus užbaigtas.

en: Suggest next available date
lt_LT: Pasiūlyti kitą galimą datą

en: Suggest previous available date
lt_LT: Pasiūlyti ankstesnę galimą datą

en: Sum of payments
lt_LT: Mokėjimų suma

en: Summary
lt_LT: Santrauka

en: Summary segment
lt_LT: Santrauka

en: Sunday
lt_LT: Sekmadienis

en: Support
lt_LT: Pagalba

en: Support Amelia by displaying a backlink
lt_LT: Remkite Amelia, rodydami atgalinę nuorodą

en: Support deeper insights by using exported data for analysis and reporting
lt_LT: Remkite gilesnes įžvalgas, naudodami eksportuotus duomenis analizės ir ataskaitų rengimo tikslais.

en: Support external workflows by seamlessly moving financial records into other systems
lt_LT: Palaikykite išorinius darbo srautus, sklandžiai perkeldami finansinius įrašus į kitas sistemas.

en: Switch Camera
lt_LT: Pereiti prie kameros

en: Sync with
lt_LT: Sinchronizuoti su

en: Sync your Stripe Connect account for effortless payments and seamless payouts.
lt_LT: Sinchronizuokite savo „Stripe Connect“ paskyrą, kad galėtumėte lengvai atlikti mokėjimus ir sklandžiai gauti išmokas.

en: Sync your and your employee's personal and professional events by connection Outlook calendars.
lt_LT: Sinchronizuokite savo ir savo darbuotojų asmeninius bei profesinius renginius, prijungdami „Outlook“ kalendorius.

en: Sync your and your employees' personal and professional events by connecting Google calendars.
lt_LT: Suderinkite savo ir savo darbuotojų asmeninius bei profesinius renginius, prijungdami „Google“ kalendorius.

en: Sync your schedule with your personal Apple Calendar to prevent double bookings.
lt_LT: Sinchronizuokite savo tvarkaraštį su asmeniniu „Apple“ kalendoriumi, kad išvengtumėte dvigubų užsakymų.

en: Sync your schedule with your personal Google Calendar to prevent double bookings.
lt_LT: Sinchronizuokite savo tvarkaraštį su asmeniniu „Google“ kalendoriumi, kad išvengtumėte dvigubų užsakymų.

en: Sync your schedule with your personal Outlook Calendar to prevent double bookings.
lt_LT: Sinchronizuokite savo tvarkaraštį su asmeniniu „Outlook“ kalendoriumi, kad išvengtumėte dvigubų užsakymų.

en: Tab title
lt_LT: Skirtuko pavadinimas

en: Table settings have been updated.
lt_LT: Lentelės nustatymai buvo atnaujinti.

en: Tabs (All / Packages / Services)
lt_LT: Skirtukai (Visi / Paketai / Paslaugos)

en: Tag
lt_LT: Žymė

en: Tag label
lt_LT: Žymos pavadinimas

en: Tag label cannot be empty
lt_LT: Žymos pavadinimas negali būti tuščias

en: Tags
lt_LT: Žymės

en: Tax
lt_LT: Mokesčiai

en: Tax amount
lt_LT: Mokesčio suma

en: Tax details
lt_LT: Mokesčių duomenys

en: Tax has been added.
lt_LT: Mokestis buvo pridėtas.

en: Tax has been deleted.
lt_LT: Mokestis buvo panaikintas.

en: Tax has been hidden.
lt_LT: Mokestis buvo paslėptas.

en: Tax has been updated.
lt_LT: Mokesčiai buvo atnaujinti.

en: Tax is now visible.
lt_LT: Mokestis dabar matomas.

en: Tax rate
lt_LT: Mokesčio tarifas

en: Tax rate name
lt_LT: Mokesčio tarifo pavadinimas

en: Tax setup
lt_LT: Mokesčių nustatymas

en: Tax will be excluded from price calculation and showed separately.
lt_LT: Mokestis nebus įskaičiuotas į kainą ir bus nurodytas atskirai.

en: Tax will be included in price calculation.
lt_LT: Mokestis bus įskaičiuotas į kainos skaičiavimą.

en: Taxes
lt_LT: Mokesčiai

en: Taxes overview
lt_LT: Mokesčių apžvalga

en: Template name
lt_LT: Šablono pavadinimas

en: Test API key
lt_LT: Testavimo API raktas

en: Test SMS
lt_LT: Bandomasis SMS

en: Test SMS sent successfully.
lt_LT: Bandomasis SMS išsiųstas sėkmingai.

en: Test WhatsApp
lt_LT: Išbandykite „WhatsApp“

en: Test WhatsApp message sent successfully
lt_LT: WhatsApp žinutė išsiųsta sėkmingai

en: Test client ID
lt_LT: Testavimo kliento ID

en: Test email
lt_LT: Bandomasis el. laiškas

en: Test email sent successfully.
lt_LT: Bandomasis laiškas išsiųstas sėkmingai.

en: Test mode
lt_LT: Bandomasis režimas

en: Test publishable key
lt_LT: Testinis skelbiamas raktas

en: Test secret
lt_LT: Testo paslaptis

en: Test secret Key
lt_LT: Slaptojo rakto testas

en: Text
lt_LT: Tekstas:

en: Text Mode
lt_LT: Teksto režimas

en: Text area
lt_LT: Teksto sritis

en: Text color
lt_LT: Teksto spalva

en: Text color on background
lt_LT: Teksto spalva fone

en: Text content
lt_LT: Teksto turinys

en: Thank you! Your booking is completed and now is pending confirmation.
lt_LT: Dėkojame, Jūsų rezervacija gauta ir laukia patvirtinimo. Rezervacijos informaciją Jums išsiuntėme el. paštu. Apie rezervacijos patvirtinimą informuosime atskiru laišku.

en: Thank you! Your booking is completed.
lt_LT: Dėkojame! Jūsų rezervacija gauta.

en: The appointment can't be rescheduled.
lt_LT: Susitikimo datos pakeisti negalima.

en: The coupon field is mandatory
lt_LT: Kupono laukas yra privalomas

en: The coupon you entered is not valid
lt_LT: Jūsų įvestas nuolaidos kodas negalioja.

en: The currency in Amelia does not match the currency of your chosen Square location
lt_LT: Amelia valiuta neatitinka jūsų pasirinktos Square vietovės valiutos.

en: The customer didn’t provide an email address, so the invoice couldn’t be sent.
lt_LT: Klientas nepateikė el. pašto adreso, todėl sąskaita faktūra negalėjo būti išsiųsta.

en: The first row should not contain column names.
lt_LT: Pirmoje eilutėje neturėtų būti stulpelių pavadinimų.

en: The message body must be configured in the Facebook Developers settings.
lt_LT: Pranešimo tekstas turi būti sukonfigūruotas „Facebook“ kūrėjų nustatymuose.

en: The message header must be configured in the Facebook Developers settings. The character limit is 60 characters after placeholders are replaced.
lt_LT: Pranešimo antraštė turi būti sukonfigūruota „Facebook“ kūrėjų nustatymuose. Simbolių skaičius ribojamas iki 60 simbolių po to, kai pakeičiami vietos laikikliai.

en: The original booking forms—Step-by-Step, Catalog, Event List, and Event Calendar—feature basic customization and label changes, serving as the foundation for our newer versions.
lt_LT: Originalios užsakymo formos – „Step-by-Step“, „Catalog“, „Event List“ ir „Event Calendar“ – turi pagrindines pritaikymo ir pavadinimų keitimo funkcijas, kurios yra mūsų naujesnių versijų pagrindas.

en: The package is time-limited to
lt_LT: Paketas yra ribotas laiko atžvilgiu

en: The payment will be done on-site.
lt_LT: Apmokėjimas bus atliekamas vietoje.

en: The price will multiply by the number of people/spots
lt_LT: Kaina bus padauginta iš žmonių/vietų skaičiaus.

en: The proposed date and time are different from your selected pattern due to unavailable time slots on the expected date and time.
lt_LT: Siūloma data ir laikas skiriasi nuo jūsų pasirinktos schemos, nes numatyta data ir laikas yra užimti.

en: The proposed date is different from your selected pattern due to unavailable time slots on the expected date.
lt_LT: Siūloma data skiriasi nuo jūsų pasirinktos datos, nes numatyta data nėra laisva.

en: The proposed time is different from your selected pattern due to unavailable time slots at the expected time.
lt_LT: Siūlomas laikas skiriasi nuo jūsų pasirinktos schemos, nes numatytu laiku nėra laisvų laiko tarpsnių.

en: The purchase code is invalid or it has expired
lt_LT: Pirkimo kodas yra negaliojantis arba jo galiojimas pasibaigęs.

en: The refund amount will be
lt_LT: Grąžinama suma bus

en: The remaining balance can be paid on-site or through a payment link.
lt_LT: Likusią sumą galima sumokėti vietoje arba per mokėjimo nuorodą.

en: The resource name is only visible to you and won't appear during booking. It's used for internal management purposes.
lt_LT: Išteklių pavadinimas matomas tik jums ir nebus rodomas užsakymo metu. Jis naudojamas vidaus valdymo tikslais.

en: The resource quantity is counted separately for each selected location.
lt_LT: Išteklių kiekis skaičiuojamas atskirai kiekvienai pasirinktam vietovei.

en: The resource quantity is counted separately for each selected service.
lt_LT: Išteklių kiekis skaičiuojamas atskirai kiekvienai pasirinktam paslaugai.

en: The resource quantity is shared across all selected services, employees, and locations.
lt_LT: Išteklių kiekis yra bendras visoms pasirinktoms paslaugoms, darbuotojams ir vietovėms.

en: The rest of the appointments can be booked later on the Customers panel.
lt_LT: Likusius susitikimus galima užsisakyti vėliau klientų skydelyje.

en: The time slot step defined here will apply to all time slots across the plugin.
lt_LT: Čia apibrėžtas laiko tarpo žingsnis bus taikomas visiems laiko tarpams visame įskiepyje.

en: The time slot you tried to reschedule to is not available. Please select a different time slot for the selected date.
lt_LT: Laiko tarpas, kurį bandėte perplanuoti, nėra laisvas. Pasirinkite kitą laiko tarpą pasirinktą datą.

en: The total number of people for the booking.
lt_LT: Bendras užsakymo dalyvių skaičius.

en: The total number of persons ({approvedPersonsCount}) exceeds the maximum capacity of {maxAppointmentCapacity}.
lt_LT: Bendras asmenų skaičius ({approvedPersonsCount}) viršija maksimalų talpą {maxAppointmentCapacity}.

en: The total number of persons ({waitingPersonsCount}) exceeds the maximum waiting list capacity of {waitingListMaxCapacity}.
lt_LT: Bendras asmenų skaičius ({waitingPersonsCount}) viršija maksimalią laukiančiųjų sąrašo talpą ( {waitingListMaxCapacity}).

en: There are no attendees yet...
lt_LT: Dar nėra dalyvių...

en: There are no booked appointments for this package.
lt_LT: Šiam paketui nėra užsakytų susitikimų.

en: There are no days off yet...
lt_LT: Rezultatų nėra…

en: There are no future events scheduled. Please create a new event.
lt_LT: Nėra numatytų ateities įvykių. Prašome sukurti naują įvykį.

en: There are no packages. Please create a new package.
lt_LT: Paketų nėra. Prašome sukurti naują paketą.

en: There are no results...
lt_LT: Rezultatų nėra…

en: There are no special days yet...
lt_LT: Rezultatų nėra…

en: There are no upcoming events for this period
lt_LT: Šiuo laikotarpiu nėra numatytų renginių.

en: There are upcoming appointments for the {service} service.
lt_LT: Artimiausi susitikimai su „ {service} “ tarnyba.

en: There is an event in Google/Outlook Calendar that overlaps this one for a specific employee, are you sure you want to create another one?
lt_LT: Google/Outlook kalendoriuje yra įvykis, kuris sutampa su šiuo konkrečiam darbuotojui. Ar tikrai norite sukurti kitą?

en: These employees will receive the package purchased e-mail notification when it is purchased without any appointments booked.
lt_LT: Šie darbuotojai gaus pranešimą elektroniniu paštu apie įsigytą paketą, kai jis bus įsigytas be jokio užsakymo.

en: Third
lt_LT: Trečias

en: Third {day}
lt_LT: Trečias {day}

en: This & Future
lt_LT: Tai ir ateitis

en: This Only
lt_LT: Tik tai

en: This appointment is a part of a package.
lt_LT: Šis paskyrimas yra paketo dalis.

en: This booking is part of a package deal
lt_LT: Šis užsakymas yra paketo dalis

en: This category cannot be deleted because it is included in a package.
lt_LT: Šios kategorijos negalima ištrinti, nes ji yra įtraukta į paketą.

en: This category has services with {count} past appointment. | This category has services with {count} past appointments.
lt_LT: Šioje kategorijoje yra paslaugos su {count} praeities paskyrimais. | Šioje kategorijoje yra paslaugos su {count} praeities paskyrimais.

en: This change will lead to a price increase for certain bookings. Do you want payment links to be created?
lt_LT: Dėl šio pakeitimo tam tikrų užsakymų kaina padidės. Ar norite, kad būtų sukurti mokėjimo nuorodos?

en: This charge type will not be be used when booking multiple appointments (cart feature or recurring feature) OR when booking event with multiple employees.
lt_LT: Šis mokesčio tipas nebus naudojamas užsakant kelis susitikimus (krepšelio funkcija arba pasikartojanti funkcija) ARBA užsakant renginį su keliais darbuotojais.

en: This coupon has expired
lt_LT: Šis kuponas nebegalioja

en: This coupon is not valid anymore
lt_LT: Nuolaidos kuponas jau panaudotas

en: This email is already in use. Please enter a different email address.
lt_LT: Šis el. pašto adresas jau naudojamas. Įveskite kitą el. pašto adresą.

en: This employee is the only one assigned to {service}.
lt_LT: Šis darbuotojas yra vienintelis, priskirtas „ {service} “.

en: This field is required
lt_LT: Šis laukas yra privalomas

en: This field is required.
lt_LT: Šis laukas yra privalomas.

en: This file is forbidden for upload
lt_LT: Šio failo įkėlimas draudžiamas.

en: This is a temporary WhatsApp token and will automatically expire after 24 hours. Make sure to complete the setup before it expires.
lt_LT: Tai laikinas „WhatsApp“ žetonas, kuris automatiškai nustos galioti po 24 valandų. Įsitikinkite, kad nustatymas bus baigtas iki jo galiojimo pabaigos.

en: This is a unique security token. Copy it into the 'Verify token' field in WhatsApp when creating a webhook. Since this token is used for logging, we recommend registering your webhook.
lt_LT: Tai unikalus saugos žetonas. Nukopijuokite jį į WhatsApp lauką 'Verify token', kurdami webhooką. Kadangi šis žetonas naudojamas sistemos žurnalo įrašams, rekomenduojame užregistruoti savo webhooką.

en: This is recurring event
lt_LT: Tai pasikartojantis įvykis

en: This is the path in your application where users will be redirected after authenticating with Apple. Add this URI to your Apple project credentials under 'Redirect URIs'.
lt_LT: Tai yra jūsų programos kelias, kuriuo vartotojai bus nukreipti po autentifikavimo „Apple“ sistemoje. Pridėkite šį URI prie savo „Apple“ projekto kredencialų skiltyje „Redirect URIs“ (Nukreipimo URI).

en: This is the path in your application where users will be redirected after authenticating with Google. Add this URI to your Google project credentials under 'Authorized redirect URIs'.
lt_LT: Tai yra jūsų programos kelias, kuriuo naudotojai bus nukreipti po autentifikavimo „Google“. Pridėkite šį URI prie savo „Google“ projekto kredencialų skiltyje „Autorizuoti nukreipimo URI“.

en: This is the path in your application where users will be redirected after authenticating with Outlook. Add this URI to the 'Redirect URIs' section in your Outlook application settings.
lt_LT: Tai yra jūsų programos kelias, kuriuo naudotojai bus nukreipti po autentifikavimo „Outlook“ programoje. Pridėkite šį URI į „Redirect URIs“ (Nukreipimo URI) skiltį „Outlook“ programos nustatymuose.

en: This limit is based on the customer's email address.
lt_LT: Šis apribojimas nustatomas pagal kliento elektroninio pašto adresą.

en: This location has {count} service connected to it. | This location has {count} services connected to it.
lt_LT: Šioje vietoje yra prijungta paslaug {count}. | Šioje vietoje yra prijungtos paslaug {count}.

en: This message is sent when a customer replies via WhatsApp, informing them that responses via WhatsApp are not supported.
lt_LT: Šis pranešimas siunčiamas, kai klientas atsako per „WhatsApp“, informuojant jį, kad atsakymai per „WhatsApp“ nėra palaikomi.

en: This notification requires a cron job. Add the line below to your cron configuration.
lt_LT: Šiam pranešimui reikalingas cron užduotis. Įtraukite žemiau esančią eilutę į savo cron konfigūraciją.

en: This option requires adding the payment link placeholder to your message templates.
lt_LT: Ši parinktis reikalauja pridėti mokėjimo nuorodos vietos laikiklį į jūsų pranešimų šablonus.

en: This package deal will expire in
lt_LT: Šis paketas baigs galioti

en: This package has
lt_LT: Šis paketas turi

en: This package has {count} appointment in the future. | This package has {count} appointments in the future.
lt_LT: Šis paketas turi ateityje numatyt {count} us susitikimus. | Šis paketas turi ateityje numatytus {count} us susitikimus.

en: This package has {count} appointment in the past. | This package has {count} appointments in the past.
lt_LT: Šis paketas turi {count} susitikimą praeityje. | Šis paketas turi {count} susitikimus praeityje.

en: This payment link is no longer valid. Please contact admin if you need assistance.
lt_LT: Ši mokėjimo nuoroda nebegalioja. Jei reikia pagalbos, susisiekite su svetainės administratoriumi.

en: This placeholder's content will be applied wherever it is used.
lt_LT: Šio vietos laikiklio turinys bus taikomas visur, kur jis naudojamas.

en: This range
lt_LT: Šis diapazonas

en: This service cannot be deleted because it is included in a package.
lt_LT: Ši paslauga negali būti ištrinta, nes ji yra įtraukta į paketą.

en: This service does not have any extras
lt_LT: Papildomų paslaugų nėra

en: This service has {count} appointment in the past. | This service has {count} appointments in the past.
lt_LT: Ši paslauga turi {count} susitikimą praeityje. | Ši paslauga turi {count} susitikimus praeityje.

en: This service is available for booking in purchased package. Are you sure you want to delete this service?
lt_LT: Ši paslauga yra prieinama užsakymui įsigytame pakete. Ar tikrai norite ištrinti šią paslaugą?

en: This service is available in a Package
lt_LT: Ši paslauga yra prieinama pakete

en: This service is available in a package
lt_LT: Ši paslauga yra prieinama pakete

en: This time slot is no longer available. Please select a different time.
lt_LT: Šis laiko tarpas jau nėra laisvas. Prašome pasirinkti kitą laiką.

en: This user has bookings in purchased package.. Are you sure you want to delete this user?
lt_LT: Šis vartotojas turi užsakymų įsigytame pakete. Ar tikrai norite ištrinti šį vartotoją?

en: This user has {count} appointment in the past. | This user has {count} appointments in the past.
lt_LT: Šis vartotojas turi {count} susitikimą praeityje. | Šis vartotojas turi {count} susitikimus praeityje.

en: This user is an attendee in future event. Are you sure you want to delete this user? | This user is an attendee in future events. Are you sure you want to delete this user?
lt_LT: Šis vartotojas yra būsimo renginio dalyvis. Ar tikrai norite ištrinti šį vartotoją? | Šis vartotojas yra būsimų renginių dalyvis. Ar tikrai norite ištrinti šį vartotoją?

en: This widget shows monthly data instead of using the global date range.
lt_LT: Šis valdiklis rodo mėnesinius duomenis, o ne bendrą datų intervalą.

en: Thu
lt_LT: Ket

en: Thursday
lt_LT: Ketvirtadienis

en: Ticket
lt_LT: Renginio kaina

en: Ticket ID
lt_LT: Renginio kaina

en: Ticket Name
lt_LT: Renginio kaina

en: Ticket Type
lt_LT: Bilieto tipas

en: Ticket Types
lt_LT: Bilietų tipai

en: Ticket cannot be scanned for this date
lt_LT: Bilietas negali būti nuskaitytas šiai datai

en: Ticket code
lt_LT: Bilieto kodas

en: Ticket has already been scanned
lt_LT: Paslauga išsaugota

en: Ticket is valid
lt_LT: Bilietas galioja

en: Ticket name
lt_LT: Bilieto pavadinimas

en: Ticket not found
lt_LT: Bilietas nerastas

en: Ticket not valid
lt_LT: Bilietas negalioja

en: Ticket types
lt_LT: Bilietų tipai

en: Tickets
lt_LT: Bilietai

en: Tickets for events with attendees will not be updated
lt_LT: Bilietai į renginius, kuriuose dalyvauja lankytojai, nebus atnaujinami.

en: Time
lt_LT: Laikas

en: Time Range:
lt_LT: Laikas:

en: Time Used Asc
lt_LT: Naudotas laikas Asc

en: Time Used Desc
lt_LT: Naudotas laikas Aprašymas

en: Time frame
lt_LT: Laikas:

en: Time needed after the appointment for rest, cleanup, or transition. During this period, the employee cannot be booked for any service.
lt_LT: Laikas, reikalingas po susitikimo poilsiui, tvarkymuisi ar perėjimui. Per šį laikotarpį darbuotojas negali būti užsakytas jokiai paslaugai.

en: Time needed before the appointment for preparation. During this period, the employee cannot be booked for any service.
lt_LT: Laikas, reikalingas pasiruošimui prieš susitikimą. Per šį laikotarpį darbuotojas negali būti užsakytas jokiai paslaugai.

en: Time slot is unavailable
lt_LT: Šis laiko tarpas užimtas

en: Time slot price
lt_LT: Laiko tarpo kaina

en: Time slots are unavailable
lt_LT: Laiko tarpsniai nėra prieinami

en: Time zone
lt_LT: Laiko juosta

en: Time zones
lt_LT: Laiko juostos

en: Time(s):
lt_LT: Laikas:

en: Time:
lt_LT: Laikas:

en: Times
lt_LT: Laikai

en: Times bought
lt_LT: Pirkimo laikas

en: Times used
lt_LT: Naudojimo kartai

en: Timetable
lt_LT: Chronologiškai

en: Timezone
lt_LT: Laiko juosta

en: Tips & suggestions
lt_LT: Patarimai ir pasiūlymai

en: Title section
lt_LT: Pavadinimas

en: Title text
lt_LT: Pavadinimas

en: To
lt_LT: Iki

en: To customer
lt_LT: Klientui

en: To employee
lt_LT: Darbuotojui

en: To enable Google Maps, enter your Google Maps API key in the Google General Settings.
lt_LT: Norėdami įjungti „Google Maps“, įveskite „Google Maps“ API raktą „Google“ bendruosiuose nustatymuose.

en: To receive automatic updates license activation is required. Please visit %s to activate Amelia.
lt_LT: Norint gauti automatinius atnaujinimus, reikia aktyvuoti licenciją. Norėdami aktyvuoti „Amelia“, apsilankykite %s.

en: To reschedule your appointment, select an available date time from the calendar, then click Confirm.
lt_LT: Norėdami pakeisti susitikimo datą, kalendoriuje pasirinkite laisvą datą ir laiką, tada spustelėkite „Patvirtinti“.

en: To send a test SMS, please recharge your balance.
lt_LT: Norėdami išsiųsti bandomąją SMS žinutę, papildykite savo sąskaitą.

en: To send a test email, please configure the 'Sender Email' in Notification Settings.
lt_LT: Norėdami išsiųsti bandomąjį laišką, nustatykite „Siuntėjo el. paštą“ pranešimų nustatymuose.

en: To use WhatsApp notifications, connect your WhatsApp account in Settings.
lt_LT: Norėdami naudoti „WhatsApp“ pranešimus, prisijunkite prie savo „WhatsApp“ paskyros nustatymuose.

en: Today
lt_LT: Šiandien

en: Toggle Sidebar
lt_LT: Paslaugų kategorijos

en: Tomorrow
lt_LT: Rytoj

en: Top trends
lt_LT: Populiariausios tendencijos

en: Torch off
lt_LT: Torch išjungtas

en: Total
lt_LT: Iš viso

en: Total Amount
lt_LT: Bendra suma

en: Total Amount:
lt_LT: Bendra suma:

en: Total Cost:
lt_LT: Iš viso:

en: Total Number of People:
lt_LT: Bendras žmonių skaičius:

en: Total Price
lt_LT: Bendra kaina

en: Total Services Booked
lt_LT: Rūšiuoti paslaugas:

en: Total amount
lt_LT: Bendras skaičius

en: Total appointments
lt_LT: Iš viso susitikimų

en: Total bookings
lt_LT: Iš viso užsakymų

en: Total capacity
lt_LT: Bendras pajėgumas

en: Total custom fields
lt_LT: Iš viso pasirinktinių laukų

en: Total events
lt_LT: Iš viso įvykių

en: Total extras
lt_LT: Iš viso papildomų išlaidų

en: Total number of appointments
lt_LT: Bendras susitikimų skaičius

en: Total number of people:
lt_LT: Bendras žmonių skaičius:

en: Total payments
lt_LT: Iš viso mokėjimų

en: Total people
lt_LT: Iš viso žmonių

en: Total price
lt_LT: Bendra kaina

en: Total services booked
lt_LT: Iš viso užsakytų paslaugų

en: Total tickets
lt_LT: Iš viso bilietų

en: Track customers who miss appointments or events without sending notifications.
lt_LT: Sekite klientus, kurie praleidžia susitikimus ar renginius, nesiunčiant jiems pranešimų.

en: Trainers
lt_LT: Treneriai

en: Transaction
lt_LT: Sandoris

en: Transaction #{count}
lt_LT: Sandoris Nr.{count}

en: Transaction details
lt_LT: Sandorio duomenys

en: Transactions
lt_LT: Sandoriai

en: Transfer
lt_LT: Perkėlimas

en: Transfer amount (%)
lt_LT: Pervedimo suma (%)

en: Translate
lt_LT: Išversti

en: Trigger by attribute
lt_LT: Sąlyga pagal atributą

en: Trigger type
lt_LT: Sąlygos tipas

en: Try adjusting your filters or search criteria to find the services you're looking for.
lt_LT: Pabandykite pakoreguoti filtrus arba paieškos kriterijus, kad rastumėte ieškomas paslaugas.

en: Try adjusting your search or filters.
lt_LT: Pabandykite pakoreguoti paiešką arba filtrus.

en: Try adjusting your search to find what you are looking for.
lt_LT: Pabandykite pakoreguoti paiešką, kad rastumėte tai, ko ieškote.

en: Tue
lt_LT: Antradienis

en: Tuesday
lt_LT: Antradienis

en: Turn your services into high-value packages that customers love. Combine multiple appointments into a single, discounted offer that drives bigger, more confident purchases.
lt_LT: Paversti savo paslaugas į aukštos vertės paketus, kuriuos klientai mėgsta. Sudaryti vieną nuolaidą, apimančią kelis susitikimus, kuri skatina didesnius ir užtikrintesnius pirkimus.

en: Type
lt_LT: Tipas:

en: Type Asc
lt_LT: Tipas Asc

en: Type Desc
lt_LT: Tipas Aprašymas

en: URL on which will user be redirected if appointment can't be canceled because of 'Minimum time required before canceling' value
lt_LT: URL, į kurį bus nukreiptas vartotojas, jei susitikimo negalima atšaukti dėl „Minimalaus laiko, reikalingo prieš atšaukimą“ vertės

en: Unable to complete plugin activation. Please try again.
lt_LT: Nepavyko užbaigti įskiepio aktyvinimo. Prašome pabandyti dar kartą.

en: Unable to deactivate plugin. Please try again later.
lt_LT: Nepavyko išjungti papildinio. Bandykite vėliau.

en: Unable to retrieve payments results
lt_LT: Nepavyko gauti mokėjimų rezultatų

en: Unable to save custom fields positions
lt_LT: Nepavyko išsaugoti pasirinktinių laukų pozicijų

en: Unavailable Time Slots
lt_LT: Negalimi laiko intervalai

en: Unavailable date background
lt_LT: Negalima datos fono

en: Unavailable date text
lt_LT: Negalima datos tekstas

en: Unavailable time slots
lt_LT: Negalimi laiko intervalai

en: Unblock
lt_LT: Atblokuoti

en: Unblock customer
lt_LT: Atblokuoti klientą

en: Undelivered
lt_LT: Nepristatyta

en: Unfortunately a server error occurred and your email was not sent.
lt_LT: Deja, įvyko serverio klaida ir jūsų laiškas nebuvo išsiųstas.

en: Unique (Location)
lt_LT: Unikalus (Vieta)

en: Unique (Service)
lt_LT: Unikalus (paslauga)

en: Unit price
lt_LT: Vieneto kaina

en: Unlimited
lt_LT: Neribotas

en: Unsuccessful cancellation redirect URL
lt_LT: Nesėkmingas atšaukimas nukreipimo URL

en: Until
lt_LT: Iki

en: Until when?
lt_LT: Iki kada?

en: Until:
lt_LT: Iki:

en: Upcoming
lt_LT: Būsimi

en: Upcoming appointments
lt_LT: Ateinančios rezervacijos

en: Upcoming events
lt_LT: Būsimi renginiai

en: Upcoming events section
lt_LT: Artimiausi renginiai skyrius

en: Update
lt_LT: Atnaujinti

en: Update Service Settings
lt_LT: Atnaujinti paslaugos nustatymus

en: Update booking status automatically
lt_LT: Automatiškai atnaujinti užsakymo būseną

en: Update booking status to approved after succesfull payment from link
lt_LT: Atnaujinti užsakymo statusą į patvirtintą po sėkmingo mokėjimo iš nuorodos

en: Update following
lt_LT: Atnaujinkite taip

en: Update for All
lt_LT: Atnaujinti viską

en: Update for all
lt_LT: Atnaujinti viską

en: Updates
lt_LT: Atnaujinimai

en: Upgrade
lt_LT: Atnaujinimas

en: Upload
lt_LT: Įkelti

en: Upload file here
lt_LT: Įkelkite failą čia

en: Upload image
lt_LT: Įkelti paveikslėlį

en: Usage
lt_LT: Naudojimas

en: Usage limit
lt_LT: Naudojimo riba

en: Use Global Colors
lt_LT: Naudokite bendras spalvas

en: Use custom fields as intake forms to collect customer information during booking.
lt_LT: Naudokite pasirinktinius laukelius kaip registracijos formas, kad užsakymo metu surinktumėte klientų informaciją.

en: Use service duration for booking a time slot
lt_LT: Naudokite paslaugos trukmę, kad užsisakytumėte laiko intervalą

en: Use this placeholder:
lt_LT: Naudokite šį vietos laikiklį:

en: Used
lt_LT: Naudota

en: Used coupon
lt_LT: Naudotas kuponas

en: User
lt_LT: Vartotojas

en: User Profile
lt_LT: Paskyra

en: User profile
lt_LT: Vartotojo profilis

en: VAT
lt_LT: PVM

en: VAT info
lt_LT: PVM informacija

en: VAT number
lt_LT: PVM kodas

en: Valid Until:
lt_LT: Galioja iki:

en: Valid first and last names are required fields.
lt_LT: Reikalaujami laukai: vardas ir pavardė.

en: Valid until
lt_LT: Galioja iki

en: Validate required custom fields in the backend
lt_LT: Patikrinkite privalomus pasirinktinius laukelius užkulisiuose

en: Validate ticket
lt_LT: Patvirtinti bilietą

en: Value
lt_LT: Vertė

en: Verification expired. Please try again.
lt_LT: Patvirtinimas pasibaigęs. Bandykite dar kartą.

en: Version
lt_LT: Versija

en: Video tutorials
lt_LT: Vaizdo pamokos

en: Videos
lt_LT: Vaizdo įrašai

en: View
lt_LT: Peržiūrėti

en: View All
lt_LT: Peržiūrėti

en: View Cart
lt_LT: Plačiau

en: View Employees
lt_LT: Naujas darbuotojas

en: View Less Packages
lt_LT: Rodyti mažiau paketų

en: View More
lt_LT: Plačiau

en: View More Packages
lt_LT: Plačiau

en: View all
lt_LT: Peržiūrėti viską

en: View all photos
lt_LT: Peržiūrėti visas nuotraukas

en: View appointments
lt_LT: Peržiūrėti susitikimus

en: View booking
lt_LT: Peržiūrėti užsakymą

en: View employees
lt_LT: Peržiūrėti darbuotojus

en: View events
lt_LT: Peržiūrėti įvykius

en: View in Calendar
lt_LT: Peržiūrėti kalendoriuje

en: View in Package
lt_LT: Plačiau

en: View invoice
lt_LT: Peržiūrėti sąskaitą

en: View less packages
lt_LT: Rodyti mažiau paketų

en: View message
lt_LT: Peržiūrėti pranešimą

en: View more
lt_LT: Plačiau

en: View more packages
lt_LT: Peržiūrėti daugiau paketų

en: View packages
lt_LT: Peržiūrėti paketus

en: View pricing for
lt_LT: Peržiūrėti kainas

en: Visibility
lt_LT: Matomumas

en: Visible
lt_LT: Matomas

en: Visible at
lt_LT: Matomas

en: Waiting
lt_LT: Laukiama

en: Waiting button background color
lt_LT: Laukimo mygtuko fono spalva

en: Waiting button text color
lt_LT: Laukiamo mygtuko teksto spalva

en: Waiting for payment
lt_LT: Laukia apmokėjimo

en: Waiting list
lt_LT: Laukiamųjų sąrašas

en: Waiting list availability
lt_LT: Laukiamųjų sąrašų prieinamumas

en: Waiting list background
lt_LT: Laukimo sąrašo fonas

en: Waiting list capacity
lt_LT: Laukiamųjų sąrašo talpa

en: Waiting list capacity must be at least 1
lt_LT: Laukiančiųjų sąrašo talpa turi būti ne mažesnė kaip 1

en: Waiting list confirmation
lt_LT: Laukiamųjų sąrašo patvirtinimas

en: Waiting list is empty
lt_LT: Laukimo sąrašas yra tuščias

en: Waiting list text
lt_LT: Laukiamųjų sąrašo tekstas

en: Warning
lt_LT: Įspėjimas

en: Watch on YouTube
lt_LT: Žiūrėti „YouTube“

en: We were unable to cancel your booking. Please contact admin for assistance with canceling this booking.
lt_LT: Nepavyko atšaukti jūsų užsakymo. Dėl pagalbos atšaukiant šį užsakymą kreipkitės į administratorių.

en: We were unable to process your booking, and it was rejected. Please contact admin if you need help or want to try booking again.
lt_LT: Nepavyko apdoroti jūsų užsakymo, jis buvo atmestas. Jei reikalinga pagalba arba norite bandyti užsisakyti dar kartą, susisiekite su administratoriumi.

en: We'll notify you if a spot opens up and your booking is approved.
lt_LT: Jei atsiras vieta ir jūsų užsakymas bus patvirtintas, mes jus informuosime.

en: We'll notify you if a spot opens up.
lt_LT: Jei atsiras vieta, mes jus informuosime.

en: We've prepared a .csv file with the customers that were not imported. After fixing the issues, you can try again.
lt_LT: Mes parengėme .csv failą su klientais, kurie nebuvo importuoti. Išsprendę problemas, galite bandyti dar kartą.

en: Web
lt_LT: Internetas

en: Webhooks setup
lt_LT: Webhooks nustatymas

en: Website
lt_LT: Svetainė

en: Wed
lt_LT: Tre

en: Wednesday
lt_LT: Trečiadienis

en: Week
lt_LT: Savaitė

en: Weekly
lt_LT: Savaitinis

en: Weeks
lt_LT: Savaitė

en: Welcome Back
lt_LT: Sveiki atvykę atgal

en: Welcome back
lt_LT: Sveiki atvykę

en: Welcome to Amelia!
lt_LT: Sveiki atvykę į „Amelia“!

en: Wellness
lt_LT: Sveikata

en: What's New
lt_LT: Sukurti naują

en: WhatsApp Not Connected
lt_LT: „WhatsApp“ nėra prijungtas

en: WhatsApp auto-reply message
lt_LT: „WhatsApp“ automatinio atsakymo pranešimas

en: WhatsApp business account ID
lt_LT: „WhatsApp“ verslo paskyros ID

en: WhatsApp history
lt_LT: „WhatsApp“ istorija

en: WhatsApp settings
lt_LT: „WhatsApp“ nustatymai

en: WhatsApp setup
lt_LT: „WhatsApp“ nustatymas

en: WhatsApp webhook callback URL
lt_LT: „WhatsApp“ žiniatinklio kablio atgalinio skambučio URL

en: WhatsApp webhook verify token
lt_LT: „WhatsApp“ žiniatinklio kablio patvirtinimo žetonas

en: When disabled, the employee chosen during the first booking will be used for this service throughout the entire package.
lt_LT: Kai ši funkcija išjungta, pirmojo užsakymo metu pasirinktas darbuotojas bus naudojamas visam paslaugų paketui.

en: When enabled, all entities (services, employees, locations, packages, and tags) load as soon as the page opens, instead of being loaded dynamically via AJAX.
lt_LT: Kai ši funkcija įjungta, visi elementai (paslaugos, darbuotojai, vietos, paketai ir žymės) įkeliami iškart atidarius puslapį, o ne dinamiškai per AJAX.

en: When enabled, customers will receive a Google Calendar invitation for the event.
lt_LT: Kai ši funkcija įjungta, klientai gaus „Google“ kalendoriaus kvietimą į renginį.

en: When enabled, customers will see all attendees listed in their Google Calendar event.
lt_LT: Kai ši funkcija įjungta, klientai matys visus dalyvius, įtrauktus į jų „Google“ kalendoriaus renginį.

en: When enabled, reminders will not be sent if a booking is made within the selected time before the appointment or event.
lt_LT: Kai ši funkcija įjungta, priminimai nebus siunčiami, jei užsakymas bus atliktas per pasirinktą laiką iki susitikimo ar renginio.

en: When enabled, the total number of appointments is shared across the entire package instead of being set per service.
lt_LT: Kai ši funkcija įjungta, bendras susitikimų skaičius yra bendras visam paketui, o ne nustatomas kiekvienai paslaugai atskirai.

en: When enabled, the “Subscribe” checkbox will be selected by default. Customers can manually uncheck it if they do not wish to join your Mailchimp list.
lt_LT: Kai ši funkcija įjungta, žymės langelis „Prenumeruoti“ bus pažymėtas pagal numatytuosius nustatymus. Klientai gali rankiniu būdu pašalinti žymę, jei nenori prisijungti prie jūsų „Mailchimp“ sąrašo.

en: When recurring dates are unavailable
lt_LT: Kai pasikartojančios datos nėra prieinamos

en: When this option is deactivated, the booking will be<br/>determined based on the Default Time Slot Step
lt_LT: Kai ši parinktis yra išjungta, užsakymas bus nustatytas pagal numatytą laiko intervalą (<br/>).

en: Whole amount
lt_LT: Visa suma

en: Without expiration
lt_LT: Be galiojimo pabaigos datos

en: Woo Order Id
lt_LT: Woo užsakymo ID

en: WooCommerce Order Id
lt_LT: WooCommerce užsakymo ID

en: WooCommerce Product
lt_LT: WooCommerce produktas

en: WooCommerce Service
lt_LT: WooCommerce paslauga

en: WooCommerce Thank you page
lt_LT: WooCommerce padėkos puslapis

en: WooCommerce payment link
lt_LT: WooCommerce mokėjimo nuoroda

en: WordPress User
lt_LT: WordPress vartotojas

en: WordPress user
lt_LT: WordPress vartotojas

en: Work Hours
lt_LT: Darbo valandos

en: Work hours
lt_LT: Darbo valandos

en: Work hours setup
lt_LT: Darbo valandų nustatymas

en: Working Hours
lt_LT: Darbo valandos

en: Working hours
lt_LT: Darbo valandos

en: Wrong address?
lt_LT: Neteisingas adresas?

en: Year
lt_LT: Kartoti kasmet

en: Yearly
lt_LT: Metinis

en: Years
lt_LT: Metai

en: Yes
lt_LT: Taip

en: Yoga
lt_LT: Joga

en: You are currently connected to Google Calendar by Admin. Overriding Google Calendar connection is not available.
lt_LT: Šiuo metu esate prisijungęs prie „Google“ kalendoriaus per administratorių. „Google“ kalendoriaus ryšio perrašymas nėra galimas.

en: You are currently connected to Outlook Calendar by Admin. Overriding Outlook Calendar connection is not available.
lt_LT: Šiuo metu esate prisijungęs prie „Outlook“ kalendoriaus administratoriaus. „Outlook“ kalendoriaus ryšio perrašymas nėra galimas.

en: You are on the waiting list with position
lt_LT: Jūs esate laukiančiųjų sąraše su pozicija

en: You are the only provider for this service
lt_LT: Jūs esate vienintelis šios paslaugos teikėjas.

en: You are the only provider on
lt_LT: Jūs esate vienintelis tiekėjas

en: You are using a form that will be outdated soon!
lt_LT: Jūs naudojate formą, kuri netrukus bus pasenusi!

en: You can also cancel and delete its future events.
lt_LT: Taip pat galite atšaukti ir ištrinti būsimus renginius.

en: You can also cancel its future events.
lt_LT: Taip pat galite atšaukti būsimus renginius.

en: You can also clear all filters to view all services.
lt_LT: Taip pat galite išvalyti visus filtrus, kad būtų rodomos visos paslaugos.

en: You can also delete its future events.
lt_LT: Taip pat galite ištrinti būsimus įvykius.

en: You can also open its future events.
lt_LT: Taip pat galite atidaryti būsimus renginius.

en: You can edit or delete each appointment
lt_LT: Ar tikrai norite pašalinti šią rezervaciją?

en: You can find below the appointments you selected for booking. If you want to book more, click on the button below.
lt_LT: Žemiau rasite pasirinktus susitikimus, kuriuos norite užsisakyti. Jei norite užsisakyti daugiau, spustelėkite žemiau esantį mygtuką.

en: You can import the following columns: First name, Last name, Email, Phone, Gender, Birthday, Note.
lt_LT: Galite importuoti šias stulpelius: Vardas, Pavardė, El. paštas, Telefonas, Lytis, Gimimo data, Pastaba.

en: You can use this coupon for next booking:
lt_LT: Šį kuponą galite panaudoti kitam užsakymui:

en: You can use this option to export attendees in CSV file<br/>for the selected event.
lt_LT: Šią parinktį galite naudoti, kad eksportuotumėte pasirinktos renginio dalyvių sąrašą į CSV failą „<br/>“.

en: You don't have any appointments
lt_LT: Jūs neturite jokių susitikimų

en: You don't have any custom fields here yet...
lt_LT: Čia dar neturite jokių pasirinktinių laukų...

en: You don't have any events
lt_LT: Jūs neturite jokių renginių

en: You don't have any packages
lt_LT: Jūs neturite jokių paketų

en: You have already booked this appointment
lt_LT: Jūs jau esate užsisakę šį laiką

en: You have already booked this event
lt_LT: Jūs jau užsisakėte šį renginį

en: You have appointments for
lt_LT: Jūs turite susitikimus

en: You have appointments for this service
lt_LT: Jūs turite susitikimus dėl šios paslaugos

en: You have disabled all available payment methods. The default payment method from the general settings will be used instead.
lt_LT: Jūs išjungėte visus galimus mokėjimo būdus. Vietoj jų bus naudojamas bendruosiuose nustatymuose nurodytas numatytasis mokėjimo būdas.

en: You have entered an incorrect email.
lt_LT: Įvedėte neteisingą el. pašto adresą.

en: You have entered an incorrect password.
lt_LT: Įvedėte neteisingą slaptažodį.

en: You have reached maximum number of registered domains
lt_LT: Pasiekėte maksimalų registruotų domenų skaičių

en: You have successfully declined this booking request. The status has been updated in the system.
lt_LT: Jūs sėkmingai atmetėte šį užsakymo prašymą. Būklė buvo atnaujinta sistemoje.

en: You will be redirected to the payment checkout.
lt_LT: Jūs būsite nukreipti į mokėjimo puslapį.

en: You're changing settings that have been individually configured for employees. Do you want to apply these changes to all employees?
lt_LT: Jūs keičiate nustatymus, kurie buvo individualiai sukonfigūruoti darbuotojams. Ar norite taikyti šiuos pakeitimus visiems darbuotojams?

en: You're editing a recurring event. Apply changes only to this one, or to this and all future events? Note: Tickets for events with attendees will not be updated.
lt_LT: Jūs redaguojate pasikartojantį renginį. Ar pakeitimus taikyti tik šiam renginiui, ar šiam ir visiems būsimiems renginiams? Pastaba: Bilietai į renginius, kuriuose dalyvauja lankytojai, nebus atnaujinami.

en: Your API key
lt_LT: Jūsų API raktas

en: Your ID must include at least one letter
lt_LT: Jūsų ID turi būti sudarytas iš mažiausiai vienos raidės.

en: Your Information
lt_LT: Jūsų informacija

en: Your Name
lt_LT: Jūsų vardas

en: Your balance has been recharged.
lt_LT: Jūsų balansas buvo papildytas.

en: Your booking has been canceled.
lt_LT: Jūsų rezervacija buvo atšaukta.

en: Your booking has been successfully canceled. If you have any questions or wish to reschedule, please contact admin.
lt_LT: Jūsų užsakymas buvo sėkmingai atšauktas. Jei turite klausimų arba norite pakeisti užsakymo datą, susisiekite su administratoriumi.

en: Your booking has been successfully completed and approved. You're all set and can expect everything to proceed smoothly.
lt_LT: Jūsų užsakymas buvo sėkmingai užbaigtas ir patvirtintas. Viskas paruošta, todėl galite tikėtis, kad viskas vyks sklandžiai.

en: Your booking was approved, but there was an issue completing the process. Please reach out to admin to ensure everything is properly recorded.
lt_LT: Jūsų užsakymas buvo patvirtintas, tačiau kilo problemų užbaigiant procesą. Susisiekite su administratoriumi, kad įsitikintumėte, jog viskas yra tinkamai užregistruota.

en: Your booking was successfully processed, but it could not be approved. Please contact admin if you need assistance.
lt_LT: Jūsų užsakymas buvo sėkmingai apdorotas, tačiau jo nebuvo galima patvirtinti. Jei reikalinga pagalba, kreipkitės į administratorių.

en: Your card number is incomplete
lt_LT: Jūsų kortelės numeris yra neišsamus

en: Your card number is invalid
lt_LT: Jūsų kortelės numeris yra negaliojantis

en: Your card's expiration date is incomplete
lt_LT: Jūsų kortelės galiojimo data yra neišsami

en: Your card's expiration year is in the past
lt_LT: Jūsų kortelės galiojimo pabaigos metai yra praeityje

en: Your card's security code is incomplete
lt_LT: Jūsų kortelės saugumo kodas yra neišsamus

en: Your current changes will be lost.
lt_LT: Jūsų dabartiniai pakeitimai bus prarasti.

en: Your data will be saved before redirecting to another form.
lt_LT: Jūsų duomenys bus išsaugoti prieš nukreipiant į kitą formą.

en: Your information
lt_LT: Jūsų informacija

en: Your name
lt_LT: Jūsų vardas

en: Your password has been changed successfully. Use your new password to log in.
lt_LT: Slaptažodis pakeistas sėkmingai

en: Your password has been reset successfully.
lt_LT: Jūsų slaptažodis buvo sėkmingai atstatytas.

en: Your postal code is incomplete
lt_LT: Jūsų pašto kodas yra neišsamus

en: Zoom
lt_LT: Padidinti

en: Zoom Join Link (Participants)
lt_LT: Zoom prisijungimo nuoroda (dalyviai)

en: Zoom Link
lt_LT: Zoom nuoroda

en: Zoom Links
lt_LT: Zoom nuorodos

en: Zoom Start Link (Host)
lt_LT: Zoom pradžios nuoroda (šeimininkas)

en: Zoom User
lt_LT: Zoom vartotojas

en: Zoom WP hooks
lt_LT: Zoom WP kabliai

en: Zoom join meeting (participants) link
lt_LT: Zoom prisijungti prie susitikimo (dalyviai) nuoroda

en: Zoom link
lt_LT: Zoom nuoroda

en: Zoom setup
lt_LT: Zoom nustatymas

en: Zoom start meeting (hosts) link
lt_LT: Zoom pradėti susitikimą (šeimininkai) nuoroda

en: Zoom user
lt_LT: Zoom vartotojas

en: and
lt_LT: ir

en: application (client) ID and secret
lt_LT: programos (kliento) ID ir slaptažodis

en: application ID, client ID and client secret
lt_LT: programos ID, kliento ID ir kliento slaptažodis

en: appointment is required to be booked now.
lt_LT: reikia užsisakyti susitikimą dabar.

en: appointment slots left to be booked
lt_LT: likę laisvi susitikimų laikai

en: appointments are required to be booked now.
lt_LT: susitikimus reikia užsisakyti dabar.

en: at
lt_LT: Data

en: book appointments before the deal expires!
lt_LT: Rezervacija išsaugota

en: day
lt_LT: Diena

en: days
lt_LT: Šventės

en: employee
lt_LT: Specialistas

en: employees
lt_LT: darbuotojų

en: employees.
lt_LT: Darbuotojai

en: filled
lt_LT: užpildyta

en: from
lt_LT: Nuo

en: iCloud App-specific Password
lt_LT: „iCloud“ programos slaptažodis

en: iCloud Email Address
lt_LT: Įveskite veikiantį el. pašto adresą

en: iCloud app-specific password
lt_LT: „iCloud“ programos slaptažodis

en: iCloud email address
lt_LT: „iCloud“ el. pašto adresas

en: iCloud email address and iCloud app-specific password
lt_LT: „iCloud“ el. pašto adresas ir „iCloud“ programos slaptažodis

en: includes
lt_LT: įtraukia

en: includes:
lt_LT: apima:

en: locations
lt_LT: vietų

en: mandatory notice
lt_LT: privalomas pranešimas

en: month
lt_LT: Mėnuo

en: months
lt_LT: Mėnuo

en: of
lt_LT: iš

en: on
lt_LT: į

en: out of
lt_LT: iš

en: people
lt_LT: žmonės

en: people waiting
lt_LT: laukiantys žmonės

en: person
lt_LT: Asmuo

en: person waiting
lt_LT: laukiantis asmuo

en: placeholder
lt_LT: SMS kintamieji

en: plain
lt_LT: paprastas

en: reCAPTCHA Type
lt_LT: reCAPTCHA tipas

en: reCAPTCHA challenge expired. Please try again.
lt_LT: reCAPTCHA užduotis pasibaigė. Bandykite dar kartą.

en: reCAPTCHA configuration is invalid.
lt_LT: reCAPTCHA konfigūracija yra neteisinga.

en: reCAPTCHA could not be loaded.
lt_LT: reCAPTCHA negalima įkelti.

en: reCAPTCHA on Customer Panel
lt_LT: reCAPTCHA klientų skydelyje

en: reCAPTCHA on Employee Panel
lt_LT: reCAPTCHA darbuotojų skydelyje

en: reCAPTCHA setup
lt_LT: reCAPTCHA nustatymas

en: reCAPTCHA validation failed.
lt_LT: reCAPTCHA patvirtinimas nepavyko.

en: results
lt_LT: Nieko neradome…

en: service
lt_LT: paslauga

en: services
lt_LT: paslaugų

en: settings
lt_LT: Nuostatos

en: slot left
lt_LT: likęs laiko tarpas

en: slots left
lt_LT: likę lizdai

en: slots you selected are busy. We offered you the nearest time slots instead.
lt_LT: Jūsų pasirinkti laiko intervalai yra užimti. Vietoj to mes pasiūlėme artimiausius laisvus laiko intervalus.

en: spot left
lt_LT: liko vietos

en: spots left
lt_LT: liko vietų

en: text
lt_LT: Tekstas:

en: ticket left
lt_LT: likęs bilietas

en: tickets left
lt_LT: likę bilietai

en: to
lt_LT: iki

en: try different email
lt_LT: Įveskite el. paštą

en: until
lt_LT: iki

en: week
lt_LT: Savaitė

en: weeks
lt_LT: Savaitė

en: {booked}/{total} Booked
lt_LT: {booked}/{total} Užsakyta

en: {count} Appointment | {count} Appointments
lt_LT: {count} Susitikimas | „ {count} “ susitikimai

en: {count} Assigned
lt_LT: {count} Paskirtas

en: {count} Attendee | {count} Attendees
lt_LT: {count} Dalyvis | „ {count} “ dalyviai

en: {count} Day | {count} Days
lt_LT: {count} Diena | {count} Dienos

en: {count} Employees
lt_LT: {count} Darbuotojai

en: {count} Extras
lt_LT: {count} Papildomos funkcijos

en: {count} Month | {count} Months
lt_LT: {count} Mėnuo | {count} Mėnesiai

en: {count} Selected
lt_LT: {count} Pasirinkta

en: {count} Service | {count} Services
lt_LT: {count} Paslaugos | „ {count} “ paslaugos

en: {count} Spots
lt_LT: {count} Vietos

en: {count} Total
lt_LT: {count} Iš viso

en: {count} Week | {count} Weeks
lt_LT: {count} Savaitė | {count} Savaitės

en: {count} appointment has been deleted. | {count} appointments have been deleted.
lt_LT: {count} susitikimas buvo ištrintas. | {count} susitikimai buvo ištrinti.

en: {count} appointment has not been deleted. | {count} appointments have not been deleted.
lt_LT: {count} susitikimas nebuvo ištrintas. | {count} susitikimai nebuvo ištrinti.

en: {count} coupon has been deleted. | {count} coupons have been deleted.
lt_LT: {count} kuponas buvo ištrintas. | {count} kuponai buvo ištrinti.

en: {count} coupon has not been deleted. | {count} coupons have not been deleted.
lt_LT: {count} kuponas nebuvo ištrintas. | {count} kuponai nebuvo ištrinti.

en: {count} customer could not be deleted due to future bookings. | {count} customers could not be deleted due to future bookings.
lt_LT: {count} klientas negalėjo būti ištrintas dėl būsimų užsakymų. | {count} klientai negalėjo būti ištrinti dėl būsimų užsakymų.

en: {count} customer deleted. | {count} customers deleted.
lt_LT: {count} klientas ištrintas. | {count} klientai ištrinti.

en: {count} customers were not imported due to missing First Name, Last Name, invalid Email, Phone number, or a combination of these reasons.
lt_LT: {count} klientai nebuvo importuoti dėl trūkstamo vardo, pavardės, neteisingo el. pašto adreso, telefono numerio arba dėl šių priežasčių derinio.

en: {count} customers with the same email address already exist in your customer list. If you choose to overwrite these records, some of their current data will be replaced with new information.
lt_LT: {count} klientai su tuo pačiu el. pašto adresu jau yra jūsų klientų sąraše. Jei nuspręsite perrašyti šiuos įrašus, kai kurie jų dabartiniai duomenys bus pakeisti nauja informacija.

en: {count} day | {count} days
lt_LT: {count} diena | {count} dienos

en: {count} employee has been deleted. | {count} employees have been deleted.
lt_LT: {count} darbuotojas buvo ištrintas. | {count} darbuotojai buvo ištrinti.

en: {count} employee has not been deleted due to future bookings. | {count} employees have not been deleted due to future bookings.
lt_LT: {count} darbuotojas nebuvo ištrintas dėl būsimų užsakymų. | {count} darbuotojai nebuvo ištrinti dėl būsimų užsakymų.

en: {count} event booking has been deleted. | {count} event bookings have been deleted.
lt_LT: {count} renginio užsakymas buvo ištrintas. | {count} renginio užsakymai buvo ištrinti.

en: {count} event booking has not been deleted. | {count} event bookings have not been deleted.
lt_LT: {count} renginio užsakymas nebuvo ištrintas. | {count} renginio užsakymai nebuvo ištrinti.

en: {count} event has been deleted. | {count} events have been deleted.
lt_LT: {count} įvykis buvo ištrintas. | {count} įvykiai buvo ištrinti.

en: {count} event | {count} events
lt_LT: {count} renginys | „ {count} “ renginiai

en: {count} hour | {count} hours
lt_LT: {count} valanda | {count} valandos

en: {count} item selected | {count} items selected
lt_LT: {count} pasirinkta prekė | {count} pasirinktos prekės

en: {count} location has been deleted. | {count} locations have been deleted.
lt_LT: {count} vieta buvo ištrinta. | {count} vietos buvo ištrintos.

en: {count} location has not been deleted due to future bookings. | {count} locations have not been deleted due to future bookings.
lt_LT: {count} vieta nebuvo ištrinta dėl būsimų užsakymų. | {count} vietos nebuvo ištrintos dėl būsimų užsakymų.

en: {count} month | {count} months
lt_LT: {count} mėnuo | {count} mėnesiai

en: {count} package booking has been deleted. | {count} package bookings have been deleted.
lt_LT: {count} paketų užsakymai buvo ištrinti. | {count} paketų užsakymai buvo ištrinti.

en: {count} package booking has not been deleted. | {count} package bookings have not been deleted.
lt_LT: {count} paketų užsakymai nebuvo ištrinti. | {count} paketų užsakymai nebuvo ištrinti.

en: {count} package has been deleted. | {count} packages have been deleted.
lt_LT: {count} paketai buvo ištrinti. | {count} paketai buvo ištrinti.

en: {count} package has not been deleted due to future bookings. | {count} packages have not been deleted due to future bookings.
lt_LT: {count} paketas nebuvo ištrintas dėl būsimų užsakymų. | {count} paketai nebuvo ištrinti dėl būsimų užsakymų.

en: {count} resource has been deleted. | {count} resources have been deleted.
lt_LT: {count} išteklius buvo ištrintas. | {count} išteklius buvo ištrinti.

en: {count} resource has not been deleted. | {count} resources have not been deleted.
lt_LT: {count} išteklius nebuvo ištrintas. | {count} išteklius nebuvo ištrinti.

en: {count} service has been deleted. | {count} services have been deleted.
lt_LT: {count} paslauga buvo ištrinta. | {count} paslaugos buvo ištrintos.

en: {count} service has not been deleted. | {count} services have not been deleted.
lt_LT: {count} paslauga nebuvo ištrinta. | {count} paslaugos nebuvo ištrintos.

en: {count} tax has been deleted. | {count} taxes have been deleted.
lt_LT: {count} mokesčiai buvo ištrinti. | {count} mokesčiai buvo ištrinti.

en: {count} tax has not been deleted. | {count} taxes have not been deleted.
lt_LT: {count} mokesčiai nebuvo ištrinti. | {count} mokesčiai nebuvo ištrinti.

en: {count} week | {count} weeks
lt_LT: {count} savaitė | {count} savaitės

en: {count}x Appointment | {count}x Appointments
lt_LT: {count}x Susitikimas | {count}x Susitikimai

en: {successfulImports} out of {totalRows} customers have been imported to your customer list.
lt_LT: {successfulImports} iš {totalRows} klientų buvo importuoti į jūsų klientų sąrašą.

en: ‘Booking date and time’ will set the limit based on the date when the booking is created, regardless of the event’s date and time.<br>The ‘Event start date and time’ will set it based on the event’s start date and time.
lt_LT: „Užsakymo data ir laikas“ nustatys ribą pagal užsakymo sukūrimo datą, neatsižvelgiant į renginio datą ir laiką.<br>„Renginio pradžios data ir laikas“ nustatys ribą pagal renginio pradžios datą ir laiką.
